Filter
Uygulamalı Bilimler Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisansları içinde Grafik Tasarım 2019/2020

Uygulamalı fen bilimleri önlisans programı uygulamalı eğitimi tercih eden öğrenciler için idealdir. AAS derecesiyle öğrenciler, giriş seviyesindeki işlere başvurmak için gerekli uzmanlık becerilerini kazanmaktadırlar.  

Grafik tasarımcılar, çok farklı amaçlar için sanat yaratmak ticari işletmeler, bir eğitim programı için olsun veya bir siyasi kampanya için. Grafik tasarımcılar müşterilerine istenen mesajı iletmek amacıyla metin, görüntü, renk, çizimler ve fotoğraf ile çalışır.

Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisans Programı içinde Grafik Tasarım

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Grafik Tasarım

The New School

İletişim tasarımı hiç olmadığı kadar alakalı olmamıştı. Görsel tasarım, grafik tasarım veya etkileşim tasarım endüstrisine rehberlik eden yaratıcı bir profesyonel olmak i ... [+]

New York'taki Parsons School of Design - kısa süre önce ABD'de En İyi Sanat ve Tasarım Okulu seçildi ve dünyada 2. sırada yer aldı - 1896'da kurulduğundan bu yana tasarım eğitimi için yenilikçi yaklaşımlar önerdi. Bugün, Parsons tek büyük Amerikan kapsamlı bir üniversite içinde sanat ve tasarım okulu: The New School . Parsons'ta, tüm üniversite disiplinlerinde çalışırken, yaratıcı yaratıcı uygulamalar kurabilir ve yenilerini ateşleyebilirsiniz.

Grafik tasarım, şimdi olduğundan daha alakalı olmamıştı. Grafik tasarım endüstrisine rehberlik eden yaratıcı bir profesyonel olmak istiyorsanız, Parsons 'AAS programı size ihtiyacınız olan kavramsal temeli ve becerileri geliştirebileceğiniz bir topluluk sunar. AAS Grafik Tasarım programının öncüsü, profesyonel deneyimi ve ağları bu büyüyen endüstriye girmenize ve gelişmenize yardımcı olan başarılı tasarımcılardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku