ACADEMICCOURSES

Yarı zamanlı Kurs Eğitimleri içinde ATPL Polonya'da 2020

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

En az 1500 uçuş saatine sahip olan ve teori testlerini geçebilen ticari pilotlar için, bir Havayolu Ulaştırma Pilotu Lisansı (ATPL) uygulamak ilginizi çekebilir. ATPL, sivil pilotlara verilen 5700 kg'ı aşan uçakların Komuta Pilotu olmalarına izin veren en yüksek lisanstır.

Birçok AB ülkesinde olduğu gibi, Polonya AB öğrencilere ucuz, hatta ücretsiz eğitim sunuyor. Aday öğrenciler seçtikleri Lehçe kuruma doğrudan başvurmaları gerekir. Örneğin Varşova Üniversitesi, kendi İngilizce dil kursları için £ 1.300 Yıl başına £ 2,500 ücretleri.

Yarı zamanlı Kurs içinde ATPL Polonya'da

2 Sonuçlar ATPL, Polonya Filter

ATPL (A) Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı (uçak)

Ventum Air Flight Academy
Polonya, Varşova
Ders
01 Oct 2020
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
15 hafta
Ingilizce
Online ve Kampüs Kombineli
Kampüs
Online

ATPL (A) ATPL (A) Havayolu Nakliye Pilot Lisansı teorik eğitim (Uçak) bir havayolu pilotunun kariyerine devam etmek isteyenler içindir.

Devamını oku

Havayolu Cadet Programı

Brics Aviation
Polonya, Kijewo Królewskie
Ders
01 Oct 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
14 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bu program sırasında, profesyonel bir havayolu pilotu olmak için sıfırdan eğitileceksiniz. Başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, EASA donmuş ATPL (Havayolu Taşımacılığı P ...

Devamını oku