Filter
Uygulamalı Bilimler Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisans Dereceleri içinde İç Tasarım 2019/2020

Uygulamalı önlisans derecesi öğrencilere iş yerinde başarılı olabilmeleri için gerekli olan bilgileri ve işle ilgili becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Seçtiğiniz alanda başarılı olabilmek için bu tip bir programı tamamlamanız mükemmel bir yoldur.

İç tasarım çekici ve işlevsel iç mekan mekanlar yaratmak için pratik kullanımı ile görsel sanatsal tasarım karıştırır. alan bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için iletişim becerileri ile birlikte tasarım ve mimari know-how kullanabilir. İç tasarımcılar hem ev ve iş kapasiteleri bulunabilir.

Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisans içinde İç Tasarım

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar İç Tasarım

The New School

AAS programı, Ulusal İç Mekan Tasarımı Kalifikasyon Konseyi (NCIDQ) lisans sınavına yönelik eğitim şartlarına göre 44 krediye kadar kredi sağlamaktadır. ... [+]

En iyi Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisans Programları içinde İç Tasarım.

New York'taki Parsons School of Design - kısa süre önce ABD'de En İyi Sanat ve Tasarım Okulu seçildi ve dünyada 2. sırada yer aldı - 1896'da kurulduğundan bu yana tasarım eğitimi için yenilikçi yaklaşımlar önerdi. Bugün, Parsons tek büyük Amerikan kapsamlı bir üniversite içinde sanat ve tasarım okulu: The New School . Parsons'ta, tüm üniversite disiplinlerinde çalışırken, yaratıcı yaratıcı uygulamalar kurabilir ve yenilerini ateşleyebilirsiniz.

1906'da Frank Alvah Parsons, ABD'de ilk akademik iç tasarım programını kurdu. Parsons, bu gelişen alana AAS İç Tasarımı da dahil olmak üzere programlarla devam ediyor. İç tasarım kariyerine, tasarımın her ölçekte yaşamı iyileştirme potansiyelini keşfetme konusunda rehberlik eden başarılı New York profesyonelleri ile başlayın. Müfredat ve sürdürülebilirlik ve ekonomik eşitsizlik gibi küresel kaygıları araştıran projeler aracılığıyla iç mekanların sosyal, çevresel ve kültürel boyutlarıyla ilgili bir farkındalık geliştirirsiniz. Bu süreçte, büyüyen bir alanda başarılı olmak için gereken bilgi, beceri ve ağlarla donatılmış bir tasarımcı haline geliyorsunuz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku