Dönem programı

Genel

Program açıklaması

Eğer daha az yoğun bir şey arıyorsanız ...

Apart Yoğun İspanyolca Programı, biz kolayca Alicante Lisans Programları Üniversitesi'nin herhangi bir ya da bazı İspanyolca dil kursları ile kursları ile kombine, İspanyolca ve İngilizce hem de çalışma imkanı ile, bir Yarıyıl İletişim ve Kültür programı sunuyoruz.

"İş İspanyolca" ya da birlikte vb "Toplumsal Cinsiyet, Dil ve Güç", "Profesyonel iletişim, kültürlerarası bağlamda", "Yaratıcı yazma" gibi yeni dersler ile (İngilizce) "kültürlerarası bir bakış açısıyla İspanyol kültürler" gibi çok popüler kurslar . dil iyileştirme ve AKTS kredisi ile içerik dersler hem sunan dönem programında.

Curso202

Her ders oluşur Haftada 4 saat sınıf (iki 2 saatlik sınıflar). Bir son Kursları 60 saatlik toplam (45 ders saati + online iş). Her ders eşdeğerdir 6 AKTS kredisi. Bu yoğun ve dönem dil kursları ile kombine edilebilir olduğundan, 4/5 kursları kadar sürebilir: 6 ila 30 krediden, sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak.

Ve dersten sonra ...

kalış en iyi yapmak için, biz de İspanyolca ve diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve tamamen yurt dışında çalışma hayatı değişen deneyimi yaşamasını kültürel, spor ve eğlence etkinlikleri geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Curso201
Son Güncelleme Şub 2017

Okul Hakkında

Our classes are action oriented, clearly focused on making learning a fun and enriching experience that you will share with students from all over the world. But we also want you to learn outside of t ... Devamını oku

Our classes are action oriented, clearly focused on making learning a fun and enriching experience that you will share with students from all over the world. But we also want you to learn outside of the class: to make the best of your stay, we also offer a wide range of cultural, sport and leisure activities to meet Spanish and other international students and fully enjoy the life-changing experience of study abroad. Water sports are clearly our most popular activity, but cooking courses, trips, excursions, language exchanges, wine-tastings, cultural visits, participation in local festivities and traditions, they all lead to living the Spanish life at its best and having an actual real immersion experience. Daha Az