Akademikprogramlar.com

Almanca Çalışmaları 6 Kurs Eğitimleri Bak

Dersler, yeni bir dil öğrenmek isteyen öğrenciler veya belirli bir ülke ya da kültürle ilgili bilgilerini geliştirmek isteyen ileri seviyedeki öğrenciler için kullanılabilir. İlgi ve deneyime dayalı olarak, yurt dışında eğitim de dahil olmak üzere kısa ve uzun vadeli çalışmalar için kurslar mevcuttur.

Alman çalışmalarında ders nedir? Bir liberal sanat programının bir parçası olarak kabul edilen bu dersler, tek başlarına ya da reşit olmayan veya majörlere doğru bir dizi ders olarak alınabilir. Ayrıca bir yüksek lisans için kullanılabilir sınıflar vardır. Başlangıç ​​kursları, yazılı ve sözlü Almanca'ya odaklanırken, orta düzey ve ileri düzeydeki kurslar, Almanca konuşan ülkelerin dil, tarih, kültür ve çağdaş toplumu hakkında daha fazla bilgi sunmaktadır. Ders çalışmaları, felsefe, sanat, politika ve ekonomi dahil olmak üzere çalışma alanlarına göre değişmektedir.

Bir Alman araştırmaları dersinin ana faydası, öğrencilerin kendi dillerini daha iyi anlamalarına yardımcı olan yeni bir dil öğrenmektir. Ayrıca, bu kurslar film ve mimarlık gibi diğer çalışma alanlarını tamamlar ve öğrencilere gelecekteki kariyerleri zenginleştirebilecek farklı kültür ve toplum hakkında daha geniş bir anlayış kazandırır.

Bu kursların maliyeti diğer çalışma alanlarına benzerdir ve bir dereceye kadar sadece bir dersi veya birden fazla dersi alırsa değişecektir. Maliyetler ayrıca okuldan okula ve farklı ülkelerden farklıdır.

Almanca öğrenmek bir dil öğrenmenin ötesine geçer. Bu dersleri alan öğrenciler, meslekler arasında öğrenilen becerileri uygulayabilirler. İş dünyasında, milyonlarca insanın konuştuğu bir dili anlamak sayısız faydaya sahiptir. Almanya, ekonomi, yenilikçilik ve sanat dünyasında önemli bir oyuncu ve dünya çapında şirketlere sahip. Almanca konuşan kültürleri iletişim kurma ve anlama becerisi, bir işletme yöneticisi, üretim müdürü, seyahat acentesi veya teknik irtibat gibi kariyerleri artırabilir. İleri düzeydeki öğrenciler bilgilerini çevirmen veya eğitmen olmak için kullanabilirler.

Konuya ilgi düzeyi ne olursa olsun, Alman eğitim kursları, dünyadaki birçok okulda ve kampüslerde mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

6 Sonuçlar Almanca Çalışmaları Filter

Almanya'da Gap Yılı veya Yarıyıl

EF Gap Year
Kampüs Tam zamanlı 6 - 12 aylar Açık Kayıt Almanya Berlin Münih + 1 daha

Almanya'nın Bavyera başkentinde ya da Almanya'nın başkentinde öğrenim görseniz, dil becerilerinizde garantili bir ilerleme kaydedeceksiniz. Rekabet etmek ve uluslararası kariyerinizi artırmak için, büyük bir küresel ekonomi olan Almanya'da bir sömestri veya bir yıl geçirin. Ya da ülkenin yenilikçi sanat, tasarım ve kültürel başarılarına dalın.

AQUAS Kursu - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için Akademik yeterlilik

IAS College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ekim 2020 Almanya Lübeck

AQUAS aracılığıyla yurtdışından gelen öğrenciler, daha sonra Alman Uygulamalı Bilimler Üniversitelerinde daha fazla lisans eğitimine devam etmeyi sağlayan “Fachhochschulreife” final sınavı sertifikası alma olanağına sahiptir.

ICPF-Teknik Kursu

IAS College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ekim 2020 Almanya Lübeck

ICPF - Tech, IAS ve Allensbach üniversitesi tarafından Almanya'da yüksek öğrenim için uluslararası öğrencilere olanak sağlamak amacıyla sunulan bir yıllık bir derstir. Bu program, Almanca (A1-C1 Düzeyinde), Teknik Almanca öğrencilerine hazırlanır ve şirket / endüstri ziyaretleri, seminerler, sosyal ve kültürel entegrasyon kursları içerir.

Freiburg - Dil

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Almanya Freiburg

Alman dil becerilerini hızla geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal olan IES Abroad Freiburg Programı, IES Abroad ve üniversite derslerini seçkin yerel öğretim üyeleri tarafından Almanca olarak sunmaktadır. Ayrıca, yerleşiminizde harcanan süreyi ve öğrendiklerinizi bağlamsallaştırmanıza yardımcı olacak bir akademik semineri de içeren bir staj programına katılabilirsiniz.

Berlin - Büyükşehir

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem Bilgi iste Almanya Berlin

Berlin'i örnek olay incelemesi olarak kullanan bu İngilizce öğretmeni, bugün büyük şehirlerle ilgili konuları inceliyor. Karşılaştırmalı ve disiplinlerarası kurslar aracılığıyla, şehrin ve kültürünün gelişimini daha iyi anlamak için mimari, kültürel kimlik, cinsiyet ve cinsel politika, çok kültürlülük, popüler kültür ve kentsel çalışmalar gibi konuları incelersiniz.

Berlin - Dil

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Almanya Berlin

Almanca dil becerilerinizi geliştirmek için özel olarak tasarlanmış olan bu program, kursunuzun şehrin tarihi geçmişi ile bağlantı kurması için Berlin'in zengin kültür ve geleneklerine dayanmaktadır. IES Abroad kursları, yerel fakülte tarafından Almanca olarak verilmektedir ve yerel üniversitelerde çeşitli akademik seçenekler mevcuttur.