İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

İtalya, otomotiv tasarımı alanında bir mükemmellik ve yenilik merkezi. IED Torino, İtalya'nın otomotiv başkenti Fiat, Lancia, Pininfarina ve Alfa Romeo gibi ikonik şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu bağlamda IED, geleceğin otomobil tasarımcısı olmak için gerekli olan temel unsurları ve araçları tanıtan bu yaz programını sunmaktadır. Ders, öğrencilere çağdaş trendler ve endüstriyel zorluklar hakkında genel bir bakış sağlar ve otomobil tasarımcısının profesyonel rolüne odaklanır.

Program ayrıca öğrencilere orantı, hacim ve yüzey tasarım prensiplerini net bir şekilde anlayarak yeni araçlar tasarlamak için beceri, bilgi ve entelektüel yetenekler geliştirme fırsatı verecektir.

Şirketlere yapılan bir ziyaret programı, profesyonellerle toplantılar ve pratik eğitim sayesinde, öğrenciler bu kariyer yolunun profesyonel çıktılarını yaşayacaklar. Ziyaretler şunları içerebilir: Pininfarina, Ferrari, Otomobil Müzesi, Cecomp.

Program: Pazartesi ve perşembe günleri arasında 1. ve 2. haftalarda ve 3 hafta boyunca pazartesiden cumaya, tam zamanlı olarak (sabah ve öğleden sonra) kurs 3 haftaya yayılmış 75 saatlik bir süreye sahiptir.

Hedef: Bu, yaratıcı, esnek, açık fikirli öğrenciler veya zorluklar öğrenmek ve öğrenmek isteyen diğer alanlardan profesyoneller için tasarlanmış bir giriş seviyesi programıdır. Otomotiv tasarım dünyasıyla ilgilenen ve disiplinde önceden bilgi veya deneyime sahip olmayan insanlar. Çizim veya eskiz gibi beceriler zorunlu olmasa bile yararlı olabilir. Başvuru sahiplerinin güçlü motivasyon ve grup halinde çalışma yeteneği göstermeleri gerekmektedir.

Metodoloji ve Yapı - Bu yaz kursu, öğrencilerin teknik becerilerini geliştirmelerine izin verirken yaratıcı düşünmeyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Otomobil endüstrisine tarihsel bir bakış açısıyla giriş yaptıktan sonra, öğrenciler bir kavramı doğru bir şekilde görselleştirmek ve bir nesneyi farklı gözlem noktalarından keşfetmek için teknik becerileri edinirler. Tasarımda hacim ve perspektif tekniklerini anlayacak ve ustalaştıracaklar, bu da onların “yaratıcı konseptler” geliştirmelerine ve kendi fikirlerini araba tasarım projelerine dönüştürmelerine olanak sağlayacak. Otomotiv mühendisliğine genel bir bakış yaptıktan sonra, öğrenciler modelleme laboratuvarına geçecek ve otomobil tasarım modelini üreteceklerdir. Projeler gruplara ve öğretmenlerin eleştirilerine tabi olacaktır.

Ders, teorik dersler, şirket ziyaretleri ve otomotiv ortamının uzmanları ile toplantılar arasında bir sinerji. Ziyaretler pasif öğrenme deneyimleri değildir.

Öğrenciler her ziyaret için çeşitli ödevler ile görevlendirilecek ve sınıflarının ve genel deneyiminin bir parçası olarak konuşmacılar ve eğitmenlerle iletişim kurmaları beklenmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Temmuz 2020
Duration
3 hafta
Tam zamanlı
Price
2,600 EUR
Deadline
Temmuz 1, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Temmuz 2020
End Date
Temmuz 2020
Son başvuru tarihi
Temmuz 1, 2020

Temmuz 2020

Location
Son başvuru tarihi
Temmuz 1, 2020
End Date
Temmuz 2020