Bir Haftalık Streetwear ve Marka Bırakma Kültürü Kursu

Genel

Program açıklaması

Bu bir haftalık yoğun kurs, sokak giysilerinin moda perakende endüstrisindeki önemli konumunu nasıl kazandığına dair bilgi ve bilgi edinmek için heyecan verici bir fırsat sunuyor.

Pazar son yıllarda hızlı bir şekilde genişledi, sokak kıyafeti de lüks alana taşındı. Bain & Company, son zamanlarda 2025 yılına kadar piyasanın küresel olarak 425 milyar dolar değerinde olacağını tahmin ettiğinden, bu pazarda fırsatlar almak için var; ama bu fırsatlara nasıl ulaşırsınız? Ve onları aldıktan sonra, ne yaparsın? Müşterinizi nasıl tanımlayacağınızı, nasıl alışveriş yaptığını ve aldatıcılık yaratacak ve güvenilirlik sağlayacak bir koleksiyonun nasıl oluşturulacağını öğrenin.

Program, dersleri, seminerleri, problem çözme çalıştaylarını ve aşağıdaki konuları kapsayan vaka çalışmalarını içerir:

 • Sokak giyimi tarihine genel bakış;
 • Sokak giysilerinin lüks pazar yerine dönüşümü;
 • Streetwear tarzı;
 • Yaratıcı iş planlamasına giriş;
 • Tüketici davranışı ve sokak giyimi müşterisi;
 • Sokak giyimi için markalaşma ve marka geliştirme;
 • Göze çarpan bir sokak kıyafeti koleksiyonu oluşturma;
 • Bir marka oluşturmak ve oluşturmak için sosyal medyayı kullanma;
 • Marka işbirlikleri ve damla kültürü.

Oturumlar sektör profesyonelleri, konuk konuşmacılar ve akademik uzmanlar tarafından verilmektedir.

İster kendi markanızı başlatmak isteyin, bir marka için çalışmak isteyin, ister stil veya tasarımla ilgilenin, ya da sadece büyük bir sokak kıyafeti sevgilisi olsun, bu kurs tam size göre.

Bir bakışta

 • Süre: 1 hafta
 • Yer: Soho, Londra
 • Genel kurs ücreti: £ 894 (KDV dahil)
 • Kurs tarihleri: 14-18 Eylül 2020

After a day of flying drones and exploring outside of the city, my friends told me about this awesome bridge that I’ve never been to. Tunnels are one of my favorite locations to shoot in so we headed there immediately. My friend Sanjeev told me that he used to do parkour back in the day so I knew that I had to incorporate some movement into this scene.

Daha fazla bilgi

Her kursta 24 yer vardır ve her yer ilk gelen ilk hizmet esasına göre tahsis edilir. Lütfen tam öğrenim ücreti alınana kadar yerinizin onaylanmadığını unutmayın.

Rezervasyon yapmadan önce, lütfen iptal ve geri ödeme politikamız dahil olmak üzere Şartlar ve Koşullarımızı okuduğunuzdan emin olun.

Öğrenciler pazartesiden cumaya sabah 10'dan akşam 5'e kadar derse devam etmeyi bekleyebilirler.

Kampüsünüz

Condé Nast College, Londra'nın yaratıcı ve kültürel merkezi Soho'nun kalbinde modern bir binada yer almaktadır. Bölge, profesyonel ağ ve kültürel deneyimler için rakipsiz fırsatlar sunan çok sayıda film, moda ve medya evine ev sahipliği yapmaktadır. Kolej, Condé Nast International'ın merkezine ve öğrencilerimizin profesyonel dünyaya maruz kalmalarının bir parçası olarak ziyaret ettikleri Vogue House'a 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji'nde kim ders veriyor?

Kursunuz boyunca, bir dizi akademik personelimizin yanı sıra endüstri misafirleri ve misafir öğretim görevlileri tarafından da eğitim verilecektir.

Kurs Lideri - Lisa Mann

Lisa, bir dizi İngiliz üniversitesinde BA ve MA moda kurslarında 14 yıllık eğitim veren ödüllü bir akademisyendir. Moda Tanıtımı alanında birinci sınıf BA derecesi ve Yaratıcı Pratikte MA derecesi vardır. Lisa'nın uzmanlık konuları arasında moda işletmeciliği, yönetim / pazarlama, markalaşma, perakende inovasyonu, girişimcilik ve yaratıcı girişim bulunmaktadır.

Lisa, İngiltere'de açılan ilk kalıcı öğrenci perakende kuruluşu Re: 'nin kurucusudur. İngiltere'de Yüksek Öğrenim Kurumsal Eğitimciler Ödülü ve Topluluk İşbirliği için BCSC Mor Pip Ödülü'ne layık görüldü ve bugün hala açık ve ticaret yapıyor.

Lisa şu anda moda endüstrisinde ortaya çıkan tasarımcıların deneyimleri hakkında bir doktora araştırıyor.

Kabul ve giriş kriterleri

Giriş koşulları

Resmi giriş koşulları yoktur, ancak adayların kursun başlangıcında 18 yaşında veya daha büyük olmaları ve iyi düzeyde İngilizce bilmeleri gerekir .

İngilizce dil gereksinimleri

Bu kurs için resmi İngilizce dil koşulu bulunmamaktadır. Ancak, İngiltere vatandaşı değilseniz ve ilk diliniz İngilizce değilse, Akademik IELTS puanınızın 5.5 olmasını veya eğitiminize başlamadan önce bu düzeyde İngilizce kullanabilmenizi öneririz. İngilizce olarak sunulan ve değerlendirilen bir yeterliliğe tam olarak katılabilmeniz sizin sorumluluğunuzdadır.

Nasıl başvurulur?

Web sitemizdeki başvuru formu ile başvuru yapabilirsiniz.

Son başvuru tarihi yoktur, ancak yerler ilk gelen, ilk hizmet esasına göre ayrılmıştır.


Kursa kabul edilirseniz, yerinizi güvence altına almak için tam ücreti önceden ödemeniz gerekecektir.

Moda kariyeri

İstihdam edilebilirlik ve sektöre hazırlık tüm kurslarımızın merkezinde yer almaktadır. Amacımız mezunlarımızı moda, medya ve daha geniş yaratıcı endüstrilerdeki başarılı kariyerlere etkin bir şekilde hazırlamaktır.

Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji, öğrencilerin mezun olmadan önce profesyonel dünyayla geniş çapta etkileşime girmelerini sağlamak için benzersiz endüstri bağlantıları ve marka ortaklıkları sunmaktadır. İş tecrübesi ve staj olanakları öğrencilerimize rekabetçi bir şekilde sunulmaktadır.

Kolej kapsamlı kariyer desteği sağlar ve öğrencilerimiz için bire bir toplantılar ve sektör konuşmacı serimiz aracılığıyla uygun tanıtımları ve tavsiyeleri yapar - geçmiş konuşmacılar arasında Victoria Beckham ve Edward Enninful yer alır.

Kariyer ekibimiz, bireysel yeteneklere, becerilere, isteklere ve ihtiyaçlara göre profesyonel bir hizmet sunarak öğrencilere daha fazla çalışma, istihdam fırsatları, stajlar, yerleşimler ve ilgili projeler hakkında tavsiyelerde bulunabilir.

Kariyer danışmanlarımız CV yazma, portföy sunumu, iş arama becerileri ve mülakat teknikleri üzerine çalıştaylar düzenliyor ve mezunlarımızı mezuniyetin çok ötesinde destekliyoruz.

Yaz, bir hafta veya hafta sonu kurslarımızda bire bir kariyer rehberliği ve mezun desteği bulunmadığını lütfen unutmayın, ancak kariyer atölyeleri ve genel tavsiyeler sunuyoruz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Devamını oku

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Daha Az