Barcelona Yaz Stajı

Genel

36 konum mevcut

Program açıklaması

internship

Neden Barselona?

Ticaret, eğitim, medya, moda ve sanatta büyük etkisi olan Barcelona, küresel pazarda önemli bir oyuncu oldu.

Programımız * bir alt = "stajyerlik stajını garanti eder, bu sayede günümüzün rekabetçi iş piyasasında kariyerinize başlayacak ve sizi işverenlere daha cazip hale getirecek profesyonel beceriler geliştirirsiniz. Bilişim, gazetecilik ve turizm gibi alanlarda, aynı zamanda İspanya'nın manzaralarını ve seslerini gösterir.

Stajınız

Ayrılmadan önce özgeçmişinize ince ayar yapmak, kapak mektubunuzu mükemmelleştirmek ve ağ oluşturma ve görüşme becerilerinizi geliştirmek ve yeni bir kültürel ortamda çalışmaya hazırlanmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Haftada en az 25 saat çalışacağınız yerel bir işletme veya organizasyonda stajyer olacaksınız. Ayrıca, işyerinde kültürel konuları inceleyerek zorunlu bir 3- veya 6 kredilik akademik alt = "diğer IES stajyerleriyle staj semineri, alt için bağlam kazanacağınız =" staj seminerine kayıt olacaksınız. İsteğe bağlı 3 kredilik İspanyolca dil kursuna da kayıt olabilirsiniz.

IES Stajyerlerinin uzman kadrosu ve uluslararası bağlantıları ile, hedeflerinize uygun bir alt = "stajyeriniz olduğundan emin olabilirsiniz. Öğreneceksiniz ve göze çarpmayı öğreneceksiniz!

Boş zamanınızı Barselona'yı IES Abroad Keşifler olarak da bilinen kültürel etkinlikler ve isteğe bağlı bir saha gezisi ile tanıma Geçmiş yerler Costa Brava ve Pireneler dahil edilmiştir.

Yerleşim örnekleri

Geçmiş öğrenciler, aşağıda listelenen örneklerle aynı şekilde Barselona'da staj yaptılar. Bu listenin hiçbir şekilde ayrıntılı olmadığını unutmayın. Tüm ana dallarındaki öğrencileri başvuruya teşvik ediyoruz.

 • Spor ve eğlence medya şirketi
 • Çocukları tai-chi ve dil dersleri gibi etkinliklerden zevk alırken annelerin buluşma, çalışma, hamileliklerine ve egzersizlerine yer açmalarına olanak sağlayan aile destek ve eğitim merkezi
 • Fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış tıp merkezi
 • İber Yarımadası'nı temsil eden uluslararası tanınmış emlak şirketi
 • Güney Amerika, Asya ve Avrupa'daki ortaklarla küresel personel alım şirketi
 • Mobil oyun geliştirme şirketi
 • Hayranlara yönelik çevrimiçi e-spor topluluğu
 • Pediatri, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı konusunda uzmanlaşmış hastane
 • Kamu ilköğretim okulu ve ilköğretim okulu, hizmetsiz topluluklardan çocuklarla çalışıyor
 • Avrupa ve Asya'da girişimcilerin uluslararasılaştırılmasında uzmanlaşmış küresel risk sermayesi fonu

* Bazı yerleşimler İspanyolca bilgisi gerektirebilir. Daha fazla bilgi edinmek için IES Staj Danışmanınızla görüşün.

Günlük hayat

Boş zamanınızı Gaudi'nin başyapıtlarından (La Sagrada Familia, Park Güell), tarihi eski şehir ve Las Ramblas'dan oluşan mimari bir harikalar diyarı olan Barselona'yı keşfetmekle geçirin. IES Abroad organize edilen şehir gezileri için şehir dışında zaman kazanın (ek ücrete tabi).

Akademisyenler

Akademik Seminerimiz

Barselona'da çalışırken, İngilizce veya İspanyolca olarak sunulan diğer IES stajyerleri ve öğrencileriyle zorunlu, 3 kredilik bir akademik alt = "staj seminerine kayıt olacaksınız. Yaz aylarında, 6 kredilik bir seminer seçeneği de mevcut. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, işyerindeki kültürel konuları inceleyerek alt = "stajyerlik konunuz için bağlam kazanacaksınız. İşlenen konular şunlardır:

 • İş yeri kültürünü anlama
 • İletişimi geliştirmek
 • İş tutumunu ve yeteneğini güçlendirmek
 • Çakışmaların çözümü
 • Sorunları, zorlukları ve fırsatları gözden geçirerek Barselona'daki işinizde ve eve döndüğünüzde başarılı olmalısınız

Yaz stajını tamamlamak için Merkezde verilen 3 kredilik İspanyolca dil kursunu da seçebilirsiniz.

Dersler

Bu planlanmış kurs tekliflerinin bir listesi. MyIESabroad hesabınızda size kurs tekliflerinin bir listesi sunulacaktır.

Staj Semineri

 • IN 395 - Kültürlerde Önde Gelen - Staj Semineri (6 kredi) (Yaz)
 • 395A IN - Kültürlerde Öncü - Staj Semineri (İngilizce - 3 kredi) (Güz, Bahar, Yaz)
 • 395B IN - Kültürlerde Lider - Staj Semineri (İspanyolca - 3 kredi) (Güz, Bahar, Yaz)

İspanyol

 • SP 101 - Bağlamında İspanyolca Dili: Yurtdışında Acemi I (Yaz - 3 kredi)
 • SP 221 - Meslekler İçin İspanyolca: Yurtdışında Acemi III (Yaz - 3 kredi)
 • SP 321 - Meslekler İçin İspanyolca: Yurtdışında Bağımsız Olarak Gelişmek (Yaz - 3 kredi)

Okul gezisi

Maceralarınız Barselona'da başlasa da, Keşiflerimiz sizi İspanya ve çevresindeki diğer harika şehirlere götürür. Keşifler, alan gezileri ve öğretim üyelerimizin rehberliği ile sağlanan akademik bilgileri birleştiren çok çeşitli etkinlikler sayesinde sizi Barcelonan ve İspanyol kültürüne yaklaştırır. Barselona'da öğrendikleriniz için kontrast ve bağlam sağlarlar.

Tüm Keşifler ek bir maliyettir ve temin edilebilirlik iş planınıza bağlı olacaktır. İşte birkaç olası varış noktası.

Fransa'nın güneyi

3 gün | bahar

Zengin tarihi hakkında bilgi edinmek için Carcassonne'yi ziyaret edin ve yakınlardaki bir tekne yolculuğunun keyfini çıkarın. Ardından kaleleri ve Fontfroide Manastırı'nı görmek için Lastours'a gidin. Son durak, İspanyol Katalanca ve Fransız Katalanca kültürleri arasındaki farkı karşılaştırma şansınız olacak Perpignan'da.

Günlük hayat

Barselona'da kendinizi evinizde hissettirmenin bir parçası, kendinizi güvende hissetmeniz ve onlara yardımcı olmanız için elimizden geleni yapıyor. Kendinizi hazır hissetmenizi sağlayan bir oryantasyon programı, iyi konumlandırılmış ve konforlu konutlar ya da sizi dayak yolu üzerindeki yerlere götüren Discovers'larımız olsun - hepimiz öğrenci hizmetlerimizle ilgili.

Oryantasyon

Barselona'ya varışta, diğer stajyerler ve öğrencilerle oryantasyona katılacaksınız. Oryantasyon konut, ulaşım ve ders dışı etkinlikler hakkında pratik bilgileri kapsar; mesleki ve kültürel beklentiler; Barselona ve Katalan kültürünü öğrenir. Bir çalışma yolculuğu (2 gün) dahildir. Tarragona, geçmiş bir yer.

Konut

Daireler - Şehirde yaşamak için rehberiniz olacak bir Barcelona Kültür Arkadaşı ile birlikte çift kişilik veya üç kişilik odalarda üç ila beş stajyer ile döşenmiş bir dairede yaşayın. Bu seçenek yemek içermez, ancak tam donanımlı bir mutfağa erişim sunar.

Program Maliyeti

Bu fiyatları bir başlangıç ​​noktası olarak düşünün. Mali yardım, burs, ev okulunuzun politikaları ve diğer faktörleri faktör haline getirirken size gerçek maliyeti belirlemek için yurtdışındaki eğitim ofisinize başvurmanızı öneririz.

2020 Yaz

terim öğretim Konut Sigorta Genel Toplam

2020 Yaz

3 Kredi

$ 5010 $ 1845 $ 135 $ 6990

2020 Yaz

6 Kredi

$ 5370 $ 1845 $ 135 $ 7350

Burslar

Programa Özel Burslar

Yaza Dayalı Mali Yardım

1.000 dolara kadar.

Bir IES Abroad veya IES Stajyerliği yaz programına başvuran ve IES Abroad katılan öğrencilere açık.

Ödülü belirlemek için gözden geçirilen kriterler:

 • Başvuruda verilen bilgilerden belirlenen finansal ihtiyaç düzeyi. Öncelik Pell Grant alıcılarına verilir;
 • IES Abroad program yeri;
 • IES Abroad kampüsün IES Abroad üyelik durumu.

Yaz Sosyal Etki Staj Bursu

Finansal ihtiyaçlara göre oda ve pansiyon masraflarının% 100'üne kadar 1000 ABD doları tutarında seyahat yardımı.

Yaz Sosyal Etki Stajı Bursu, bireyi ve toplumu temel insan iyiliğini geliştirmek olan Hemera Vakfı tarafından başlatıldı. Bir işbirlikçi işbirliğiyle sürdürülecek olan bu Burs, öğrencilere yaz aylarında sosyal etki yapma konusunda ilham vermeyi amaçlamaktadır = "hayırsever veya doğrudan hizmet / sosyal hizmet kuruluşları içindeki staj.

Merkezimiz

IES Abroad Barselona Merkezi, Barselona'nın merkezinde, Plaza Catalunya'nın yakınında yer almaktadır. Özellikler:

 • Yüksek hızlı ve kablosuz internet erişimi
 • Multimedya derslikleri
 • Yazıcılarla çalışma salonları
 • Sosyal ve çalışma alanı olan geniş açık teras
Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Devamını oku

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Daha Az
Chicago , Amsterdam , Arles , Auckland , Barselona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Cape Town , Christchurch , Dublin , Freiburg , Granada , Londra , Madrid , Milan , Nagoya , Nantes , New York , Güzel , Paris , Oxford , Quito , Rabat , Roma , Salamanca , Santiago , Şanghay , Siena , Sidney , Tokyo , Puerto Ayora , Viyana , Hong Kong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Daha fazla Daha az