ACADEMICCOURSES

İşletme ve Ekonomi 3 Kurslar Bul

Kurslar herhangi bir yüksek öğrenim önemli bir parçasıdır. Bir ders genel konu içinde belirli bir konuyu okuyor içerir, ve konferanslar, dersler, projeler ve değerlendirmeler içerebilir. Dünyada Kurumlar konu alanlarında geniş bir yelpazede sunmak, ve bir özellikle yararlıdır ders iş ve ekonomi üzerinde duruluyor.

Ama iş ve ekonomi bir ders tam olarak nedir? Bu derslerden biri genel ekonomik koşullar küçük işletmelerin nasıl etkilediğini öğrencilere eğitim odaklanmak olabilir. Tamamen gerçek dünya için öğrencileri hazırlamak için birlikte iki ayrı ama ilişkili disiplinleri getirmek için tasarlanmıştır. Ekonomik büyüme, uluslararası iş, küreselleşme, ekonomik analiz, muhasebe, iş stratejisi, pazarlama ve içerebilir incelenecektir.

Öğrenciler büyük bireysel şirketler ve dünya arasındaki bağlantıları görmek için etkin olacak ki en önemli olan iş ve ekonomi, bir ders alarak pek çok faydaları vardır. Bu iyi ekonomi ve iş alanında kariyer için onları hazırlamak, hem de onlar profesyonel peşin olarak kullanışlı kimlik bilgileri ile bunları sağlamak olacaktır.

Bir iş ve ekonomi dersi alma maliyeti, bireysel kurum, belirli bir program tasarımı, ve okul bulunduğu, hatta ülke gibi faktörlere bağlıdır. Öğrenciler almadan önce bir potansiyel kursu hakkında bilgi edinmek için çok önemli olmasının nedeni budur. Onlar sınıf onlar için iyi bir mali uyum olduğundan emin olmalıdır.

Farklı kariyer bir dizi ekonomi ve iş kursları tarafından geliştirilmiş olabilir. En belirgin olanları gibi analist, yönetici ve mali planlayıcısı olarak kurumsal pozisyonları bulunmaktadır.Böyle finans ve muhasebe gibi alanlarda olanlar da, kullanışlı bu derslerden biri bulabileceğiniz kamu politikası veya yararlanabilir eğitim gibi farklı alanlarda katılan öğrenciler rağmen.

Iş ve ekonomi bir ders peşinde ilgilenen varsa, o zaman bugün kayıt başlayabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar İşletme ve Ekonomi Filter

Yöneticiler İçin Ekonomi Dersi

Harvard Business School Online
Ders
25 Haz 2020
<
Yarı zamanlı
<
8 hafta
16 Haz 2020
Ingilizce
e-Öğrenme

Ekonomi objektifiyle dünyayı görün ve başarılı iş stratejisi hazırlamak için bilgi ve beceriler kazanın.

Devamını oku

Unpad yaz programı

Universitas Padjadjaran
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Universitas Padjadjaran Bandung, Endonezya bizim Yaz Programı'na davet etmek istiyorum. Bu program kampüsünde İngilizce dilinde yapılan bir kompakt 7-günler programında ulusla ...

Devamını oku

üst düzey yönetici programı (Eylül)

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Ders
Yönetici Kursları
<
3 hafta
Ingilizce
Kampüs

A Sasin Üst Düzey Yönetici Programı (Eylül) Bir işletmenin başarısı kısa vadeli operasyonel verimlilik ve uzun vadeli rekabet avantajı iyi dengelenmiş bir kombinasyonu sonucud ...

Devamını oku