Akademikprogramlar.com

İşletme Finansı 5 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Belirli bir nesneye odaklanır bazen ders olarak anılacaktır çalışmanın yolu, çoğu zaman bir lise derecesine sahip bir öğrenci için bir sonraki adımdır. Bazı kurslar öğrencilere lisans gerekli olacaktır, bu durumda master veya doktora derecesine elde yardımcı olmak için ortaya koydu olabilir. Elbette bu tür genellikle tamamlamak için iki ila beş yıl sürer.

işletme finansı bir ders nedir? Bu teori ve iş faaliyetleri finanse etmek için gerekli pratik bilgi öğrencilere tanıtır çalışmanın bir programdır. Program bir banka veya finans kurumunun işletme finansmanı oynadığı rolünü araştırmak olabilir. konuların çeşitli tür fatura finansman, hisse senetleri, finansal kiralama, hibe, kredi ve muhabir olarak, örtülü olabilir. Bazı kurslar bile işletme finansı düzenleyici tarafında görünebilir. Öğrenciler finansal işlemler daha kolay hale getirmek için gerekli yazılım programları ile uygulamalı deneyim kazanabilir veya Derslerin daha fazla odaklanmak olabilir.

işletme finansmanı bir ders öğrencilere iş dünyasında bir bacak kadar verebilir. para kazanmak ve büyüme için ödeme nasıl anlamak yönetmek veya bir iş sahibi bir parçasıdır. Çalışmanın bu ders ile, bir öğrenci orta düzey yönetim pozisyonu için hazırlanabilir.

Birçok iş finans kursları çevrimiçi ve kampüste mevcuttur. Çünkü farklı ortamlar, bir dersin maliyeti sonraki bir kurumdan büyük ölçüde değişebilir. Yaşadığınız ve ders içine faktör olabilir almak kaç sınıfları nerede ülke okulu yer almaktadır.

Bu eğitim tamamlandıktan sonra, yeni bir kariyer almaya hazır olabilir. işletme finansı bir ders ile bir çok olasılık vardır. Bir muhasebeci, aktüer, bütçe analisti, ekonomist, finans yöneticisi, sigorta acentası, kredi memuru veya mali hizmetler satış acentası olmaya hazır olabilir. Bazı öğrenciler kendi iş çalıştırmak için tercih edebilir. Gelecekteki kariyer ilgi ve diğer deneyimler bağlıdır.

bu sizin için doğru bir program mı? senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

5 Sonuçlar İşletme Finansı Filter

İşletme Finansmanı ve Muhasebe Dersleri Ödülü

Learnkey Training Institute
Kampüs Yarı zamanlı 5 aylar Eylül 2020 Malta Birkirkara

Bu Ödül, bireylerin iş yapısının her kademesinde çeşitli işletme disiplinlerinin pratik yeteneklerinin yanı sıra teorik bir anlayış geliştirmelerini sağlar. Bu Ödül, bir bütün olarak iş anlayışını genişletmek isteyen herkes için veya belirli işyeri becerileri geliştirmeyi isteyenler için idealdir.

Adaçayı ana paketi 2015: adaçayı iab, adaçayı bordro 1 & 2, adaçayı 50, excel ve defter tutma temelleri

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

temel Adaçayı know-how da dahil olmak üzere hesap ve muhasebe kursları bu kapsamlı paketi ile kariyer umutları ve CV artırın. Adaçayı Lisans Paketi 2015 ders paket Adaçayı İAB, Adaçayı Bordro 1 & 2 ve Sage 50, yanı sıra Excel ve defter tutma temellerini içerir.

Uzman "ortak seviye" yeterlik paketi - adaçayı bordro (1 & 2), ms 2013 excel, adaçayı 50 2014 ile adaçayı IAB düzey 2

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

Bookkeepers International Association (IAB) bir Associate ol ve bu SAGE IAB "Ortak Seviyesi" Paketi Adaçayı yazılımının bir kullanıcı olarak fatura almak.

işletme kursu - temel iş finans (ICB)

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 100 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Programın başarı ile tamamlayan, ICB kapsamındaki modülleri özetleyen bir Sonuçları mektup ile öğrencilere verecektir.ICB Becerileri için öğrencinin adına FASSET için geçerli olacaktır

Kurumsal Finansmanda Uzmanlaşma

Universidad EIA
Kampüs 2 dönem Ocak 2020 Kolombiya Envigado'da

Kurumsal Finansman İhtisasının aday profili, profesyonellerin temel olarak ekonomi, muhasebe, yönetim ve mühendislik ile ilgili akademik disiplinlerden kabul edilmesini öngörmekte, bu da kapsamlı bir finans anlayışının elde edilmesi için çok disiplinli bir analizden yanadır ve aynı zamanda belirli bir düzeyde Öğrenme-öğretme sürecini kolaylaştıran temel ya da temel kavramlarda bilgi.