Akademikprogramlar.com

En iyi Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisans Dereceleri içinde Tasarım Çalışmaları 2019/2020

Uygulamalı önlisans derecesi öğrencilere iş yerinde başarılı olabilmeleri için gerekli olan bilgileri ve işle ilgili becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Seçtiğiniz alanda başarılı olabilmek için bu tip bir programı tamamlamanız mükemmel bir yoldur.

Yetenekli tasarım profesyonelleri, genel problemlere özel çözümler bulmak üzere birçok organizasyon tarafından aranmaktadır. Tasarım alanı birçok çevreyi ve uygulamayı kapsadığından, uzman kişiler küçük işletmeler, büyük organizasyonlar, eğitim kurumları, kar amacı gütmeyen kurumlar ve devlet ofisleri tarafından aranmaktadır.  

Yarı zamanlı Uygulamalı Bilimler Önlisans Programı içinde Tasarım Çalışmaları

2 Sonuçlar Tasarım Çalışmaları Filter

İletişim Tasarımında AAS

The New School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

İletişim tasarımı hiç olmadığı kadar alakalı olmamıştı. Görsel tasarım, grafik tasarım veya etkileşim tasarım endüstrisine rehberlik eden yaratıcı bir profesyonel olmak istiyorsanız, Parsons'un AAS İletişim Tasarım programı (eski adıyla AAS Grafik Tasarım) size ihtiyacınız olan kavramsal temeli ve becerileri geliştirmeniz için bir topluluk sunar.

İç Tasarımda AAS

The New School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

AAS programı, Ulusal İç Mekan Tasarımı Kalifikasyon Konseyi (NCIDQ) lisans sınavına yönelik eğitim şartlarına göre 44 krediye kadar kredi sağlamaktadır.