Akademikprogramlar.com

İtalyanca Çalışmaları 4 Kurs Eğitimleri İncele

Yabancı bir dilde bir ders öğrencilere farklı bir dil öğrenmekten daha fazlasını sunar. Bu kurslar, öğrencileri bir ülkenin kültürüne ve tarihine sürükleyerek, çevrelerindeki daha büyük dünyaya bakış açısı kazandırır.

İtalyan çalışmalarında ders nedir? Bu kurslar İtalyan dili ve kültüründe yetkin olmayı isteyen öğrenciler içindir. Giriş dersleri, dilleri, dilbilgisi ve sözdizimini konu alan yazılı ve sözlü anlatıma odaklanırken, aynı zamanda İtalya'nın farklı kültürleri ve tarihleriyle tanışmaktır. Kurslar sadece dili öğrenmek için kullanılabilir olsa da, birçok öğrenci, küçük veya büyükler için disiplinlerarası veya çok disiplinli çalışmaların bir parçası olarak alır. Bu kurslar sanat, sinema, moda, tarih, siyaset ve çağdaş İtalya'yı içeren bir dizi konuyu kapsamaktadır.

Bu derslere kayıtlı öğrenciler sadece yeni bir dil öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendi başlarına daha fazla bilgi edinirler. Ayrıca Fransızca veya Portekizce gibi diğer Romanca dillerini öğrenmeyi daha kolay hale getirebilir. Öğrenciler ayrıca dinleme ve iletişim becerilerini, herhangi bir kariyerinde yeteneklerini zorunlu kılmaktadır.

Bu kurslar için maliyetler diğerlerine benzer ve süre ve yere bağlıdır. Öğrenciler ayrıca yurtdışında eğitim görmekte ve bu da ek maliyetler içermektedir.

Sadece dili öğrenen öğrenciler pek çok fayda kazanacak olsa da, bu alanda kariyer, bir dereceye kadar iki yıldan uzun bir süredir İtalyanca okuyan öğrencilere yöneliktir. İtalyanca konuşan öğrenciler, evde ve dünya çapında bir çevirmen, tercüman veya öğretmen olarak kariyer aramaktadır. Çevirmenler özellikle siyaset alanında ve iki dilli diplomatlarda aranır. İtalya sanat ve yemekleriyle bilinebilir, ancak ülkede birçok yabancı şirket faaliyet gösterir. İş kariyerleri uluslararası bir halkla ilişkiler müdürü, satış müdürü veya satın alma temsilcisi içerebilir.

Dil kursları çevrimiçi olarak veya dünya çapında kampüslerde alınabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar İtalyanca Çalışmaları Filter

İtalya'da Gap Yılı veya Yarıyıl

EF Gap Year
Kampüs Tam zamanlı 6 - 12 aylar Açık Kayıt İtalya Rome

Columnum ve Panteon gibi antik simgesel yapılardan dünya standartlarında yemekler sunan backstreet trattorias'larına kadar, Ebedi Şehir'in büyüsünü ve gizemini inceleyen bir dönem ya da yıl geçirin. Navona bölgesinde bulunan okulumuzda İtalyanca öğrenin. EF'in interaktif daldırma sınıfları ile dil öğrenme hedeflerinize doğru garantili bir ilerleme kaydedeceksiniz.

Roma - Dil

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste İtalya Rome

Bölgenizdeki tüm dersleri bir temada ele alıp alsanız veya birden çok dersi eşleştirip eşleştirdiyseniz, Roma sınıfınız olacaktır. Vatikan, Panteon, Forum ya da Colosseum gibi yerlerin eğitiminizin bir parçası olduğunu hayal edebiliyor musunuz?

Kurs: “La Dolce Vita” 50 Kursu

Scuola Leonardo Da Vinci
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 hafta Mart 2020 İtalya Florence Milan Rome Siena + 3 daha

“La Dolce Vita” 50 Kursumuz, farklı konumlarda, tüm konumlarımızda (Floransa, Milano, Roma ve Siena), tarihleriyle ve geniş kültürel olanaklarıyla sizi büyüleyecek 4 büyüleyici şehirde sunulmaktadır. Önceden belirlenmiş tarihlerde bir ya da iki hafta sürebilir.

Kurs: Kökenlerinizi Keşfedin

Scuola Leonardo Da Vinci
Kampüs Tam zamanlı 2 - 12 hafta Açık Kayıt İtalya Milan

“Kökenlerinizi Keşfedin” kursu, yurtdışındaki İtalyan göçmenlerin torunlarına, yurtdışındaki İtalyan dilini ve kültürünü derinleştirme fırsatı - ebeveynleri, büyükanne ve büyükbabaları, amcaları çoktan aşağı indirdi - yerleri ziyaret etme imkanı sunmayı amaçlamaktadır. atalarının kökeni!