Ders: Grafik Tasarımcının Araçları. Adobe Suite ile Oluşturma, Rötuşlama ve Sunma

Genel

Program açıklaması

adres Quique López ve Valeria Dubin
Süre // Saat 7-18 Eylül 2020 (36 saat)
16:30 - 21:15 (11 ve 16 hariç)
seviye Giriş / Araç
dil Kastilya
fiyat 680 €. ELISAVA kaydolan öğrenciler, ders miktarı üzerinden% 25 oranında özel ELISAVA sahiptir. ELISAVA Mezunları Bold üyeleri program miktarı üzerinden% 15 indirim alacaktır.

tanıtım

Toplamda 36 saat süren bu 8 oturumluk derste Adobe'nin grafik tasarım dünyasına adanmış profesyonel araçlarının kullanımına yaklaşmaya çalışacağız. İşyerinde uygulanması kolay 3 alıştırmadan - Şirketinizde kim sunum yapmak zorunda kalmadı? Kim zor telaffuz programında bazı dosyaları geçemedi (InDesign, Photoshop, Illustrator?) Ve onlarla ne yapacağını bilmiyor mu? - Grafik tasarımcıların kullandığı araçların temel kullanımını açıklamaya çalışacağız günlük tasarımlarımızı ayrıntılı.

Bir sunum, önceden oluşturulmuş ve tasarlanmış bir dosyanın rötuşlanması veya bir çalışma dosyasının veya bir derginin düzeni bizi Adobe CC dünyasını gezmeye, bu programların özelliklerini açıklamaya ve analiz etmeye ve uygulamaya koyan uygulamalara en iyi öğrenilen, bu güçlü yazılım tarafından sunulan seçeneklerin her biri. Programlardan en iyi şekilde yararlanmak için bilgilerini geliştirerek farklı araçların ve çalışma süreçlerinin kullanımını tekrarlayacağız.

Daha az karmaşık olandan daha karmaşık olanlara kadar, bu alıştırmaları yapmak, grafik tasarımcı olmak zorunda kalmadan, herhangi bir meslekte bu temel grafik parçalarının rötuşlanması, oluşturulması veya tasarımıyla yüzleşebilmemiz için bize yeterince güven verecektir.

132549_Curso-LasHerramientasdelDisenadorGrafico.CreaRetocayPresentaconSuiteAdobe.jpg

© ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

hedefleri

Temel amaç, öğrencinin projesini veya fikrini, sunumunu vb. Tutarlı bir şekilde düzenlenmiş dijital bir belgeye dönüştürmek için gerekli bilgileri edinmesini sağlamaktır. grafik tasarımcılar.

Yapısı ve İçeriği

  • Blok 01. İyi sunulan sunumlar
  • Blok 02. Broşür ve katalogların rötuşlanması
  • Blok 03. Rapor, dosya ve dergilerin tasarımı ve düzeni

Öğretim elemanları

Valeria Dubin
Brezilya'daki São Paulo Mackenzie Üniversitesi İletişim ve Sanat Fakültesi Görsel İletişim Bölümü'nden mezun oldu. 1998'den beri kurumsal imaj projeleri, iletişim kampanyaları, ürün grafikleri, tanıtım grafikleri, ambalaj, editöryal tasarım, kayıt ve multimedya, stand grafikleri geliştiren yaratıcı grafik tasarım ve görsel iletişim stüdyosu EstudiCanó'da Sanat Yönetmeni sergiler.

Quique López
Valencia Politeknik Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Fotoğraf Diploması ve Grafik Sanatlar Yüksek Lisansı; Alicante Üniversitesi Sosyoloji Diploması; Eina tarafından Tipografi Yüksek Lisans. Kozmik Gráfica'da Esade, Albert ve Ferran Adrià International Cooking Concepts, Grup3, Ingoprint veya Natursystem gibi müşterilerle sanat yönetmeni olarak çalıştı. Cauchos Karey, Uluslararası Af Örgütü Valencia, reklam ajansları Syameses ve KeepU Media gibi müşteriler için uluslararası oteller ve tatil köyleri zincirinin Dolce Hotels veya Meatpacking restoranının sanat yönetimi ile birlikte faaliyet göstermektedir. Profesyonel faaliyetlerini Barselona'daki çeşitli okullarda öğretmenlik ile birleştirerek ELISAVA (Üniversite Derecesi ve Eğitim Döngüsü) profesörü ve ELISAVA Dijital ve İnteraktif Tasarım Lisansüstü Eş Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Laus Jüri 2014 Öğrenciler kategorisinde. Muuu Kolektifi ile Gràffica Ödülü sahibi.

alıcıların

Grafik belgeler ve sunumlar hazırlamak ve düzenlemek isteyen öğrenciler, mimarlar, fotoğrafçılar, çizerler ve diğer yaratıcıları ve diğer profesyonelleri tasarlayın. Minimum Mac bilgisi gerekir.

Bu, ELISAVA ELISAVA Disseny i Enginyeria ELISAVA ELISAVA (ES).

kabul

Kayıt talebi

Kayıt istemek için:

  1. Tüm kişisel verileri (Pasaportunuzda veya Ulusal Kimlik Belgenizde göründüğü şekliyle) ve çevrimiçi başvuru formundaki iletişim bilgilerini doldurun.
  2. Aşağıdaki belgeleri ekleyin: Bir yabancıysanız geçerli Pasaportun tarayıcısı veya İspanyol vatandaşlığınız varsa veya bir AB ülkesinde DNI tarayıcısı PDF formatında.

Kayıt talebinin sonunda, sistem web sitemiz üzerinden izlemeniz ve ödemeniz gereken bir kullanıcı adı ve şifre üretecektir; Bunları e-postanızda da alacaksınız, eğer ELISAVA : admissions @ ELISAVA .net.

Dikkat: Lütfen "hotmail" adresinden farklı, geçerli bir e-posta adresi kullanın, aksi takdirde isteği onaylayamayız. Verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini garanti etmek için, yalnızca kayıt işleminizde kayıtlı olan e-posta adresini kullanarak Admissions @ ELISAVA .net

Kayıt için son tarihler

  • AB, İzlanda, Lihtenştayn, Norveç veya İsviçre uyruklu öğrenciler: Yer varsa, kursun başlamasından 4 iş günü önce.
  • AB vatandaşı olmayan yabancı öğrenciler *: Kursun başlamasından 10 iş günü öncesine kadar müsait yerler varsa.

* 3 aydan kısa süreli kurslar için çalışma vizesi gerekli değildir, ancak turist vizesinin gerekli olup olmadığını veya herhangi bir özel prosedüre uymanız gerekip gerekmediğini ülkenizdeki İspanyol Konsolosluğu'na danışmalısınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Devamını oku

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Daha Az