close

Filtreler

Sonuçları Göster

Arapça Çalışmaları 3 Kurslar İncele

Kariyer hedefleri genellikle yetişkin öğrenciler için tasarlanmış kursların yardımıyla karşılanmaktadır. Bir kurs, herhangi bir konuyu derinlemesine incelemek için bir şans sunar, ancak akademik bir deneyim içinde. Arapça çalışmalarda ders nedir? Arapların kültürü Arap dili ile ortaya çıkarılmakta ve Arapça kursları dilin alfabelerini, sözcük dağarcığını ve dil… Devamını oku

Kariyer hedefleri genellikle yetişkin öğrenciler için tasarlanmış kursların yardımıyla karşılanmaktadır. Bir kurs, herhangi bir konuyu derinlemesine incelemek için bir şans sunar, ancak akademik bir deneyim içinde.

Arapça çalışmalarda ders nedir? Arapların kültürü Arap dili ile ortaya çıkarılmakta ve Arapça kursları dilin alfabelerini, sözcük dağarcığını ve dilbilgisel dilbilgisi süreçlerini ortaya çıkarmaktadır. Arap kültürü ve konuşmasında meydana gelen değişimlere genel bir bakış vererek, hem modern hem de diyalog Arapça olabilir. Yazılı ve sözlü talimatlar, sözel yeterlilik sınavları ve yazılı Arapça sınavlarla değerlendirilir. Birçok çalışma aynı zamanda tarih, edebiyat, ekonomi ve Arap kültürüyle ilgili uluslararası çalışmaları da içermektedir.

Kendilerini Arap çalışmalarına dalmış olan öğrenciler genellikle farklı bir bakış açısı ve küresel bir bakış açısı geliştirirler. Açık fikirli ve diğer perspektif ve fikirlerin farkındalar. Bağlar oluşturmak ve uyum sağlamak için gerekli güçlü iletişim becerilerine sahipler. Bunlar değerli kişiler arası becerilerdir ve herhangi bir saha veya işveren için liderlik malzemesi yaratabilir.

Derinlemesine bir Arapça çalışma fırsatı için, çoğu kurs bir Arap ülkesinin kalbinde sunulmaktadır. Yurtdışı eğitim fırsatı olarak, katılım maliyeti daha geleneksel bir kursa göre önemli ölçüde değişecektir. Finansal detaylar için kursa ev sahipliği yapan kurumla görüşün.

Arapça çalışmalarda eğitim almış kişiler için birçok iş imkanı vardır. Arap dili konuşan okullarda iki dilli eğitimcinin olduğu gibi, politik veya uluslararası kurumlarla tercümanlara her zaman ihtiyaç vardır. Yetkin öğrenciler, insan hakları, engelli veya dezavantajlı Arap nüfusu ile çalışan kar amacı gütmeyen gruplarda irtibat veya yönetici olarak ya da bir kuruluşta rehber veya host olarak fırsatları bulabilirler. Raporlama veya gazetecilik gibi medyaya özgü ihtiyaçlar, Arapça çalışmalarda da vasıflı profesyonellere güvenmektedir.

Arap kültürüyle zengin bir bağ kurmak, bir Arap ülkesinde fiziki olarak derse katılmayı gerektirebilir, ancak çevrimiçi formatta öğrenme fırsatı olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
IES Abroad
Rabat, Fas

Müfredatımız Kuzey Afrika, Orta Doğu ve İslami Çalışmalara odaklanmaktadır ve IES Abroad kursları sizi Fas'ın büyüleyici tarihini ve etkileyici kültürünü şekillendiren birçok ... +

Müfredatımız Kuzey Afrika, Orta Doğu ve İslami Çalışmalara odaklanmaktadır ve IES Abroad kursları sizi Fas'ın büyüleyici tarihini ve etkileyici kültürünü şekillendiren birçok etkili kuvvetle tanıştırmaktadır. IES Abroad Rabat Merkezi tarafından düzenlenen ve ayrıntılı Fas alay töreni, yemek pişirme dersleri, kına partisi ve daha fazlası gibi kültürel etkinlikler, bu kültürü daha iyi anlamanıza ve entegre etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda aile yanında kalma ailenizle de bağ kurma ve hatta kuskusla yaşam boyu sürecek bir saplantı benimseme fırsatınız olacak. -
Ders
Tam zamanlı
Ingilizce, Fransızca, Arapça
Kampüs
 

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Rabat, Fas
Ders
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Amman, Ürdün
Ders
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın