Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Çevre Ekonomisi Kurslar Hepsini İncele

Bir akademik ders eğitim köprü veya özel bir alanda eğitim vermek üzere belirli bir konuda lise sonrası eğitimi sunmaktadır. Bazı kurslar, diğerleri kendi kariyerlerini ilerletmek isteyen profesyonellere yönelik ise, üniversite için ek hazırlık gerekir öğrencileri hedef.

Çevre ekonomisi bir ders nedir? Ekonomik aşinalık bir temel üzerine inşa, tabii öğrenciler çeşitli ekonomileri üzerindeki çevre politikalarının etkileri hakkında öğreneceksiniz. alan hem ekonomik hem de çevresel konularda değerini kabul ve fayda ve maliyetlerin değerlendirilmesi yoluyla ikisi arasında bir denge oluşturmak istiyor. küresel ısınma, hava kirliliği, katı atık, zehirli maddeler ve su kalitesi ile ilgili olarak kurs iş prosedürleri üzerine tartışmalar içerir.Öğrenciler bu politikaların mali etkisini değerlendirmek becerileri kazandırmak ve ekonomik verimlilik ve çevresel hususları entegre etmek için yeni yollar oluşturmak için problem çözme yeteneklerini geliştirecek.

Tabii Öğrenciler bireysel hedefler ve zorlukları karşılamada uygulanabilir analitik ve yaratıcı düşünme becerilerinin geliştirilmesi, kişisel fayda sağlamak. alanı da daha iyi çevre uygulamaları ile dünya koşullarını iyileştirmek için bir fırsat sunuyor.

Dersler, dünya çapında okullarda bir dizi mevcuttur. Öğrenciler en iyi şekilde amaçları ve hedefleri karşılayan seçim belirlemek için her programı araştırma gerekir. Maliyetler konumu ve müfredata göre değişecektir.

Çevre ve ekolojik konularla ilgili hükümet düzenlemeleri artırmak için artan bir endişe ile, gerek çevre ekonomisi uzmanlarının artmaktadır.İşletmeler, yasal gerekliliklere uygun olarak verimliliği artırabilir profesyonelleri arıyorlar. Tahmincileri şirket kararlarına kamu yanıtı tahmin ihtiyaç vardır. Ders mezunları da danışmanları, proje yöneticileri, kaynak yöneticileri ve politika analisti olarak hizmet verebilir. İşler de kılavuzlarda değişiklik peşinde kar amacı gütmeyen kuruluşlar için savunucuları olarak mevcuttur.

Dünyada bir fark yaratmak için bir fırsat sunarken, çevre ekonomi okuyan kariyer ilerlemek edebilirsiniz. Ilk önemli adımı için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Çevre Ekonomisi

Barcelona Graduate School of Economics

Barcelona GSE Enerji Ekonomisi Yoğun Kursu: Mevcut Yöntemler ve Politika Zorlukları, katılımcıların enerji sektörünün karşılaştığı temel sorunları tartışmaları için bir f ... [+]

hakkında

Barcelona GSE Enerji Ekonomisi Yoğun Kursu: Mevcut Yöntemler ve Politika Zorlukları, katılımcıların enerji sektörünün karşılaştığı temel sorunları tartışmaları için bir forum görevi görmektedir. Kurs ayrıca katılımcılara enerji piyasalarının performansını analiz etmek için gerekli temel kavram ve araçları derin bir anlayış sağlar. Enerji sektöründeki ilgili küresel düzenleyici deneyimler, dersin ana konularını göstermek için kullanılır.

Fakülte, önde gelen akademik ekonomistleri ve uygulayıcıları bölgedeki kapsamlı uzmanlığa sahiptir.

Başlıca faydalar

Enerji piyasaları bir dönüm noktasında. Teknoloji değişimi enerji endüstrisinde çarpıcı bir etki yaratıyor: yenilenebilir enerjilerin katkısı son beş yılda hızla arttı ve yeni gaz kaynakları bulundu. Bu pazar tasarımı ve çevre politikası için yeni zorluklar ortaya çıkarmaktadır. Enerji, ekonomik, sürdürülebilir ve güvenli olmalı, ancak bu üçlü hedefe ulaşmak için hiçbir ülke ya da bölge tarifi bulamadı. Elektrik piyasası başarısız mı, eğer öyleyse neden? Düzenleyicilerin yatırım teşviklerini yönlendirecek yeni araçlara ihtiyacı var mı ve eğer varsa? Enerji verimliliğini artırmaya yönelik çabalar nasıl gerçekleştirilmelidir? Enerji sektöründe perakende rekabeti mümkün ve arzu edilebilir mi? Elektrik pazarlarındaki düzenleyici tartışmalar her zamanki gibi açık ve heyecan verici.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku