Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Arapça Çalışmaları 3 Kurslar İncele

Kariyer hedefleri genellikle yetişkin öğrenciler için tasarlanmış kursların yardımıyla karşılanmaktadır. Bir kurs, herhangi bir konuyu derinlemesine incelemek için bir şans sunar, ancak akademik bir deneyim içinde.

Arapça çalışmalarda ders nedir? Arapların kültürü Arap dili ile ortaya çıkarılmakta ve Arapça kursları dilin alfabelerini, sözcük dağarcığını ve dilbilgisel dilbilgisi süreçlerini ortaya çıkarmaktadır. Arap kültürü ve konuşmasında meydana gelen değişimlere genel bir bakış vererek, hem modern hem de diyalog Arapça olabilir. Yazılı ve sözlü talimatlar, sözel yeterlilik sınavları ve yazılı Arapça sınavlarla değerlendirilir. Birçok çalışma aynı zamanda tarih, edebiyat, ekonomi ve Arap kültürüyle ilgili uluslararası çalışmaları da içermektedir.

Kendilerini Arap çalışmalarına dalmış olan öğrenciler genellikle farklı bir bakış açısı ve küresel bir bakış açısı geliştirirler. Açık fikirli ve diğer perspektif ve fikirlerin farkındalar. Bağlar oluşturmak ve uyum sağlamak için gerekli güçlü iletişim becerilerine sahipler. Bunlar değerli kişiler arası becerilerdir ve herhangi bir saha veya işveren için liderlik malzemesi yaratabilir.

Derinlemesine bir Arapça çalışma fırsatı için, çoğu kurs bir Arap ülkesinin kalbinde sunulmaktadır. Yurtdışı eğitim fırsatı olarak, katılım maliyeti daha geleneksel bir kursa göre önemli ölçüde değişecektir. Finansal detaylar için kursa ev sahipliği yapan kurumla görüşün.

Arapça çalışmalarda eğitim almış kişiler için birçok iş imkanı vardır. Arap dili konuşan okullarda iki dilli eğitimcinin olduğu gibi, politik veya uluslararası kurumlarla tercümanlara her zaman ihtiyaç vardır. Yetkin öğrenciler, insan hakları, engelli veya dezavantajlı Arap nüfusu ile çalışan kar amacı gütmeyen gruplarda irtibat veya yönetici olarak ya da bir kuruluşta rehber veya host olarak fırsatları bulabilirler. Raporlama veya gazetecilik gibi medyaya özgü ihtiyaçlar, Arapça çalışmalarda da vasıflı profesyonellere güvenmektedir.

Arap kültürüyle zengin bir bağ kurmak, bir Arap ülkesinde fiziki olarak derse katılmayı gerektirebilir, ancak çevrimiçi formatta öğrenme fırsatı olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Arapça Çalışmaları

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

... [+]

Arapça Çalışmaları En iyi Kurs Eğitimleri. [-]
Ürdün Amman
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

... [+]

[-]
Fas Rabat
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IES Abroad

Başlangıç, orta ve ileri seviyedeki kurslarla Modern Standart Arapça öğrenirken, bu Kuzey Afrika ulusunun büyüleyici kültürüne dalın. Faslı Faslılar ile iletişim kurmak i ... [+]

genel bakış

Rabat'ın bulvarlarını gezerken, bu zamansız şehrin gizemi ve geleneği tarafından büyülenilmemesi zordur. Kalabalık souqlardan (açık hava pazarları) ve şehrin atmosferini çevreleyen dağların ve denizin huzuruna kadar, Rabat, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'nun dilleri, kültürleri ve dinleri hakkında bilgi edinmek için ideal bir yerdir.

Başlangıç, orta ve ileri seviyedeki kurslarla Modern Standart Arapça öğrenirken, bu Kuzey Afrika ulusunun büyüleyici kültürüne dalın. Moroccans ile iletişim kurmak için Faslı Arapça'yı öğrenin, ve eğer daha önce Fransızca eğitim aldıysanız, IES Abroad Center'da veya partner kurumumuz olan Université Mohammed V'de Fransızca öğretimli alan çalışmaları kurslarına katılabilirsiniz. Müfredatımız Kuzey Afrika, Orta Asya'ya odaklanır. Doğu ve İslami Çalışmalar ve IES Abroad kursları sizi Fas'ın tarihini ve kültürünü şekillendiren pek çok etkili güçle tanıştırıyor.... [-]

Fas Rabat
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca,Arapça
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku