ACADEMICCOURSES

Uzaktan Eğitim Kurslar içinde İşletmecilik Çalışmaları Manchester Birleşik Krallık 2020

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

İşletme eğitimi, öğrencilerin bir işletmeyi nasıl idare edeceklerini öğrenecekleri bir programdır. Reklam, pazarlama, para yönetimi, iletişim, yönetim, işletme plan yazımı ve işe alım ve eğitim gibi konular işlenmektedir.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Manchester, mimarisi ile ünlü ve şehrin kendisi 5 kat daha büyük İngiltere en büyük ikinci kentsel alan, sahiptir. Orada sadece üç üniversite, ancak 73 bin öğrenci toplam var.

Uzaktan Eğitim Kurs içinde İşletmecilik Çalışmaları Manchester Birleşik Krallık'ta

4 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Manchester, Uzaktan Eğitim Filter

Problem Çözme Giriş

Coaching for Change
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
16 saat
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu CQI (Chartered Quality Institute) ve IRCA sertifikalı FD102: Problem Çözme e-Öğrenimine Giriş dersi, her bir problem çözme aktivitesinden bilgi toplamak için tek bir A3 boy ...

Devamını oku

CMI Seviye 5 Profesyonel Danışmanlık Becerileri

Coaching for Change
Ders
<
3 gün
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bu kurs size, yaklaşımınızı onaylamak ve genişletmek isteyen bir danışman olarak ya da değişimin önündeki engellerin üstesinden gelmek isteyen bir içsel sürekli iyileştirme li ...

Devamını oku

İş Geliştirme Teknikleri (Sarı Kuşak)

Coaching for Change
Ders
Eyl 2020
<
2 gün
Ingilizce
Kampüs

Liderlik ve Yönetim Enstitüsü tarafından onaylanan, bireylere yalın altı sigma hakkında bir fikir vermek ve “Yeşil Kuşak” proje liderini destekleyen bir ekipte “sarı kuşak” ol ...

Devamını oku

Pratik Problem Çözme

Coaching for Change
Ders
<
2 gün
Ingilizce
Kampüs

İhtiyaçlarınıza özel bir yaklaşımla müşteriler için dahili olarak sunulur.

Devamını oku