genel bakış

Tel-Hai College , sizi büyük bir göç yolunda gerçekleşecek altı günlük yoğun bir saha kursuna davet etmekten mutluluk duyuyor

 • Kurs tarihleri: 3-8 Kasım 2019
 • Yer: Tel-Hai College ve Hula Araştırma Merkezi
 • Son başvuru tarihi: 23 Ağustos 2019
 • Kabul Bildirim Tarihi: 30 Ağustos 2019
 • Kurs Kayıtları Açık: 30 Ağustos 2019
 • Kurs Kayıt Kapatıldı: 6 Eylül 2019
 • Seyahat Hibe Başvurusu Süresi: 6 Eylül 2019
 • Seyahat Hibe Bildirimi: 13 Eylül 2019
 • Tel Hai'den kredi: 3 akademik kredi puanı

Öğrenciler ev kurumunun onayına tabi kredi puanları alabilirler.

Fakülte

Amanda Hund, Ekoloji, Evrim ve Davranış Bölümü, Minnesota Üniversitesi, Minnesota, ABD.

Hund araştırma amacı, konakçılarla parazitler arasındaki etkileşimlerin mekansal ölçeklerde, bireyler arasındaki çeşitlilikten, popülasyonlar arasında değişen kalıplara kadar kalıpları nasıl şekillendirdiğini anlamaktır. Araştırmaları evrim, davranışsal ekoloji ve parazitoloji alanlarını kapsamaktadır. Halen ahır kırlangıçları, pasifik kırlangıçlar, geri tepme ve yakında kelebekler dahil olmak üzere birçok çalışma sistemiyle çalışmaktadır.

Alfonso Rojas Mora, Parazitlerin Ekoloji ve Epidemiyolojisi Laboratuvarı, Biyoloji Enstitüsü, Neuchatel Üniversitesi, Neuchatel, İsviçre - Dr. Rojas'ın ilgi alanları davranışsal ve ekolojik özelliklerin evrimidir. Fizyolojik bir bakış açısıyla, türlerin belirli yaşam tarihi özelliklerine ve / veya davranışlarına sahip olma nedenlerini ortaya koymayı amaçlamaktadır. Özellikle, farklı yaşam tarihi aşamalarının ifadesini düzenleyen fizyolojik ve ekolojik süreçlerle ve bu mekanizmaların evrimiyle ilgileniyor. Mevcut araştırması parazitler ile mola davranışı gibi fizyolojik ve davranışsal süreç arasındaki ilişkiye odaklanmaktadır.

Yoni Vortman, Hula Araştırma Merkezi, Hayvan Bilimleri Bölümü, Tel-Hai College , İsrail - Dr. Vortman araştırması, alan davranışsal ekolojisine odaklanmaktadır. Cinsel seleksiyon, seyrüsefer ve göçün, kuş türlerinde spesifikasyonu nasıl kolaylaştırdığını inceler. Tel-Hai Hula Araştırma Merkezi ve Vortman'ın araştırması hakkında daha fazla bilgi edinmek için bağlantıya bakınız: https://researchagmon.wixsite.com/website/ Tel-Hai -research-center

Atölye genel bakış

Bu ders, kuş parazitolojisi, göç ve üreme biyolojisi ile ilgili ana konuları tanıtmayı ve incelemeyi amaçlamaktadır. Kuş gözlemciliği için uluslararası kabul gören bir yer olan İsrail'in Hula Vadisi'nde ve Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve Asya'dan gelen milyonlarca göçmen kuş için önemli bir göçmen mola noktası olacak. Bu yoğun hafta boyu süren saha kursu, parazitoloji, göçmen ekoloji, davranışsal ekoloji ve ornitoloji gibi bütünleştirici ve karşılaştırmalı bir çerçevede birçok konuyu bir araya getirecektir. Hem temel literatür üzerine yoğunlaşacak aktif sınıf çalışması hem de ilgili arka plan ve teoriyi kapsayacak şekilde vaka çalışmaları ve uygulamalı laboratuar ve saha becerilerini içerecektir. Öğrenciler, kuş parazitlerinin tanımlanmasına ve nicelleştirilmesine ve kuş morfolojisi, fizyolojisi, bağışıklık ve davranış karakterizasyonuna olanak tanıyan saha ve laboratuar yöntemlerine maruz kalacaklardır. Bu ders, saha projelerini takip etmek isteyen erken mezun öğrenciler ve kuş göçü ve parazitoloji anlayışlarını derinleştirmek isteyen daha ileri seviyedeki lisans öğrencileri için iyi bir seçimdir.

Uygunluk

Atölye, yüksek lisans öğrencileri, doktora sonrası öğrenciler, araştırma bilim adamları ve endüstri temsilcileri için hazırlanmıştır.

* Kurs İngilizce olarak verilecektir.

Ödeme

Başvuru Ücreti (iade edilemez)

20 $ USD

Kurs ücreti

650 $ USD

Konut: sınırlı oda sayısı

180 NIS (gecelik / kişi başı)

 • Seyahat ayrıdır (seyahat hibeleri mevcuttur).

İptal politikası

Standart standart: “Çalıştayın ilk gününden bir aya kadar önce katılımın iptali -% 100 geri ödeme, (daha az banka havalesi / kredi kartı ücreti ve başvuru ücreti).

Çalıştayın ilk gününden iki hafta öncesine kadar katılımın iptali -% 70 geri ödeme (daha az banka havalesi / kredi kartı ücreti ve başvuru ücreti)

Katılımın, çalıştayın ilk gününden iki haftadan az bir süre önce iptali - geri ödeme yapılmaz. ”

119435_AvianParasitologyonaMigratoryFlyway.jpg

Program dili:
 • Ingilizce
Tel-Hai College

Tel-Hai College için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ağustos 8, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Kas 3, 2019
Duration
6 gün
Tam zamanlı
Price
650 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Kas 3, 2019
End Date
Kas 8, 2019
Son başvuru tarihi

Kas 3, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Kas 8, 2019