Buenos Aires - İleri İspanyol Daldırma

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Bu Yaz Neredeyse ABD Kredisi Kazanın

Öne geçmek! Bu yaz Virtual World DiscoverIES programımızda dünya çapında tanınan bir ABD eğitim programı aracılığıyla ekstra kredi kazanın.

Bir düşünün: Bir gün Londra'da bir profesörle iş ahlakını keşfediyorsunuz ve ertesi gün Tokyo'dan Japon pop kültürü, ABD'nin en yüksek dereceli kolejlerinden ve üniversitelerinden sınıf arkadaşlarıyla birlikte çalışıyor. Bu yaz IES Abroad dünyanın dört bir yanındaki en popüler merkezlerinden bir veya iki kurs (sizin seçtiğiniz!) IES Abroad böyle bir şey.

IES Abroad aracılığıyla dünyayı nasıl keşfedebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

buenos aires

Neden Buenos Aires?

İspanyolca'yı iyi okuyup, yazıp iyi konuşuyorsunuz; neden eğitiminizi bir üst seviyeye çıkarmıyorsunuz? Yerel halkın sizinle birlikte İspanyolca konuşabilmesi ve dillerini, tarihlerini ve kültürlerini öğrenmenize yardımcı olmakla ilgilendiği Buenos Aires'te yurtdışında yaşayın ve ders çalışın.

Ne Çalışırsınız

İleri derecede İspanyolca dil bilgisine sahip öğrenciler için özel olarak tasarlanmış olan programımız, kendinizi Arjantin kültürüne çekerken dil becerilerinizi geliştirmenize olanak tanır. Ayrıca, Merkezimizin güz ve bahar dönemlerinin sonunda merkezde düzenlediği Akademik Sempozyumumuza katılma ve öğrencilere araştırmalarını IES Abroad meslektaşları, öğretmenler, personel ve hatta ev sahibi ailelerle paylaşma şansı vermek için fırsatınız olacak. . Bu, araştırma, yazma veya sunum becerilerini geliştirmek isteyenler veya lisansüstü okul başvurularını canlandırmak isteyenler için akademik fikirli kişiler için harika bir fırsat. Oh, ve yayınlanma konusunda övüneceksin!

Arjantinli eğitim sistemini ilk elden deneyimleyeceğiniz ve yerel öğrenci etkinliklerine erişimin tadını çıkaracağınız Universidad Torcuato di Tella, Buenos Aires de Buenos Aires ve Pontificia Universidad Católica Argentina da dahil olmak üzere yerel üniversitelere kayıt yaptırabilirsiniz.

Günlük hayat

Buenos Aires senin sınıfın olacak. Buenos Aires'teki sömestr boyunca, sizi yerel bir öğrenci olarak deneyimlemek ve kentin kültürlerini daha iyi anlamak için şehir içinde ve çevresinde gezmek üzere 30'dan fazla kültürel etkinliğe ve geziye katılacaksınız. İspanyolca becerilerinizi mükemmelleştirin ve sınıflar arasında yerel öğrencilerle sohbet ederken yeni arkadaşlar edinin. Dil ortakları ve Arjantinli öğrencilerle IES Abroad Merkezinde sosyal etkinliklerin tadını çıkarın.

Stajyerlik stajına katılarak ve hiçbir ücret ödemeden bir akademik seminere eşlik ederek kredi kazanırken özgeçmişinize uluslararası iş deneyimi ekleyebilirsiniz. Becerilerinizi topluluğa yönelik bir çözüme yönlendirmeye katkıda bulunurken, Buenos Aires'in en acil sosyal sorunlarından bazılarını anlamanıza yardımcı olan bir hizmet öğrenme kursuna da kayıt olabilirsiniz.

Buenos Aires'te kendinizi evde hissetmenizi istiyoruz, bu yüzden şehirde hayata entegre olmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Konuttan kültürel etkinliklere kadar olan işimiz, yurt dışında mümkün olan en özgün eğitimi aldığınızdan emin olmaktır.

Akademisyenler

Misyonumuz basit: Size en iyi akademik ve kültürel deneyimleri de içeren, mümkün olan en iyi yurtdışı eğitim programını sunmak.

Arjantin dilini, tarihini ve kültürünü ve ayrıca diğer konuları derinlemesine ve uygulamalı bir yaklaşımla inceleyen benzersiz kurslar sunuyoruz. Prestijli yerel üniversitelerdeki birinci sınıf profesörlerimiz ve kurs seçeneklerimiz akademik deneyiminizi geliştirir ve her gün sınıfta size yeni bakış açıları sunar.

Buenos Aires'teyken, her sömestr için 15-19 kredi saatini almalısınız.

Aşağıdaki gerekli ve isteğe bağlı program bileşenlerinden birini seçerek kendi akademik deneyiminizi özelleştirin:

 • IES Abroad Spanish dil kursu (zorunlu, 4 kredi)
 • Arjantin Bugün Pontificia Universidad Católica Argentina'da (UCA) alan çalışmaları kursu (zorunlu *, 2 kredi)
 • IES Abroad İspanyolca dersi Alan Etütleri dersi (isteğe bağlı, her biri 3 kredi)
 • Yerel üniversitelerde İspanyolca dersleri (isteğe bağlı, çok kredi)
 • Pontificia Universidad Católica Arjantin (UCA)
 • Universidad de Buenos Aires (UBA)
 • Universidad Torcuato di Tella (UTDT)
 • Staj yerleştirme ve seminer (isteğe bağlı, 3 kredi)
 • Servis öğrenme yerleştirme ve seminer (isteğe bağlı, 3 kredi)

* Başka bir UCA kursuna kayıt olmadıkça gereklidir

Akademik Sempozyum

Dönem boyunca, fakülte ile belirli bir araştırma projesinde çalışmayı seçebilir ve ödevinizi (İngilizce veya İspanyolca olarak) tüm Merkez topluluğuna sunmaya davet edebilirsiniz. Makaleler, akademik dersle ilgili belirli projelere veya öğrencilerin yurtdışında yaşadıkları deneyimlere dayanabilir ve dönem sonunda yayınlanabilir. Bu, hem akademik hem de profesyonel olarak iyi bir deneyim olacak araştırma, yazma ve halka sunum becerilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat.

Dersler

Bu planlanmış kurs tekliflerinin bir listesi. MyIESabroad hesabınızda size kurs tekliflerinin bir listesi sunulacaktır.

 • Patagonya Yapımı: Disiplinlerarası Bir Yaklaşım
 • Arjantin Çevre ve Toplum: Algılar ve Zorluklar
 • Staj semineri
 • 20. Yüzyıl Arjantin Şiiri: Yazılı Kültürden Popüler Şarkıya
 • Arjantin Edebiyatı ve Ulusal Kimlik Oluşumu
 • Servis Öğrenme Semineri
 • Bağlamında İspanyolca Dili: Yurtdışında Bağımsız
 • Bağlamında İspanyol Dili: Yurtdışında Yetkili Olan Gelişmeler

Ortak Kurum (lar)

Dil gelişiminizi daha da geliştirmek için en az bir ortak üniversite kursu almanız gerekir. Kurs teklifleri yarıyıllara göre değişmektedir ve yarıyıl başlamadan hemen önce kesin ders listeleri mevcut değildir. Bu nedenle, oteldeki ortak üniversite derslerine kayıt olacaksınız.

Bir ortak üniversitede bir kursa kaydolduğunuzda, tıpkı yerel öğrencilerin yaptığı gibi sınıfa gideceksiniz.

Universidad de Buenos Aires (UBA)

Universidad de Buenos Aires, Arjantin'deki en eski ve en prestijli devlet üniversitelerinden biridir. IES Abroad UBA Facultad de Ciencias Sociales ile ortaklığa sahiptir. Dersler aşağıdaki disiplinlerde mevcuttur. Son kurs teklifleri ve özel kurs ön koşulları yerinde verilecektir.

 • Haberleşme
 • İş İlişkileri
 • Politika Bilimi
 • sosyoloji

Konum ve İşe Gidiş Saati

ABD'deki tipik üniversite kampüsünün aksine, UBA'da ana kampüs yoktur. Üniversite, Buenos Aires'teki farklı mahallelere dağılmış birkaç bağımsız akademik birimden (Facultades) oluşmaktadır. Facultad de Ciencias Sociales, IES Abroad Merkezine ve çoğu IES Abroad konutuna yürüyerek yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır.

Universidad Torcuato di Tella (UTDT)

Universidad Torcuato Di Tella, Güney Amerika'nın dört bir yanından öğrencileri çeken küçük bir özel üniversitedir. Bu üniversitenin güçlü akademik titizliği nedeniyle, akademik açıdan iyi durumda olmanız ve kurslara kaydolmak için en az beş dönem İspanyolca öğrenmeniz gerekir. Ayrıca bir İspanyolca dil değerlendirmesinde iyi performans göstermeli ve ek başvuru malzemeleri sunmalısınız.

UTDT'de uluslararası bir öğrenci olarak kullanabileceğiniz kursların bir listesi için kurs kataloglarını ziyaret edin.

 • Mimari
 • ekonomi bilimi
 • Hükümet / Siyaset Bilimi
 • Tarihçe
 • Uluslararası ilişkiler
 • Kanun
 • Pazarlama
 • Sosyal Bilimler

Konum ve İşe Gidiş Saati

Üniversite binaları Belgrano semtinde, Buenos Aires'in kuzey kesiminde yer almaktadır. UTDT'den IES Abroad Buenos Aires Merkezine gidiş geliş süresi normalde 45 dakikadır.

Pontificia Universidad Católica de Arjantin (UCA)

1958 yılında kurulan Pontificia Universidad Católica Argentina, uluslararası alanda tanınan lider bir üniversitedir. UCA, 40 ülkeden her yıl yaklaşık 700 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan yaklaşık 22.000 öğrenciyi alıyor. Arjantin Bugün kursuna ya da en az bir başka Üniversite kursuna kayıt olacaksınız. Ek dersler aşağıdaki disiplinlerde mevcuttur:

 • İş ekonomisi
 • Felsefe ve Beşeri Bilimler
 • Psikoloji
 • Sosyal, Siyasal ve İletişim Bilimleri

Konum ve İşe Gidiş Saati

Üniversitenin Buenos Aires kampüsü, Rio de la Plata boyunca uzanan tarihi sahil bölgesi olan popüler Puerto Madero semtinde yer almaktadır. UCA’dan IES Abroad Buenos Aires Merkezi’ne gidip gelme süresi normalde toplu taşıma araçlarıyla 20-30 dakikadır.

Hizmet öğrenme

Buenos Aires'te bir servis öğrenme deneyimine katılmak, kentin kültürü ve toplumu hakkında daha derin bir anlayış kazanırken topluma geri dönme fırsatıdır. Yerel halkla ortak bir hedefe doğru çalışarak, Buenos Aires'i etkileyen sosyal sorunların bazılarını ilk elden deneyimlemekte ve becerilerinizi topluma yönelik bir çözüme doğru ilerletmektedir.

Hizmet-öğrenme deneyimi, akademik, kredi için hizmet öğrenme seminerinin eşliğinde yerel bir organizasyonla geçirilen zamandan oluşur. Seminer boyunca, ev sahibi topluluğunuzun sorunları hakkında düşünmek, tartışmak ve hatta araştırmak için zaman ayırdınız.

Olası yerleşimler, engellilere yönelik savunuculuk, topluluk sağlığı, risk altındaki gençlik, evsizlik ve Buenos Aires'te bulunan diğer sosyal konulara odaklanan kuruluşları içerebilir.

Servis Öğrenim yerleşiminde, haftada en az sekiz saat veya toplam sömestr boyunca toplam 112 saat yerine getirirsiniz.

Gönüllü fırsatlar

Buenos Aires'te gönüllü olduğunuzda, yeni insanlarla tanışırken ve dünyaya yeni bir bakış açısı kazanırken yerel toplulukta bir fark yaratma şansına sahipsiniz. Yurtdışında gönüllülük konusunda tutkuluysanız, görev sürenizin başlangıcında tesis personelini bilgilendirin. Buenos Aires'teki geçmiş fırsatlar arasında, yaşam koşullarını iyileştirmeye ve yoksul insanlara evler sağlamaya yardımcı olarak, yoksullukla mücadele görevi olan bir STK'ya gönüllülük yapmak dahildir. Bir dönem boyunca veya dönem boyunca katılabilirsiniz.

Stajlar

Buenos Aires'te okurken stajyerlik, uzun süreli kariyer avantajları zenginliği ile size ödüllendirici bir iş deneyimi sunar. Olacaksın:

 • Özgeçmişinize uluslararası iş tecrübesi katın
 • Gerçek iş deneyimi ve becerileri kazanın
 • Güvenini inşa et

Stajlarımızın tamamı denetlenir ve IES Abroad kredisi kazanır. Staj sırasında kazandığınız pratik deneyimi tamamlamak için bir seminere katılıyorsunuz.

Kişiselleştirilmiş Yerleşimler

Bir staj alanına ilginizi gösterdikten sonra, akademik ve kariyer hedeflerinizi karşılayan ideal stajyerlik pozisyonunu bulmak için sizinle birlikte çalışırız. Öğrencileri çok çeşitli kuruluşlar ve işletmelerle yerleştirdik. Şu anda ilgilendiğiniz bir işletme veya kuruluşla çalışmazsak, sizin için doğru olan bir yerleşimi arayacağız.

Yerleşim örnekleri

Geçmiş öğrenciler aşağıdaki alanlarda yer almıştır. Alanınızı burada listelemediniz mi? Sadece IES Abroad Danışmanınızla konuşun - yeni stajlar her zaman ekleniyor.

 • Sanat ve Müzeler
 • İşletme ve Pazarlama
 • Eğitim
 • Gazetecilik ve İletişim
 • Halk Sağlığı

Saha Gezileri ve Etkinlikler

Maceralarınız Buenos Aires'te başlasa da, saha gezilerimiz, ev sahibi ülkenizin kültürünü ve geleneklerini keşfetmeniz için sizi şehir dışına götürür. (Bu seyahatlerin bazıları ek ücrete tabi olabilir.) IES Abroad ayrıca 30'dan fazla kültürel etkinlik düzenler ve her dönem seyahat eder.

Olası varış yerleri şunları içerebilir:

Jujuy

4 Gün | Sonbahar ve İlkbahar

Bolivya sınırına yakın olan Jujuy Eyaletini deneyimleyin ve And eteklerinde doğa yürüyüşü ve Salinas Grandes'in tuzluk daireleri gibi aktivitelere katılın. Oradayken, yerel folklor müziği ve dansı da dahil olmak üzere eşsiz yerel mutfak ve kültürün tadını çıkarın.

Colonia

1 Gün | Sonbahar ve İlkbahar

300 yıllık Colonia şehrini ziyaret etmek için River Plate boyunca Uruguay'a gidin. Bir UNESCO Dünya Mirası olan Colonia'nın tarihi bölgesi, dar Arnavut kaldırımlı sokakları ve orijinal kalesinin kalıntıları ile eski İspanyol ve Portekiz sömürge stillerini yansıtmakta ve bazıları uzak mesafedeki Buenos Aires'e bakan, şirin kafelerle doludur.

Luján ve Yerel Estancia

1 Gün | Sonbahar ve İlkbahar

Hacıların ülkenin dört bir yanından geldiği ünlü katedrali ile Luján şehrini ziyaret edin. Büyük Buenos Aires eyaletinin açık alanlarının tadını çıkarın, ardından ertesi günü bir estancia'da (sığır çiftliği) geçirin.

San Isidro

1 Gün | Sonbahar ve İlkbahar

Buenos Aires'in zenginliği ve geleneği ile tanınan en güzel banliyölerinden biri olan San Isidro turu. Neo-Gotik Katedrali ve el sanatları fuarı ile ana şehir meydanında rehberli bir yürüyüş turuna çıkın. Villa Ocampo Müzesi'ni, yazar Victoria Ocampo'nun evini ve UNESCO'nun Dünya Mirası Alanlarından birini ziyaret edin.

Not: IES Abroad saha gezisi varış yerleri, faaliyetleri ve kalış süreleri vade ve müsaitlik durumuna göre değişebilir.

Kursla İlgili Geziler

Kursla ilgili geziler, kurslarla ilgili akademik gezilerdir. IES Abroad kurslarını tamamlamak ve Arjantin kültürü ve toplumu hakkında genel bir bilgi birikimine katkıda bulunmak için düzenlenirler. Katılım kurs kaydına dayanır.

Kısa süreli kurslarla ilgili gezi örnekleri:

 • Kentsel grafiti yürüyüş turu
 • Buenos Aires'deki önemli müzeler
 • Tarihi semt turları
 • Colón Opera Binası da dahil olmak üzere Buenos Aires'teki tiyatrolar
 • Palacia Paz'ı ziyaret

Genişletilmiş Kursla İlgili Yolculuk

Patagonya Yapımı kursunda öğrenciler, güney Arjantin'de, çöller, bozkırlar ve otlaklar biçimindeki pitoresk güzelliği ile ünlü bir bölge olan Patagonya'daki Bariloche şehrine giderler. Bu çok günlü, ek ücret karşılığında gelen kursla ilgili gezi, bölgedeki yerel toplulukları ve kültürleri inceler.

Günlük hayat

Buenos Aires'te kendinizi evinizde hissetmenin bir parçası, kendinizi güvende hissetmenize ve özen göstermenize yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor. Sizi hazırlıklı hissettiren bir oryantasyon programı, iyi konumlanmış ve konforlu bir konut ya da sizi dayaktan çıkacak yerlere götüren saha gezileri olsun - hepimiz öğrenci hizmetlerimizle ilgilidir.

Oryantasyon

Program sizi Buenos Aires çalışanlarımıza, diğer öğrencilerinize ve Buenos Aires şehrine tanıtan bir oryantasyonla başlar.

Dil öğretimi ve Arjantin'deki konuşma dili İspanyolca'sına giriş, yönelimin ek bileşenleridir.

Ayrıca, akademik danışmanlık almakta ve IES Abroad ve ortak üniversite kurslarına kayıt olmalısınız.

Kapsamlı Oryantasyon ve Yeniden Giriş Deneyimimiz (CORE ™) geldiğinizde başlar ve akademik ve kültürel uyuma odaklanan etkinliklerle dönem boyunca devam eder. Barınma, toplu taşıma, kültür, sağlık ve güvenlik ve diğer önemli konular hakkında ayrıntılı bilgiler de kapsanmaktadır.

Konut

En önemli sorunlarınızın, hangi yer işaretlerini ilk önce göreceğine veya en iyi kafeyi keşfetmeye karar verdiğinden emin olmak istiyoruz - kendinizi rahat hissettiğiniz bir yer bulmakta değil. Yerel öğrencilerin nasıl yaşadığını yansıtan konutları bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız Buenos Aires'ten çıktığınızda, ev gibi hissedecek.

Aile yanında konaklama - Bir aile yanında veya özel bir evde otururken yaşarsınız. Bu rezidanslar Buenos Aires'te merkezi bir konumda bulunur. Aile yanında kalmak, dil akıcılığınızı artırmak ve kendinizi yerel kültüre sokmak için harika bir yoldur. Haftada 12 öğün yemek verilmektedir ve her öğrencinin kendi odası vardır.

Ders Dışı Aktiviteler ve Kültürel Etkinlikler

keşifler

Buenos Aires'te yaşadığınız ve kültürel etkinliklerimiz ve etkinliklerimiz aracılığıyla öğrenme şeklinizi yeniden tanımlayın:

 • Mataderos mahallesinde canlı ve yerel pazara bir ziyaret
 • Tarih, siyaset ve güncel konular üzerine konuk konferanslar
 • San Telmo, Recoleta ve Teatro Colón Turları
 • Madero Tango Akşam Yemeği ve Tango Gösterisinde heyecanlı bir akşam

Maliyet

Bu fiyatları bir başlangıç ​​noktası olarak düşünün. Mali yardım, burs, ev okulunuzun politikaları ve diğer faktörleri faktör haline getirirken size gerçek maliyeti belirlemek için yurtdışındaki eğitim ofisinize başvurmanızı öneririz.

2020 Yaz

terim öğretim Konut Sigorta Genel Toplam
2020 Yaz $ 13.345 $ 3155 230 $ $ 16.730

Akademik yıl

terim öğretim Konut Sigorta Genel Toplam
Akademik yıl $ 23.530 $ 6180 550 $ $ 30.260

Burslar ve Yardımlar

Programa Özel Burslar

John Gearen İhtiyaç Temelli Dublin veya Gelişen Bölgeler Bursu

1.000 dolara kadar; her yıl 2 öğrenciye ödül olarak verilir.

Uzun yıllardır IES Abroad Yönetim Kurulu üyesi olan ve altı yıldan bu yana Yönetim Kurulu Başkanı olan John Gearen, sayısız hayırsever sebeple uğraşan önde gelen bir emlak avukatı ve Rhodes Scholar'dır. Bay Gearen, dünyanın gelişmekte olan bir bölgesinde (Arjantin, Şili, Çin, Ekvador, İrlanda, Fas veya Güney Afrika) bir IES Abroad Merkezinde okumak isteyen öğrencilerin desteklenmesi için bu bursu cömertçe tesis etti.

William Louis İhtiyaca Dayalı Tarih veya Uluslararası İlişkiler Bursu Kazandı

1.875 dolara kadar; Her yıl 4-6 öğrenciye verilir.

Bu burs, 1974-1992 yılları arasında IES Abroad Başkanı Dr. William Louis Gaines'in onuruna verildi. Dr. Gaines, IES Abroad akademik çerçevesini güçlendirmeye, IES Abroad lokasyonlarının kapsamını genişletmeye ve kuruluşun mali temelini güvence altına almaya adamıştır.

Tarih veya Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan öğrencilere açık.

Adelyn Dougherty Leander İhtiyaca Dayalı Kentsel Konular Bursu

3.000 dolara kadar; Her yıl 4-6 öğrenciye verilir.

Kentsel çalışmalara ilgi duyan öğrencilere açık (kentsel çalışmalarda büyük bir zorunlu değildir).

William E. & Mary M. Dwyer İhtiyaç Temelli İspanyol Bursu

1.000 $ 'a kadar değişen aralıklar; Her yıl 4-6 öğrenciye verilir.

Bu burslar, İspanyolca konuşulan bir ülkede okumak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır.

Kathleen Kervin Diamond Bursu Verildi

Her biri 2,000 dolara kadar; Her yıl 4-6 öğrenciye verilir.

Kathleen Diamond, dil hizmetleri sektöründe danışman, girişimci ve iş lideridir. 1979'da Washington DC merkezli tam hizmetli bir dil şirketi olan Language Learning Enterprises, Inc.'i (LLE®) kurdu. 1990'lı yılların başında LLE-LINK'i başlatan Telefonla Tercüme alanında öncü olarak tanındı. Önümüzdeki 20 yıl boyunca, liderliği altında, şirket, hem özel hem de kamu sektörlerinde, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünya çapında geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren dinamik, milyonlarca dolarlık bir şirket haline geldi. 2009 yılında Bayan

Merkezimiz

IES Abroad Buenos Aires Merkezi, Buenos Aires şehir merkezinde, Plaza San Martin ve Recoleta Mezarlığı'na yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Özellikler:

 • Sınıflar
 • Öğrenci salonu
 • Kütüphane ve grup çalışma odası
 • küçük mutfak
 • Kurmayları
 • Yüksek hızlı İnternet ve yazıcı erişimi
Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Devamını oku

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Daha Az
Chicago , Amsterdam , Arles , Auckland , Barselona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Cape Town , Christchurch , Dublin , Freiburg , Granada , Londra , Madrid , Milan , Nagoya , Nantes , New York , Güzel , Paris , Oxford , Quito , Rabat , Roma , Salamanca , Santiago , Şanghay , Siena , Sidney , Tokyo , Puerto Ayora , Viyana , Hong Kong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Daha fazla Daha az