ACADEMICCOURSES

Çince Çalışmaları 6 Kurslar Karşılaştır

Akademik kurslara devam eden öğrenciler, eğitim fırsatlarını daha da ileriye taşıyabilir ve seçtikleri bir çalışma alanını genişletebilirler. Bu tür kurslar, bir öğrencinin gelecekteki kariyerine ilerletmek için bir giriş olarak hizmet edebilir.

Çin çalışmalarında ders nedir? Çince öğrenmek isteyen öğrenciler, dilin nasıl okunacağını, yazılacağını ve konuşulacağını öğrenmek için bir kursa kaydolabilirler. Dilbilgisi ve kelime hazinesi gibi alanları kapsayan bazı çevrimiçi kurslar mevcuttur. Kurslar genellikle Çin kültürünün yönlerini de kapsar. Tabii ki, bir dili öğrenmenin en iyi yollarından biri bunu duymaktır, bu yüzden bir ana dili konuşmacıyla veya bir değişim veya yurtdışında eğitim programının bir parçası olarak kurslar, öğrencilerin akıcı olmalarına yardımcı olmak için genellikle çok etkilidir.

Bir milyardan fazla insan tarafından konuşulan bir dil olan Çince'yi öğrenmek, iş dünyasında oldukça faydalı olabilir ve iş piyasasında size bir avantaj sağlayabilir. Çin, öğrencilerine düşünce ve iletişim becerilerini geliştirirken dünya görüşüne ve başka bir kültüre bakış açısı kazandırabilir.

Çince kursları sunan çok sayıda farklı eğitim kurumu vardır, bu nedenle öğrencilerin akademik ve finansal profillerine en uygun olanı belirlemeleri gerekmektedir. Öğrenciler, çevrimiçi öğrenim veya yurtdışı eğitim kursları gibi seçenekleri göz önünde bulundurarak maliyetler büyük ölçüde değişmektedir.

Çince okuyan birçok öğrenci kariyerine bir destek verebilir. Çince konuşan dünya nüfusunun beşte birinden biraz daha azı ile, dil öğrenimi, özellikle iş dünyasında veya turizmde olmak üzere birçok kariyerde yardımcı olabilir. Çin'i bilmek, Çin'de veya Çin'de çalışan şirketler için araştırma analisti veya pazarlama uzmanı gibi kariyer için genellikle bir nimettir. Dünyanın her yerinden dil öğretmek ya da çevirmen ya da tercüman olmak için birçok fırsat var.

Çince öğrenmenin birçok yolu var. Kurslar çevrimiçi, eğitim kurumları veya yurt dışında kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

6 Sonuçlar Çince Çalışmaları Filter

Çin Dili Bahar Kursu

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Çin Halk Cumhuriyeti, Suzhou
Ders
Şubat 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Çince
Kampüs

Önde gelen bir Çin-İngiliz Üniversitesinde dünyanın en yaygın konuşulan dilini öğrenmek için XJTLU gelin. Kültürel olarak zengin, tarihi Suzhou'da kaliteli öğretmenliği deneyi ...

Devamını oku

çince kültür kursu

Shanghai Mandarin Garden Language & Culture Center
Çin Halk Cumhuriyeti, Şanghay + 7 Daha fazla
Ders
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
Kampüs

Çin, uzun ve şanlı bir geçmişi vardır ve o birçok değişiklik gördü. Kültür Ders Çin ve onun halkının, kültürü ve gelenekleri, Mandarin Garden teklifler hakkında daha fazla anl ...

Devamını oku

Contemporary China Studies Programme (Dönem)

Contemporary China Studies Programme
Çin Halk Cumhuriyeti, Şanghay
Ders
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Çince
Kampüs

Contemporary China Studies Programme üç bölümden oluşmaktadır: Akademik dersler, bir dil kursu ve staj.

Devamını oku

Çin'de staj programı

Hutong School
Çin Halk Cumhuriyeti, Pekin + 1 Daha fazla
Ders
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
Kampüs

Profesyonel bir Çin tabanlı şirketler, genç yetenek yerleştirerek 10 yıllık tecrübesi ile, çok dilli ekibimiz size en iyi uluslararası staj sunan adamıştır

Devamını oku

Yurtdışında çince çalışmaları semineri programı

The Beijing Center for Chinese Studies
Çin Halk Cumhuriyeti, Pekin
Ders
Ocak 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Çince
Kampüs

Çin'e doğru daldırma isteyiyorsanız, Pekin Merkezi (TBC) sizin varış noktanız! Güney doğu Yunnan ilinde veya Batı Çin'deki İpek Yolu Ticaret Yolunda 2 haftalık bir gezi boyunc ...

Devamını oku

Pekin'de Uygun fiyatlı Çince Dil Yarıyılı - Çift Yurt - US $ 5445 - China Study Abroad

China Study Abroad
Çin Halk Cumhuriyeti, Pekin + 15 Daha fazla
Ders
Eylül 2020
Çince
Kampüs

Fiyatlar ve süre değişse de en popüler seçim, Yarıyıl Eğitimidir.

Devamını oku