ACADEMICCOURSES

Arşiv Bilimi Kurslar Araştır

Detaylı kayıt tutma teknikleri her zaman tarihçiler ve araştırmacılar için kritik önem olmuştur. Arşiv bilim bir ders eğitimli olanlar gelecek nesiller tarafından referans için önemli kayıtları ve belgeleri korumak için gerekli becerilere sahip.

Arşiv bilim bir ders nedir? Genellikle tarih, kütüphane bilimleri veya araştırma mesleklerde ilgilenenler için sunulan bir sınıftır. Bu derslerin ana vurgu mevcut kullanım artık önemli kayıtların yönetimi. Öğrenciler gelecekteki araştırma projeleri için doğru açıklamalar korunması değerini öğrenmek ve en verimli organizasyon teknikleri anlamak için geliyor. Çalışmanın konular tarihsel kayıtları, bilgi paylaşımı yasal kaygılar, kayıt yönetimi ve araştırma teknikleri değerlendirme içerir.

Bu programlardan birini bitirdikten sonra, lisans düzenlemek ve doğru tarihsel kayıtları tanımlamak için gerekli becerilere sahip olacaktır. Öğrenciler planlarını oluştururken sistematik düşünmeyi öğretti ve önemli belgeleri saklamak için yeni sistemler düzenleyebilirsiniz. Öğrenciler aynı zamanda dijital teknoloji son ile çalışmak için becerilerini geliştirmek. Onlar daha kalıcı dijital veritabanlarına kağıt belgeler, mikrofilm, ses ve video kaset kayıtları gibi kayıt tutma eski ortamlar, transfer edebiliyoruz.

Öğrenim, ücret ve malzeme maliyetleri kurumun göre değişir. Öğrenciler belirli ayrıntıları için göz altında kurumların kabul departmanları başvurmalısınız.

Bu öğrencilerin çoğu hibe projeler üzerinde çalışan kendi kariyer başlar. Onların yeteneği anlamak ve örgütsel yapılarda erişim bilgileri gibi araştırma görevlisi gibi rolleri için özellikle çok uygundur. Mezunlar genellikle kütüphaneler, müzeler ve ören tarafından istihdam edilmektedir.Şehir hükümetler, yerel kayıtlar bölümlerinde rol doldurmak için bu öğrencilerin istihdam edebilir. Akademik kurumlar için bazı çalışmalar, birçok mesleki kariyerlerinde memur olarak nitelemek.

Bu sınıfların ilgilenen öğrenciler çalışma programı seçerken mümkün olan tüm seçenekleri düşünmeye teşvik edilmektedir. Geleneksel kampüs tarzı dersler popüler, ama internet kursları da mükemmel eğitim olanakları sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

1 Sonuçlar Arşiv Bilimi Filter

Kültürel miras koruma ve yönetim

Fleming College
Ders
<
Tam zamanlı
<
4 dönem
Ingilizce
Kampüs

Öğrenmek ve eğlenmek için gelecek nesiller için korunması - Bir Kültürel Miras Koruma ve Yönetim uzmanı olarak, geçmişin kırılgan hatırlatmaları ve işaretçileri kaydetmek için ...

Devamını oku