Akademikprogramlar.com

Birleşik Krallık'ta 208 Yarı zamanlı Kurs

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Birleşik Krallık'ta En iyi Yarı zamanlı 208 Kurs 2019

Arama Sonucu Filter

Girişimci Laboratuvarı Doğuyor

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 hafta Haziran 2019 Almanya Berlin Birleşik Krallık London + 3 daha

Uygulanabilir bir iş fikri yaratın ve geliştirin, ardından kavramdan iş planını ve yatırımcıya hazırlığı tamamlamak için kullanın. Çözmek istediğiniz bir iş problemini getirin, yoksa gerçek bir şirketten birisini sağlarız - sonra sorununuzu çözün ve çözümlerinizi geliştirin. Özgeçmişinizi cilalayın ve bir başlangıç kültürü tadın, temel beceriler kazanın ve uluslararası bir avantaj kazanırken değerli bir sertifika kazanın.

İşyeri Bakanlar Kursu

St John's College
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Nottingham

İşyeri Bakanları kursu, Teoloji Bakanlığı'nda bir Sertifikaya (HE) götürür

Kurs: Genel

Bournemouth & Poole College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 - 40 hafta Açık Kayıt Birleşik Krallık Bournemouth + 1 daha

Hem Genel İngilizce (haftada 15 saat) hem de Yoğun İngilizce (haftada 21 saat) kursları İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

Kurs: Genel İngilizce

LVC London School of English
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 44 hukuk lisans derecesi bulun Açık Kayıt Birleşik Krallık London + 1 daha

Genel İngilizce dersleri, konuşma, kelime bilgisi, telaffuz, dil bilgisi, dinleme, okuma ve yazma dahil olmak üzere İngilizce dilinin tüm yönlerini geliştirir. Odak noktası, günlük durumlarda açıkça ve etkili bir şekilde iletişim kurabilme yeteneğinizi geliştirmektir.

IELTS 23 (Genel İngilizce 15 IELTS 8)

Liverpool School of English
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 52 hafta Açık Kayıt Birleşik Krallık Liverpool + 1 daha

IELTS kurslarımız çok popüler. Öğrencilerimizin birçoğu, üniversitelerde İngilizce eğitimi için İngilizce seviyelerini kanıtlamak için IELTS sınavına girmelidir.

Uluslararası İlişkilerde Kısa Ders

European School of Economics
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 aylar Ocak 2020 Birleşik Krallık London İtalya Rome Milan Florence İspanya Madrid + 7 daha

Bu dersin amacı size dış ilişkiler konusunda temel bir anlayış kazandırmak ve siyaset bilimi çerçevesinde uluslararası ilişkilerin temel ilkelerini tanıtmaktır.

RIBA Profesyonel Uygulama Bölüm 3 Kursu

London South Bank University
Kampüs Yarı zamanlı 1 yıl Ekim 2019 Birleşik Krallık London

Bu ders, Bölüm 3 Mesleki Sınavlarına hazırlanırken yeterli mesleki deneyime sahip olan Mimaride RIBA Bölüm 2 niteliklerini zaten kabul etmiş adayları hazırlar.

Çevrimiçi Öğrenim Kursu Kazanın

UK Trading Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık London

Kazancınızı Öğrenin Kursumuz, bir hafta içinde ticaret yapmayı öğrenecek saatleri öğrenmek için çok fazla zamanı olmayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ticaretin tüm temelleri ile hızlandırmak ve bir ticaret platformu etrafında yolunuzu bilecek kısa bir keskin eğitim kursu.

Çevrimiçi Kurs Oluşturma

The Internet Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Bethersden

Kendi Ismarlama Online Eğitim Kurslarını Nasıl Oluşturup Sattığınızı Öğrenin - Canlı Etkinlikler

Süper Yoğun İngilizce Kursu (25 saat)

New College Group
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 45 hafta Açık Kayıt Birleşik Krallık Manchester Liverpool İrlanda Dublin + 4 daha

Süper Yoğun İngilizce Kursumuz (25 saat), temel dil becerilerinizi geliştirerek İngilizce'yi kullanma yeteneğinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır - konuşma, dinleme, yazma ve okuma ve İngilizce dilbilgisi ve kelime bilginizi arttırmak.

Küresel Lojistikte Diploma

ShippingCollege
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 6 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık UK Online + 1 daha

Bu kurslar, Global Logistics endüstrisini, Tedarik Zinciri ve Uluslararası Ticaret ve Ödemelere odaklanacak şekilde ele alacaktır. Her ayın ilk Pazartesi günü aylık yeni öğrenci alımımız vardır.

Çevrimiçi Kurs: Pratik İngilizce

Elizabeth Johnson Organization
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Passfield

Pratik İngilizce, zayıf alanları tespit etmek ve öğrenciler kurs boyunca çalıştıkça bireysel ihtiyaçları hedef alan çalışma materyalleri sağlamak için oldukça kişiselleştirilmiş bir öğrenme formülü sunar. Birkaç ay boyunca haftada 2-3 saat çalışmaya istekli olanlar, seviyelerinde ve uluslararası sınav test puanlarında önemli bir iyileşme göreceklerdir. Her ders çeşitli içerik ve görev türleri sunar ve becerileri sistematik olarak geliştirmek için açık ve kanıtlanmış bir öğrenme döngüsü izler. Öğrenciler, çok çeşitli günlük konulara maruz kalmaktadır ve İngilizce konuşan dünyanın dört bir yanından gelenleri, yurtdışında daha fazla çalışmaya ve işyerindeki etkileşimlere hazırlanmalarına yardımcı olmak için vurgu yapmaktadır.

Yaratıcı Sanatlar Yaz Okulu (14 - 16 Yaş)

Arts University Bournemouth - Summer Courses
Kampüs Yarı zamanlı 2 hafta Temmuz 2019 Birleşik Krallık Bournemouth

Bu ders, sanat yeteneklerini geliştirmek isteyen sanat, tasarım ve medya ile yakından ilgilenen genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. İki haftadan beri, yaz okulu, yaratıcı öğretimi, atölye çalışmaları ve pratik oturumlar ile birleştirerek, öğrencilerin Yaratıcı Pathways keşfetmesini ve geleceği için becerilerini geliştirmelerini sağlayan heyecan verici bir uygulamalı kurs sunuyor. Çeşitli sanat konularını denemeye teşvik edileceksiniz; bu sayede, kendi yaratıcı stilinizi ve yaratıcı geliştirme anlayışınızı, fikir geliştirmeden bitmiş parçaya kadar keşfetme şansınız olacak.

Course in Global Diplomacy – Diplomacy in the Modern World

SOAS University of London
e-Öğrenme Yarı zamanlı 5 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık London Singapur Singapore + 2 daha

İş-Yaşam Dengesi Kursu

Online Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 100 saat Açık Kayıt Birleşik Krallık Coventry + 1 daha

İş-Yaşam Dengesi Kursu, öğrencilerin aile ve kariyer gibi alanlarda stres azaltma, diyet, ilişkiler ve kişisel gelişime odaklanan çeşitli aktiviteler ve egzersizler yoluyla çalışmalarına olanak sağlayan bir kendini geliştirme programıdır.