ACADEMICCOURSES

Çevre Ekonomisi 2 Kurslar Hepsini İncele

Bir akademik ders eğitim köprü veya özel bir alanda eğitim vermek üzere belirli bir konuda lise sonrası eğitimi sunmaktadır. Bazı kurslar, diğerleri kendi kariyerlerini ilerletmek isteyen profesyonellere yönelik ise, üniversite için ek hazırlık gerekir öğrencileri hedef.

Çevre ekonomisi bir ders nedir? Ekonomik aşinalık bir temel üzerine inşa, tabii öğrenciler çeşitli ekonomileri üzerindeki çevre politikalarının etkileri hakkında öğreneceksiniz. alan hem ekonomik hem de çevresel konularda değerini kabul ve fayda ve maliyetlerin değerlendirilmesi yoluyla ikisi arasında bir denge oluşturmak istiyor. küresel ısınma, hava kirliliği, katı atık, zehirli maddeler ve su kalitesi ile ilgili olarak kurs iş prosedürleri üzerine tartışmalar içerir.Öğrenciler bu politikaların mali etkisini değerlendirmek becerileri kazandırmak ve ekonomik verimlilik ve çevresel hususları entegre etmek için yeni yollar oluşturmak için problem çözme yeteneklerini geliştirecek.

Tabii Öğrenciler bireysel hedefler ve zorlukları karşılamada uygulanabilir analitik ve yaratıcı düşünme becerilerinin geliştirilmesi, kişisel fayda sağlamak. alanı da daha iyi çevre uygulamaları ile dünya koşullarını iyileştirmek için bir fırsat sunuyor.

Dersler, dünya çapında okullarda bir dizi mevcuttur. Öğrenciler en iyi şekilde amaçları ve hedefleri karşılayan seçim belirlemek için her programı araştırma gerekir. Maliyetler konumu ve müfredata göre değişecektir.

Çevre ve ekolojik konularla ilgili hükümet düzenlemeleri artırmak için artan bir endişe ile, gerek çevre ekonomisi uzmanlarının artmaktadır.İşletmeler, yasal gerekliliklere uygun olarak verimliliği artırabilir profesyonelleri arıyorlar. Tahmincileri şirket kararlarına kamu yanıtı tahmin ihtiyaç vardır. Ders mezunları da danışmanları, proje yöneticileri, kaynak yöneticileri ve politika analisti olarak hizmet verebilir. İşler de kılavuzlarda değişiklik peşinde kar amacı gütmeyen kuruluşlar için savunucuları olarak mevcuttur.

Dünyada bir fark yaratmak için bir fırsat sunarken, çevre ekonomi okuyan kariyer ilerlemek edebilirsiniz. Ilk önemli adımı için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Çevre Ekonomisi Filter

Enerji Ekonomisi Üzerine Yoğun Kurs: Mevcut Yöntemler ve Politika Zorlukları

Barcelona Graduate School of Economics
Ders
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 gün
Kampüs

Barcelona GSE Enerji Ekonomisi Yoğun Kursu: Mevcut Yöntemler ve Politika Zorlukları, katılımcıların enerji sektörünün karşılaştığı temel sorunları tartışmaları için bir forum ...

Devamını oku

Hazırlık Kursu: Dairesel Ekonomi İçin Tasarım

School of Sustainability
Ders
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
5 hafta
31 Tem 2020
Ingilizce
Kampüs

“Dairesel Ekonomi İçin Tasarım” Hazırlık Kursunun amacı, bireylerin ve toplulukların ihtiyaçlarına yönelik ürün ve sistemlere uygulanan dairesel tasarım ilkelerini, stratejile ...

Devamını oku