Akademikprogramlar.com

İspanyol Edebiyatı 2 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Dersler, mesleki veya kişisel gelişim için bir konuyu incelemek için harika bir yoldur. Bir derece veya sertifika programının bir parçası olarak hareket edebilirler ya da öğrenciler zenginleşme için bağımsız olarak bir tane alabilirler. Aktarılabilir kredilerin sayısı değişebilir.

İspanyol edebiyatı dersleri nelerdir? Bu sınıflar genellikle Latin Amerika'nın klasik veya çağdaş edebiyatına odaklanır ve belirli yazarların veya edebi akımların derinlemesine analizini içerebilir. Öğrenciler bazen Arjantin veya Meksika gibi zengin bir edebiyat tarihi ile belirli bir ülkenin edebiyatını içeren sınıfları seçmeyi tercih ederler. İspanyolca dil yeterliliği genellikle bir ders almak için bir önkoşuldur.

İspanyol edebiyatı incelendiğinde, öğrenciler kültürel takdir ve anlama, yazma ve edebi analiz becerilerini kazanabilirler. Bu beceriler, alanında daha yüksek dereceler veya daha fazla etki yaratmak isteyen öğrenciler için değerlidir.

Bireysel kurslar, lisans programlarından genellikle daha ucuzdur, ancak fiyatlar değişebilir. Çoğu durumda, öğrenciler finansal yardım almaya hak kazanabilir veya hatta bir kursa katılmak için bir işverenden para alabilirler. Farklı okulların da benzer kurslar için farklı öğrenim ücretleri olabilir.

İspanyol edebiyatı öğrencileri, eğitimleri tamamlandığında genellikle geniş bir kariyer yelpazesine girerler. Bu meslekler arasında akademik kütüphaneciler, orta veya yüksek öğretim öğretmenleri ve küratörler bulunur. Mezunlar ayrıca kendi edebi hedeflerini takip etmek ve deneme yazarları, şairler, gazeteciler veya romancılar gibi yollarını bulmak isteyebilirler. Kültürel konularda uzmanlık ile, öğrenciler ayrıca halkla ilişkiler veya dış ilişkiler alanında kariyerlere devam edebilirler.

İspanyol edebiyatı derslerini alan öğrenciler onları yerel olarak bir kolejde, üniversitede veya internette bulabilirler. Ayrıca, eğer ilgileniyorlarsa yurtdışında öğrenim fırsatları da bulabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar İspanyol Edebiyatı Filter

Buenos Aires - İleri İspanyol Daldırma

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Arjantin Buenos Aires

Gelişmiş İspanyolca dil yeterliliğine sahip öğrenciler için özel olarak tasarlanmış programımız, kendinizi Arjantin kültürüne kaptırırken dil becerilerinizi geliştirmenize izin verir. Buenos Aires Merkezi'ndeki ileri düzey dil eğitimine ek olarak, aşağıdaki alanlarda yoğunlaşan İspanyolca IES Abroad alan çalışmaları kurslarından birini seçebilirsiniz:

Ispanyolca-amerikan literatürde ders

Kulturstudier
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem Bilgi iste Arjantin Buenos Aires

Bu konu İspanyolca-Amerikan edebiyatının bir giriş sağlar. Tabii 30 kredi elde etmek İspanyolca ile birlikte sunulmaktadır. Bu ders için Ortağımız Buenos Aires Universidad Nacional de San Martin.