Akademikprogramlar.com

Hepsini İncele Kurslar içinde Ekonomi Çalışmaları Romanya'da

Bir ders daha geniş bir konu alanı içinde belirli bir konu çalışmadır ve bir yeterlilik temelidir. Tipik bir ders ders, değerlendirme ve ders içermektedir.

Ekonomi ve yönetim üzerine çalışan profesyoneller hem geniş ekonomik durumu hem de daha küçük bireysel eğilimleri anlayabilmektedirler. Uzmanlar, hem kamu hem de özel sektördeki bileşenleri anlama ve analiz etme üzerine eğitim görürler ve böylece her iki sektörde de mevcut ve potansiyel durumlar üzerine öneriler getirebilirler.  

Romanya üniversite nitelikleri son derece takdir ve Avrupa ve ötesinde, düşük öğrenim ücretleri ve Avrupa'da yaşam maliyeti kaydedilir. Rumen onun 2 milyon kişi ile özellikle başkenti Bükreş'te, eski ve zengin bir geçmişi var. Romanya'da eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler Kabul Mektubu almak için, Eğitim ve Araştırma Bakanlığı veya seçilen Romanya üniversite ya uygulayabilirsiniz.

Kurs içinde Ekonomi Çalışmaları Romanya'da

4 Sonuçlar Ekonomi Çalışmaları, Romanya Filter

Kurumsal Karne

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Yarı zamanlı Eylül 2020 Romanya Bükreş

Performans Yönetimi seminere Balanced Scorecard yaklaşımı öncelikle kendi işyerinde Balanced Scorecard yöntemlerini kullanarak olacak kişiler için tasarlanmıştır.

karlılık ortaklar

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Bilgi iste Romanya Bükreş

Katılımcıların masraf ve harcamalar ve neden kontrol süreci, başarı için esastır davranışı hakkında bilgi edineceksiniz.

yöneticiler için finans - gelişmiş

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Tam zamanlı 4 aylar Bilgi iste Romanya Bükreş

Bu program, sanat kavram ve teknikleri alanındaki son durumu tartışırken, katılımcıların uzmanlık binasında dünya çapında kullanılan amaçlar daha az araştırılmış ve şu ana kadar Romanya'da yaklaştı.

finansal olmayan yöneticiler için finans

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Eylül 2020 Romanya Bükreş

Bu modül analiz ve kurumsal performans iyileştirmede finans alanında pratik bir rehber, çok karar verme sürecinde yararlı olan finansal olmayan yöneticiler sağlar.