Bir Yıllık Kurs Ürün Tasarımı

Genel

Program açıklaması

Bir yıllık yoğun Ürün Tasarım Kursu (1 yıl), öğrencileri bu disiplinin teknik, süreç ve metodolojilerine giriş yaparak ürün tasarımında ilk adımlarını atmaya hazırlar.

Bu kurs, profesyonel kariyerlerine başlayanlar için IED Madrid'in yüksek lisans programlarına ve iş piyasasına erişim sağlar . Bu ders, öğrencilere benzersiz bir fayda sağlayarak birkaç yıl süren bir çalışmayı yoğunlaştırır.

Eğitim Alanları

Yaratıcı sürecin temelleri: Tasarım ve proje metodolojisinin kavramsal temellerini sunarak öğrencileri yaratıcı sürece kesişen bir şekilde tanıtan blok. Stratejik bir vizyon elde etmek için çeşitli araştırma türleri kullanılır, öğrenciler sürdürülebilir ve sistemik düşünceye tanıtılır ve kültür, sosyoloji ve sanat tartışılır.

Laboratuarlar: Öğrencilere ergonomi, malzeme, üretim sistemleri vb. Uzmanlık alanlarıyla ilgili özel kavramları pratik atölyeler aracılığıyla tanıtmayı engelleyin.

Araçlar - Manuel: bir tasarımcının manuel kaynaklarını öğrenmek için engelleme: çizim, renk ve modelleme (FabLab) gibi ifade ve iletişim teknikleri.

Araçlar - Dijital: iletişim, temsil ve 3D modelleme için dijital araçlar hakkında bilgi edinmek için blok.128779_photo-1552960366-b330a2f83823.jpeg

You X Girişim / Unsplash

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Devamını oku

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Daha Az