14-18 Yaşındakiler İçin: E3 Enstitüsü: Deneyimsel Mühendislik Eğitimi

Genel

Program açıklaması

Mühendislik Enstitüsü

Totino-Grace Mühendislik Enstitüsü
E3: Deneyimsel Mühendislik Eğitimi

Totino-Grace Mühendislik Enstitüsü, öğrencilere mühendislik odaklı derslerin yanı sıra sınıfın dışında ortaya çıkan program bileşenleri yoluyla mühendislik alanına maruz kalmanın yanı sıra mühendislik içeren dersleri içeren titiz bir müfredatla da ilgi ve meydan okuyacak.

Enstitü Bileşenleri

 • Kolej Hazırlık Programı, Matematik ve Fen konularına vurgu yapar ve ayrıca eleştirel düşünme, kamu konuşma ve işbirliğine dayalı proje tabanlı öğrenme becerilerini içerir.
 • Zorunlu Dersler Matematik ve Fen Bilimleri ile Mühendislik'e özgü derslerin üç yarıyılının yanı sıra.
 • Seminerler ve Zenginleştirme Dersler, alan gezileri ve sınıf dışındaki sunumlar dahil olmak üzere etkinlikler.
 • Mühendislik kariyerinde profesyonellerle mentorluk fırsatları.
 • Staj / Saha Deneyimi, Mühendisliğin çeşitli alanlarında önemli bir ilk elden deneyim sağlar.
 • STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) fırsatları etrafında Eş-Müfredat Aktivite merkezi.
 • Öğrencinin Enstitü içindeki tecrübesini arttıran Bitirme Projesi.
 • Yenilikçi uluslararası Mühendislik bağlantıları ile Global Perspektif.

119626_TG11.jpeg

Mühendislik Enstitüsü - Öğrenci Deneyimi

ikinci sınıf

E3 Enstitüsü'nün ilk yılında, ikinci sınıf öğrencileri öğrencileri heyecanlandırmak ve mühendislik tasarım sürecine tanıtmak için bir yaz kampına katılacaklar. Onların ödevleri, onları özellikle mühendislik alanına maruz bırakacak: Özellikle de ne mühendis, ne mühendis ve ne çeşit mühendislik türleri. Öğrenciler mühendislik tasarım sürecini öğrenecek ve uygulayacak ve tasarım zorluklarına çözümler üretmek için bunu takip edecektir. Öğrenciler ayrıca, çözümleri için model ve prototip üretmek için gerekli bazı temel CAD ve işleme becerilerini de öğreneceklerdir. Öğrenciler tasarım zorlukları için takımlar olarak çalışacak ve çözümlerinin sunumlarını yapacaklardır. Kohort, bir gün Target Corporation'da, mühendislerle buluşarak ve eğitimlerini, ilgi alanlarını ve eğitimlerini, becerilerini ve yeteneklerini işlerine nasıl uyguladıklarını öğrenerek geçirecek.

119625_TG12.jpeg

gençler

Küçük kohort üyeleri, elektronik ve roket alanındaki tasarım zorluklarına odaklanan St. Thomas Üniversitesi'ndeki bir yaz kampına katılacak. Mühendislik 2 sınıflarında öğrenciler mühendislik özelliklerini ve mesleklerini keşfetmeye devam ediyorlar. Öğrenciler Mühendislik 1'de edindikleri bilgi ve becerilerini dönem boyunca dört büyük takım projesine uygulayacaklar. Kendilerine sunulan zorluklara yaratıcı çözümler bulmak için mühendislik tasarım sürecini izlemeye önem verilecektir. Projeler çeşitli mühendislik alanlarından seçilecek ve çözümleri, 3B yazıcının ve lazer kesicinin, Arduinos'un ve dükkan ekipmanı kullanılarak yapılan imalat da dahil olmak üzere, çeşitli üretim süreçlerinde oluşturulan modeller ve prototiplerin kullanımı ile test edilecektir. . Öğrenciler her proje ile sunum yeteneklerini geliştirmeye devam eder ve teknik yazı ile daha rahat olurlar. Gençler, Medtronic Operasyon Merkezi'nde mühendislerle tanışma, laboratuvarlarını ve tesislerini gezme ve şirket için çalışan mühendislik türleri ve profesyonelleri hakkında bilgi edinme şansına sahipler.

119618_TG5.jpeg

Yaşlılar

E3 Enstitüsü'nün son yılında, yaşlılar, fikir geliştirmeden tamamlanmasına kadar bir mühendislik projesi almak için kurslara katılacaklar. Projelerini ve bulgularını halka daha geniş bir kitleye sunacaklar. Süreç, işleyen bir ürün veya sistemi kavramsallaştırmayı, tasarlamayı, test etmeyi, değiştirmeyi, sunmayı içerecektir.

119621_TG2.jpeg

İlgilenen Öğrenciler İçin Bilgi

E3 Enstitüsüne kimler başvurabilir?

E3 Enstitüsü, özellikle mühendislik alanında ilgi duyan 9. sınıftaki tüm mevcut öğrencilere açıktır. Enstitü, çeşitli becerilere, ilgi alanlarına, geçmişlerine ve yeteneklerine sahip öğrencileri arıyor. Matematik veya fen bilimlerini, uygulamalı öğrenmeyi, yaratıcı problem çözmeyi ve çeşitli gruplarla iletişim kurabilmeyi seven öğrencilere başvurmaları şiddetle tavsiye edilir. Enstitü, kadınları programa başvurmaya şiddetle teşvik ediyor. Farklı geçmişlere, yeteneklere ve becerilere sahip olan E3 Enstitüsü, katılan herkes için zengin ve canlı bir deneyim olacak.

119630_TG6.jpeg

Hangi becerileri geliştireceğim?

E3 Enstitüsünün bir parçası olarak geliştireceğiniz becerilerin kısa bir listesi:

 • yaratıcılık
 • problem çözme
 • yaratıcı eleştirel düşünme
 • takım çalışması
 • sunum ve iletişim becerileri
 • Model oluşturma ve yapım yeteneği
 • matematik ve fen becerilerinin uygulanması
 • bilgisayar destekli çizim
 • kodlama

119619_TG3.jpeg

Enstitüye kaç yıl katılacağım?

E3 Enstitüsü, çeşitli bileşenler boyunca bir grup öğrencinin çalışacağı 3 yıllık bir programdır. Her yıl, öğrenci grubu bir dönemlik mühendislik dersinin yanı sıra diğer Enstitü gerekliliklerini (4 yıllık matematik ve fen bilimleri, seminerlere / zenginleştirme faaliyetlerine katılım ve saha gezileri, profesyonel bir danışmanla işbirliği ve mühendislik) alacaktır. ilgili iş gölgeleme deneyimi). Enstitü ikinci sınıftan önceki yaz boyunca bir seminerle başlayacak.

119628_TG13.jpeg

Başvuru süreci nedir?

Bilgi Oturumu

Program yöneticileri, Ocak ayında ilgilenen birinci sınıf öğrenciler ve ebeveynleri / velileri için bir bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

Uygulama

Online başvuru formu toplantıdan sonra hazır bulundurulur ve belirlenen son tarihe kadar sunulmalıdır.

Tavsiye Formu

Öğrenciler bir öğretmenden bir öneri formu doldurmasını ister. Öğrencilerin, öğretmenlere formu doldurmaları ve sunmaları için yeterli zaman vermeleri önerilir.

Röportaj

Adaylar, öğrencinin ilgisini, becerilerini ve geçmiş deneyimlerini tartışmak üzere program yöneticileriyle yapılan bir röportaja katılmaya davet edilecektir. Görüşmeler Şubat ayında gerçekleşecek.

Bildirim

Öğrenciler Şubat ayında ders kayıtlarının tamamlanmasından önce E3 Enstitüsüne kabul ettikleri konusunda bilgilendirileceklerdir.

119631_TG7.jpeg

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

Totino-Grace is more than just a high school. Totino-Grace is a student's best preparation for life: inspiring and faith-filled, rigorous and engaging, creative and collaborative — a school where each ... Devamını oku

Totino-Grace is more than just a high school. Totino-Grace is a student's best preparation for life: inspiring and faith-filled, rigorous and engaging, creative and collaborative — a school where each student will develop confidence in themselves and their futures. Daha Az