ACADEMICCOURSES

Floransa İtalya'da Aksesuar Tasarımı Kurs Eğitimleri Araştır 2020

Bir ders daha geniş bir konu alanı içinde belirli bir konu çalışmadır ve bir yeterlilik temelidir. Tipik bir ders ders, değerlendirme ve ders içermektedir.

Aksesuar Tasarımı giyim tamamlayacak ve kapsamlı bir moda imajına katkıda amacıyla takı, bezemeler ve deri ürünleri tasarımı içerir. Moda tasarımcıları benzer, Aksesuar Tasarımcılar, tasarım üretim ve sonuçta orijinal gardırop parçaları tanıtmak için onların yaratıcılıklarını ve zanaat kullanın.

Resmi İtalya Cumhuriyeti olarak bilinen, ülkenin güney Avrupa'da bulunur. Resmi dil İtalyanca ve kültürel zengin sermaye Roma. Dünya 'en eski üniversitelerinden çoğu Bologna özellikle Üniversitesi (1088 yılında kurulan), İtalya bulunmaktadır. "Üniversite statüsü " ile üç Üstün Enstitü, Doktora Kolejler durumunu, lisans ve yüksek lisans düzeyinde fonksiyonu. Üç enstitü bulunmaktadır

Floransa İtalya en kalabalık şehri biridir. Burası onun Sanat kurumları ile tanınır. Ayrıca, Sanat Floransa Üniversitesi gibi kurumların kaliteli sanat tabanlı eğitim veren adanmıştır. Bu eğitim kurumlarının öğrencilerin tüm tımar üzerinde odaklanır.

Floransa İtalya'da Aksesuar Tasarımı Kurs Eğitimleri Üniversitelerle İletişime Geçin 2020

3 Sonuçlar Aksesuar Tasarımı, Floransa Filter

Mücevher yapımı ve mücevher tasarımı dersi

Accademia Riaci
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Mücevher bölümü, tasarımcı / kuyumcu olarak başarılı olmak için gerekli olan üretim teknikleri veya tasarım becerilerine odaklanır.

Devamını oku

Ayakkabı yapımı ve ayakkabı tasarımı dersi

Accademia Riaci
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Öğrenciler, temelden üst seviyeye kadar, ayakkabı yapımında gerekli tüm teknikleri öğreneceklerdir. Öğrenciler, çeşitli ayakkabılara ek olarak, "basitlik ve rahatlık", "dayanı ...

Devamını oku

Floransa&#39;da Yaz Stajı

Accademia Riaci
Ders
Eki 2020
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;4 hafta
Ingilizce
Kampüs

Taşlar

Devamını oku