Akademikprogramlar.com

Antik Kültürler Edebiyatı Kurs Eğitimleri İncele

Bir ders, genellikle lise diploması veya üst düzey eğitim derecesi olan herkes için kullanılabilir bir sınıftır. Bir öğrencinin aradığı deneyime bağlı olarak süre ve yoğunlukta değişebilir.

Antik edebiyatta dersler nelerdir? Bu, Yunan ve Romalılar gibi eski uygarlıkların yazılı eserlerini inceleyen bir derstir. Eserler, çoğu durumda, orijinal dilde değil, çeviriler olarak okunur. Epik şiirlerden geçmişlere kadar çeşitli ilgili türlerden metinler genellikle tarihsel bağlamlarında incelenir. Eskiçağ edebiyatının önemini ve dünya tarihi üzerindeki etkisini öğrenir.

Öğrenciler bu derste birçok önemli beceri kazanabilirler. Klasik edebiyat, çoğu zaman modern zamanlara atıfta bulunur ve bu referansları yorumlayabilmeli ve anlayabilmelidirler. Ayrıca antik edebiyatın tarihsel etkisini ve Yunanca ve Latin dilleri hakkında temel bilgileri öğrenebilirler.

Antik edebiyatta bir ders, öğrencinin katılacağı kuruma bağlı olarak maliyet ve süreye göre değişecektir. Bazı kurslar yaz boyunca sunulabilir, diğerleri ise normal okul dönemlerinde sunulur.

Antik edebiyatta bir dersin tamamlanması, bireylerin kariyer araştırmasında bir müze araştırmacısı, papaz veya profesör olarak yardımcı olabilir. Müze araştırmacıları, tüm tarihsel zamanlardan ve tarihin iç içe geçmiş olmasından, bu derecenin yazılı kaynaklar aracılığıyla nasıl öğretileceğinden bahsediyorlar. Birçok papaz ya da kilise önderi, Eski Yunanca ve Latince çalışarak Kutsal Kitabı orijinal dillerinde okuyabiliyorlar. Antik tarihi öğretmek isteyen bir birey, bu dersin sağladığı gibi antik edebiyatın temel bir anlayışına ihtiyaç duyacaktır.

Eski edebiyatta bir ders, çevrimiçi veya yerel kampüsler dahil olmak üzere birçok kurumda tamamlanabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

1 Sonuçlar Antik Kültürler Edebiyatı Filter

Antik Yunan

American College of Norway
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 dönem Ağustos 2019 Norveç Moss + 1 daha

Helenistik çağın sonuna dek Yunan tarih öncesi ve tarihinin incelenmesi. Sanat, ticaret, edebiyat, siyaset, din, bilim ve teknoloji alanlarındaki Yunan başarıları araştırılmıştır.