Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İşletme ve Ekonomi 3 Kurslar Bul

Kurslar herhangi bir yüksek öğrenim önemli bir parçasıdır. Bir ders genel konu içinde belirli bir konuyu okuyor içerir, ve konferanslar, dersler, projeler ve değerlendirmeler içerebilir. Dünyada Kurumlar konu alanlarında geniş bir yelpazede sunmak, ve bir özellikle yararlıdır ders iş ve ekonomi üzerinde duruluyor.

Ama iş ve ekonomi bir ders tam olarak nedir? Bu derslerden biri genel ekonomik koşullar küçük işletmelerin nasıl etkilediğini öğrencilere eğitim odaklanmak olabilir. Tamamen gerçek dünya için öğrencileri hazırlamak için birlikte iki ayrı ama ilişkili disiplinleri getirmek için tasarlanmıştır. Ekonomik büyüme, uluslararası iş, küreselleşme, ekonomik analiz, muhasebe, iş stratejisi, pazarlama ve içerebilir incelenecektir.

Öğrenciler büyük bireysel şirketler ve dünya arasındaki bağlantıları görmek için etkin olacak ki en önemli olan iş ve ekonomi, bir ders alarak pek çok faydaları vardır. Bu iyi ekonomi ve iş alanında kariyer için onları hazırlamak, hem de onlar profesyonel peşin olarak kullanışlı kimlik bilgileri ile bunları sağlamak olacaktır.

Bir iş ve ekonomi dersi alma maliyeti, bireysel kurum, belirli bir program tasarımı, ve okul bulunduğu, hatta ülke gibi faktörlere bağlıdır. Öğrenciler almadan önce bir potansiyel kursu hakkında bilgi edinmek için çok önemli olmasının nedeni budur. Onlar sınıf onlar için iyi bir mali uyum olduğundan emin olmalıdır.

Farklı kariyer bir dizi ekonomi ve iş kursları tarafından geliştirilmiş olabilir. En belirgin olanları gibi analist, yönetici ve mali planlayıcısı olarak kurumsal pozisyonları bulunmaktadır.Böyle finans ve muhasebe gibi alanlarda olanlar da, kullanışlı bu derslerden biri bulabileceğiniz kamu politikası veya yararlanabilir eğitim gibi farklı alanlarda katılan öğrenciler rağmen.

Iş ve ekonomi bir ders peşinde ilgilenen varsa, o zaman bugün kayıt başlayabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar İşletme ve Ekonomi

Sasin Graduate Institute of Business Administration

A Sasin Üst Düzey Yönetici Programı (Eylül) Bir işletmenin başarısı kısa vadeli operasyonel verimlilik ve uzun vadeli rekabet avantajı iyi dengelenmiş bir kombinasyonu so ... [+]

Üç Hafta Konut Programı - 09-29 Ağustos, 2015

A Sasin Üst Düzey Yönetici Programı (Eylül) Bir işletmenin başarısı kısa vadeli operasyonel verimlilik ve uzun vadeli rekabet avantajı iyi dengelenmiş bir kombinasyonu sonucudur bilgi üzerine kurulmuştur. Böyle bir başarı elde etmek için, kuruluşlar kazanmak için bugünün uçucu pazar gezinebilirsiniz yönetimin fonksiyonel disiplinleri ve ayrıca kim ustaları yöneticileri gerekir.

Sasin SEP oluşturulan yüzden. Bu yoğun üç haftalık konut programı İngilizce olarak yapılan ve firma ilerlemek ve kendi başarı itmek için en modern devlet-of-the-art bilgi ve becerileri ile sizin gibi yöneticileri sağlamak üzere tasarlanmıştır.... [-]

Tayland Bangkok Pa Tong
Bilgi iste
Ingilizce
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universitas Padjadjaran

Universitas Padjadjaran Bandung, Endonezya bizim Yaz Programı'na davet etmek istiyorum. Bu program kampüsünde İngilizce dilinde yapılan bir kompakt 7-günler programında u ... [+]

Universitas Padjadjaran Yaz Programı

Universitas Padjadjaran Bandung, Endonezya bizim Yaz Programı'na davet etmek istiyorum. Bu program kampüsünde İngilizce dilinde yapılan bir kompakt 7-günler programında uluslararası bağlantıları göstermek için projelerden biridir.

Biz spor, kültürel ve böyle geleneksel dans ve müzik enstrüman dersi, Endonezya dili dersi, Bandung tarihi yürüyüş, yürüyüş, ve daha birçok sosyal aktiviteler içeren heyecan verici bir yaz Programı sunuyoruz.

Biz de size de ilgi ne olabileceğini seçebilirsiniz akademik program sunuyoruz; 1. Matematik ve Doğa Bilimleri: "Malzeme Bilimi Süper Camp" 2. Jeoloji: "Batı Java Volkanik Çevre Jeolojisi" 3. Eczane: "Endonezya Şifalı Bitki" 4. Ekonomi ve İş Dünyası: Programın sonunda "Yaratıcı Endüstriler" Eğer zevk için bir gezi ve serbest zaman programı olacaktır, en iyi Bali olarak bilinen Tanrıların Endonezya Adası, bizim post tur katılma fırsatı elde edeceksiniz Endonezya bu güzel bir parçası.... [-]

Endonezya Bandung
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Harvard Business School Online

Ekonomi objektifiyle dünyayı görün ve başarılı iş stratejisi hazırlamak için bilgi ve beceriler kazanın. ... [+]

Ekonomi objektifiyle dünyayı görün ve başarılı iş stratejisi hazırlamak için bilgi ve beceriler kazanın

İktisat kavramlarını anlamak - herhangi bir bedeli ödemek için istekli olmak, sabit ve değişken maliyetler, ölçek ekonomileri - iş başarısı için kritik önem taşıyor. Bu ders arz ve talep temelleri ile başlar; nereden geldiğini ve neden iş anlayışının merkezinde yer aldığını belirtir. İşletmelerin fiyatlama ve üretim hakkında nasıl düşündüklerini ve firmaların talep üretmek için kullandıkları tamamlayıcı ve ağ etkileri gibi güçlü fikirleri öğreneceksiniz. Bu ders aynı zamanda pazarların işleyişine, rekabetin gücüne ve farklılaşma stratejilerine dalmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku