Akademikprogramlar.com

Avrupa Çevre Ekonomisi Kurs Eğitimleri Bul 2019/2020

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

Çevre ekonomisi servet belirli çevre politikaları ya da koşullar altında nasıl davranacağını konusunda özel bir odak uygular. Bu konuda soruşturma takip öğrenciler ekonomi teorisinin, ekoloji ve uluslararası hukuk dersleri karşılaşabilir.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Avrupa Çevre Ekonomisi Kurs Eğitimleri İncele 2019/2020

1 Sonuçlar Çevre Ekonomisi, Avrupa Filter

Enerji Ekonomisi Üzerine Yoğun Kurs: Mevcut Yöntemler ve Politika Zorlukları

Barcelona Graduate School of Economics
Kampüs Tam zamanlı 3 gün Eylül 2020 İspanya Barselona

Barcelona GSE Enerji Ekonomisi Yoğun Kursu: Mevcut Yöntemler ve Politika Zorlukları, katılımcıların enerji sektörünün karşılaştığı temel sorunları tartışmaları için bir forum görevi görmektedir. Kurs ayrıca katılımcılara enerji piyasalarının performansını analiz etmek için gerekli temel kavram ve araçları derin bir anlayış sağlar. Enerji sektöründeki ilgili küresel düzenleyici deneyimler, dersin ana konularını göstermek için kullanılır.