BA / BA (Hons) Muhasebe Pathway

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

GCU Pathways

Pathway öğrencileri, Glasgow Caledonian Üniversitesi'nde lisans BA (Hons) Muhasebesi üzerine kayıt yaptırır. İlk iki yılda, GCU'daki derecenin 3. ve 4. yıllarına (Onur için) hazırlanırken, Glasgow Clyde College'da HND Muhasebe eğitimi alacaksınız.

BA (Hons) Muhasebe mezunları, profesyonel muhasebeciler, finansal tablolar hazırlamak ve ticari işlemleri kaydetmek, finansal performansı izlemek ve birleşme, satın almalar ve kalite yönetimine katılmak gibi mükemmel kariyer fırsatlarından yararlanırlar.

Muhasebe çalışması Pathway seçin eğer:

 • ekonomi, muhasebe ve finans ile ilgileniyorsunuz
 • iş dünyasının önemli bir parçası olmak istiyorsun
 • uygulamalı çalışmaların tadını çıkarırsınız
 • en iyi konferans personelinden çok sayıda etkileşim ile çalışıyorsunuz
 • Her eğitim yılının sonunda başarı hedefiyle açık hedeflere doğru çalışmayı seviyorsunuz

Ne çalışacaksın

 • 3. Yıl: Denetim, Mevcut Konular, Kamu Maliyesi, Strateji, Araştırma
 • 4. Yıl: Uzman konular, ileri Muhasebe ve Finans konularından, daha geniş bir konu yelpazesinden seçenekler ve seçtiğiniz alanın Onur Tezini içerir

“Üç kız kardeşim ve erkek kardeşim GCU'ya katıldılar ve her zaman iş dünyasının ilgisini çektiğim ve büyülediğim için burada Muhasebe çalışmasını seçtim. farklı şeyler. Bu yaz BNP Paribas'ta staj yaptığım bir staj yaptım. Aminah Din, BA Muhasebe

Giriş koşulları

Burada listelenen tüm giriş koşulları bir kılavuz olarak kullanılmalı ve giriş için dikkate alınması gereken minimumları belirtmelidir. Bir yerden koşullu olarak teklif alan adaylara belirtilenlerden fazlasını sağlaması istenebilir.

Yıl 1

 • SQA Yüksek: İngilizce ve Matematik dahil olmak üzere BBC veya eşdeğeri.
 • Lütfen dikkat: Pathway kursları sadece İskoçyalı adaylar içindir

ilerleme

Notlandırılmış birimlerde AAA ile HND Muhasebe ile Glasgow Clyde Koleji'nden 3. Yıla ilerleme.

ingilizce dili

5.5 altında bir elementi olmayan akademik IELTS puanı (veya eşdeğeri)

ek bilgi

Diğer akademik ve mesleki nitelikler

GKÜ'ye yapılan her başvuru, bireysel olarak değerlendirilir. Tipik bir akademik giriş yeterliliğine sahip değilseniz, ancak tanınmış meslek kuruluşlarından ilgili iş tecrübesi ve / veya kredilerini gösterebilirseniz, bu dersi Üniversitenin Önceki Öğrenme Şemasını Tanınması Programı ile girmeniz uygun olabilir.

Uluslararası Pathways

İngilizce dil gereksinimlerini karşılamıyorsanız, Glasgow kampüsümüzde öğretilen ders öncesi İngilizce programımız için uygun olabilirsiniz.

Ücretler ve Finansman

Ödediğiniz kurs ücretleri çoğunlukla ücret durumunuza göre belirlenir. Öğrenci ücret durumum nedir?

Öğrenim ücretleri 2020/21

 • Üniversiteye dayalı: TBC
 • GCU tabanlı: 1.820 £

* İskoç ve AB öğrenci öğrenim ücretleri, İskoç Hükümetinin onayına tabidir ve onaylandıktan sonra değişebilir.

Ücretler değişebilir ve sadece rehberlik için burada yayınlanır. Ücretler ve geri ödeme politikası.

Üniversitede bir öğrenci olarak, sizin için geçerli olabilecek veya olmayabilir, ancak bunun farkında olmanız gereken ek ücretler ve maliyetler vardır.

Burslar

Adil bir fiyat için kaliteli eğitim sağlıyoruz; Ortak Gelecek Üniversite olarak, öğretim ücretlerimizi düşük tutarak ve yıllık 2.5 milyon sterlinin üzerinde cömert bir burs paketi sağlayarak yetenekli öğrencilere erişilebilir yüksek öğrenim sunmayı taahhüt ediyoruz.

Profesyonel Akreditasyon

Bu program, ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA ve CIPFA gibi İngiltere'deki ana muhasebe meslek kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

Değerlendirme yöntemleri

Çalışmanın ilk iki yılında, Glasgow Clyde Koleji'ne katılacak ve HND Muhasebe için öğretim ve değerlendirme kılavuzlarını takip edeceksiniz.

Yıl 3 ve 4'te GCU'da eğitim alacaksınız. Profesyonel olarak akredite bir program olarak, öğrenme, öğretme ve değerlendirme yaklaşımımız mesleğin ihtiyaçlarına ve meslek kuruluşlarının gereksinimlerine göre düzenlenir.

Öğrencilerimizin sadece bilgi birikimine ve bilgisine sahip olmalarını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda entelektüel ve kişisel becerilerini geliştirmelerini sağlamak için geniş bir yelpazede öğrenme ve öğretim yöntemleri kullanıyoruz.

Öğretme teknikleri

Çalışmanın ilk iki yılında, Glasgow Clyde Koleji'ne katılacak ve HND Muhasebe için öğretim ve değerlendirme kılavuzlarını takip edeceksiniz.

Yıl 3 ve 4'te GCU'da eğitim alacaksınız.

Programımızın hem mesleki açıdan alakalı hem de akademik açıdan zorlayıcı olmasını sağlamak için çeşitli öğrenme ve öğretme yöntemlerini kullanıyoruz. Öğretimimiz, ilgili araştırma, danışmanlık ve bilimsel faaliyetlerdeki güçlü kayıtlarla desteklenmektedir.

Tüm modüllerimiz GCULearn'ü kullanıyor, üniversitenin ders materyalleri, okuma kaynakları, değerlendirmeler ve geri bildirimler sunan çevrimiçi sanal öğrenme ortamı. Ayrıca öğrencilerin çevrimiçi etkinlikler ve görevler üstlenmelerini, podcast'leri dinlemelerini, çevrimiçi tartışma gruplarına katılmayı ve bloglarda ve Twitter tabanlı öğrenme etkinliklerinde yer almasını sağlamak için kullanılır. Bu yaklaşım daha geleneksel anlatım, öğretici ve seminer iletişimi ile harmanlanmıştır. Öğrencilerimize, kapsadıkları akademik materyalin pratik uygunluğunu göstermek için endüstriden misafir konuşmacıları düzenli olarak davet ediyoruz.

Müfredatımız, akreditasyon ve konu muafiyetlerini kazanmak için mesleki kurumların gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen müfredatımızla istihdam edilebilirliği teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Program ayrıca mezunların iş ve kamu sektörleri ve akademik çevrelerdeki geniş bir yelpazedeki kariyerlere erişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Devamını oku

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Daha Az
Glasgow , Londra + 1 Daha fazla Daha az