$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Toksikoloji Top Fen Bilimleri Önlisans Dereceleri

Önlisans derecesi elde etmek için sadece genel eğitim dersleri almak yeterli değildir. Bu derece matematik, biyoloji veya mühendislik gibi derslere odaklanmaktadır. Bu derece ile elde edilen beceriler mezunlara uzmanlık gerektiren işlerde çalışma olanağı vermektedir. Toksikoloji bilimi genellikle zehir, zehir, asitler ve diğer zararlı maddeler üzerinde çalışmayı içerir. Öğre… Devamını oku

Önlisans derecesi elde etmek için sadece genel eğitim dersleri almak yeterli değildir. Bu derece matematik, biyoloji veya mühendislik gibi derslere odaklanmaktadır. Bu derece ile elde edilen beceriler mezunlara uzmanlık gerektiren işlerde çalışma olanağı vermektedir.

Toksikoloji bilimi genellikle zehir, zehir, asitler ve diğer zararlı maddeler üzerinde çalışmayı içerir. Öğrenciler toksinlere maruziyetin önlenip tedavi edilebileceğini keşfederken genel biyolojik ve kimyasal ilkeleri öğrenebilirler.

Üniversitelerle İletişime Geçin ile Toksikoloji Fen Bilimleri Önlisans Dereceleri 2022

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University of Cambridge Newnham College
Cambridge, Birleşik Krallık

Kimya Mühendisliği dersi, Teknoloji Okulu bünyesinde Mühendislikten ayrı bir bölüm olan Kimya Mühendisliği ve Biyoteknoloji Bölümü tarafından verilmektedir.

Kimya Mühendisliği dersi, Teknoloji Okulu bünyesinde Mühendislikten ayrı bir bölüm olan Kimya Mühendisliği ve Biyoteknoloji Bölümü tarafından verilmektedir. -
Fen bilimleri önlisans
Kampüs