AS Film Üretim Teknolojisi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Valencia College Bilim (AS) dalında Film Yapım Teknolojisi Associate, film endüstrisinde uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır.

Öğrencilerin istihdamını sağlamak için ulusal olarak tanınan program, film yapımının altı ana alanında giriş seviyesi pozisyonları için eğitim sağlar: kavrama, elektrik aydınlatma, düzenleme, ses, kamera ve set yapımı. Tüm dersler uygulamalıdır ve profesyonel film yapımcıları tarafından öğrencilere film ekibindeki çalışmaları bulmalarına yardımcı olmak için profesyonel film yapımcıları tarafından eğitilir. Valencia film öğrencileri son yirmi yılda 47 uzun metrajlı filmde bir el elde etti. Her yıl, Valencia'nın Yıllık Film Kutlaması, Valencia'nın film yapım öğrencilerinin uzun metrajlı filmlerinin yanı sıra öğrenci yapımı kısa filmleri sergiliyor.


genel bakış

Bu program, film yapımında giriş seviyesi pozisyonları için bireyler hazırlamak için tasarlanmıştır. Aşağıdaki alanlarda üretim ile ilgili becerilerin geliştirilmesi üzerinde durulur: kamera, kavrama, elektrik, ses, düzenleme, set oluşturma ve üretim becerileri (Üretim Yönetimi, Yardımcı Yönetmenlik)


Nasıl Yapılacağını Öğrenin

  • Film aydınlatması, kamera, kurgu, ses, kavrama ve set yapımı alanları için üretim öncesi ve post prodüksiyon görevlerini yerine getirin.
  • Bir filmin teknik yönlerinin planlanmasında ve uygulanmasında film yapım ekibinin bir parçası olarak işlev görür.


Kariyer Görünümü

Iş Outlook

Büyük film stüdyoları, ses prodüksiyon stüdyoları, televizyon stüdyoları, bağımsız yapım şirketleri, ekipman kiralama evleri ve post-prodüksiyon tesisleri ile istihdam olanakları mevcuttur. Central Florida, iki büyük film deviyle (Disney'in Hollywood Stüdyoları ve Evrensel Stüdyoları) ve inanç temelli film endüstrisiyle büyük bir film yapım merkezi olarak büyümeye devam ederken, eğitimli teknisyenlere ihtiyaç duyulmaktadır. Yıl boyu süren çekim yetenekleri, son derece yetenekli bir yerel ekip tabanı ve yerel toplulukları destekleyen bölge, film endüstrisinin önde gelen destinasyonu ve ABD'deki en yoğun üretim merkezlerinden biri haline geldi.


Potansiyel Kariyer

  • Üretim Müdürü
  • Kamera Yardımcısı
  • Aydınlatma teknisyeni
  • Ses teknisyeni
  • Üretim Sonrası Teknisyeni
  • Tasarım Asistanını Ayarlayın
  • Editör
  • kavrama
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Valencia College won the 2012 Aspen Prize for Community College Excellence, recognizing it as the best two-year college in the United States. We were named the best because we provide a quality educat ... Devamını oku

Valencia College won the 2012 Aspen Prize for Community College Excellence, recognizing it as the best two-year college in the United States. We were named the best because we provide a quality education and help students reach their goals. We have one of the highest graduation rates in the country and provide guaranteed transfer to a state university. Valencia College is a more affordable place to start your U.S. education. We provide the first two years of a bachelor’s degree, but our tuition costs 40 percent less than a state university’s. We also have great professors and advisors, small class sizes, and plenty of support resources to help you succeed. With more than 175 countries represented on our campuses, Valencia College welcomes students from all over the world. And, wherever you come from, we’ll help you have a successful U.S. college experience. Daha Az
Orlando , Orlando , Kissimmee , Orlando , Orlando , Orlando , Orlando , Kissimmee , Kış Parkı , Kissimmee , Orlando + 10 Daha fazla Daha az