ACADEMICCOURSES

İşletme Finansı 5 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Belirli bir nesneye odaklanır bazen ders olarak anılacaktır çalışmanın yolu, çoğu zaman bir lise derecesine sahip bir öğrenci için bir sonraki adımdır. Bazı kurslar öğrencilere lisans gerekli olacaktır, bu durumda master veya doktora derecesine elde yardımcı olmak için ortaya koydu olabilir. Elbette bu tür genellikle tamamlamak için iki ila beş yıl sürer.

işletme finansı bir ders nedir? Bu teori ve iş faaliyetleri finanse etmek için gerekli pratik bilgi öğrencilere tanıtır çalışmanın bir programdır. Program bir banka veya finans kurumunun işletme finansmanı oynadığı rolünü araştırmak olabilir. konuların çeşitli tür fatura finansman, hisse senetleri, finansal kiralama, hibe, kredi ve muhabir olarak, örtülü olabilir. Bazı kurslar bile işletme finansı düzenleyici tarafında görünebilir. Öğrenciler finansal işlemler daha kolay hale getirmek için gerekli yazılım programları ile uygulamalı deneyim kazanabilir veya Derslerin daha fazla odaklanmak olabilir.

işletme finansmanı bir ders öğrencilere iş dünyasında bir bacak kadar verebilir. para kazanmak ve büyüme için ödeme nasıl anlamak yönetmek veya bir iş sahibi bir parçasıdır. Çalışmanın bu ders ile, bir öğrenci orta düzey yönetim pozisyonu için hazırlanabilir.

Birçok iş finans kursları çevrimiçi ve kampüste mevcuttur. Çünkü farklı ortamlar, bir dersin maliyeti sonraki bir kurumdan büyük ölçüde değişebilir. Yaşadığınız ve ders içine faktör olabilir almak kaç sınıfları nerede ülke okulu yer almaktadır.

Bu eğitim tamamlandıktan sonra, yeni bir kariyer almaya hazır olabilir. işletme finansı bir ders ile bir çok olasılık vardır. Bir muhasebeci, aktüer, bütçe analisti, ekonomist, finans yöneticisi, sigorta acentası, kredi memuru veya mali hizmetler satış acentası olmaya hazır olabilir. Bazı öğrenciler kendi iş çalıştırmak için tercih edebilir. Gelecekteki kariyer ilgi ve diğer deneyimler bağlıdır.

bu sizin için doğru bir program mı? senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

5 Sonuçlar İşletme Finansı Filter

Kurumsal Finansmanda Uzmanlaşma

Universidad EIA
Ders
Oca 2021
<
2 dönem
Spanish
Kampüs

Kurumsal Finansman İhtisasının aday profili, profesyonellerin temel olarak ekonomi, muhasebe, yönetim ve mühendislik ile ilgili akademik disiplinlerden kabul edilmesini öngörm ...

Devamını oku

Finans Dışı Yöneticiler için Finans Dersi

Acudemy
Ders
21 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 gün
14 Eyl 2020
Ingilizce
Kampüs

Anlaşılır ve saçma olmayan bu ders, finansal konuların kalbine doğrudan ulaşmanızı, finansal bilgileri belirsizleştirmenizi sağlar ve finansal kararlar verirken size güven ve ...

Devamını oku

İşletme Kursu - Temel İşletme Finansmanı (ICB)

Damelin Part Time
Ders
Şub 2021
<
Yarı zamanlı
<
100 saat
Kampüs

Programın başarı ile tamamlayan, ICB kapsamındaki modülleri özetleyen bir Sonuçları mektup ile öğrencilere verecektir.ICB Becerileri için öğrencinin adına FASSET için geçerli ...

Devamını oku

Uzman "ortak seviye" yeterlik paketi - adaçayı bordro (1 & 2), ms 2013 excel, adaçayı 50 2014 ile adaçayı IAB düzey 2

E-Careers
Ders
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Bookkeepers International Association (IAB) bir Associate ol ve bu SAGE IAB "Ortak Seviyesi" Paketi Adaçayı yazılımının bir kullanıcı olarak fatura almak.

Devamını oku

Adaçayı ana paketi 2015: adaçayı iab, adaçayı bordro 1 & 2, adaçayı 50, excel ve defter tutma temelleri

E-Careers
Ders
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

temel Adaçayı know-how da dahil olmak üzere hesap ve muhasebe kursları bu kapsamlı paketi ile kariyer umutları ve CV artırın. Adaçayı Lisans Paketi 2015 ders paket Adaçayı İAB ...

Devamını oku