Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Antik Kültürler Edebiyatı Kurs Eğitimleri İncele

Bir ders, genellikle lise diploması veya üst düzey eğitim derecesi olan herkes için kullanılabilir bir sınıftır. Bir öğrencinin aradığı deneyime bağlı olarak süre ve yoğunlukta değişebilir.

Antik edebiyatta dersler nelerdir? Bu, Yunan ve Romalılar gibi eski uygarlıkların yazılı eserlerini inceleyen bir derstir. Eserler, çoğu durumda, orijinal dilde değil, çeviriler olarak okunur. Epik şiirlerden geçmişlere kadar çeşitli ilgili türlerden metinler genellikle tarihsel bağlamlarında incelenir. Eskiçağ edebiyatının önemini ve dünya tarihi üzerindeki etkisini öğrenir.

Öğrenciler bu derste birçok önemli beceri kazanabilirler. Klasik edebiyat, çoğu zaman modern zamanlara atıfta bulunur ve bu referansları yorumlayabilmeli ve anlayabilmelidirler. Ayrıca antik edebiyatın tarihsel etkisini ve Yunanca ve Latin dilleri hakkında temel bilgileri öğrenebilirler.

Antik edebiyatta bir ders, öğrencinin katılacağı kuruma bağlı olarak maliyet ve süreye göre değişecektir. Bazı kurslar yaz boyunca sunulabilir, diğerleri ise normal okul dönemlerinde sunulur.

Antik edebiyatta bir dersin tamamlanması, bireylerin kariyer araştırmasında bir müze araştırmacısı, papaz veya profesör olarak yardımcı olabilir. Müze araştırmacıları, tüm tarihsel zamanlardan ve tarihin iç içe geçmiş olmasından, bu derecenin yazılı kaynaklar aracılığıyla nasıl öğretileceğinden bahsediyorlar. Birçok papaz ya da kilise önderi, Eski Yunanca ve Latince çalışarak Kutsal Kitabı orijinal dillerinde okuyabiliyorlar. Antik tarihi öğretmek isteyen bir birey, bu dersin sağladığı gibi antik edebiyatın temel bir anlayışına ihtiyaç duyacaktır.

Eski edebiyatta bir ders, çevrimiçi veya yerel kampüsler dahil olmak üzere birçok kurumda tamamlanabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Antik Kültürler Edebiyatı

American College of Norway

Helenistik çağın sonuna dek Yunan tarih öncesi ve tarihinin incelenmesi. Sanat, ticaret, edebiyat, siyaset, din, bilim ve teknoloji alanlarındaki Yunan başarıları araştır ... [+]

Norveç Amerikan Koleji'nde tam zamanlı bir öğrenci olmalısınız ve bunun anlamı, kurslarımızdan 5 tanesini (Toplam 15 kredi) almanız gerektiği anlamına gelir. Diğer derslerinizden hangisini eklemek istediğinizi tartışmak için sizinle iletişime geçeceğiz.

Helenistik çağın sonuna dek Yunan tarih öncesi ve tarihinin incelenmesi. Sanat, ticaret, edebiyat, siyaset, din, bilim ve teknoloji alanlarındaki Yunan başarıları araştırılmıştır.

[-]
Norveç Moss
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku