Akademikprogramlar.com

Arapça Çalışmaları 3 Kurslar İncele

Kariyer hedefleri genellikle yetişkin öğrenciler için tasarlanmış kursların yardımıyla karşılanmaktadır. Bir kurs, herhangi bir konuyu derinlemesine incelemek için bir şans sunar, ancak akademik bir deneyim içinde.

Arapça çalışmalarda ders nedir? Arapların kültürü Arap dili ile ortaya çıkarılmakta ve Arapça kursları dilin alfabelerini, sözcük dağarcığını ve dilbilgisel dilbilgisi süreçlerini ortaya çıkarmaktadır. Arap kültürü ve konuşmasında meydana gelen değişimlere genel bir bakış vererek, hem modern hem de diyalog Arapça olabilir. Yazılı ve sözlü talimatlar, sözel yeterlilik sınavları ve yazılı Arapça sınavlarla değerlendirilir. Birçok çalışma aynı zamanda tarih, edebiyat, ekonomi ve Arap kültürüyle ilgili uluslararası çalışmaları da içermektedir.

Kendilerini Arap çalışmalarına dalmış olan öğrenciler genellikle farklı bir bakış açısı ve küresel bir bakış açısı geliştirirler. Açık fikirli ve diğer perspektif ve fikirlerin farkındalar. Bağlar oluşturmak ve uyum sağlamak için gerekli güçlü iletişim becerilerine sahipler. Bunlar değerli kişiler arası becerilerdir ve herhangi bir saha veya işveren için liderlik malzemesi yaratabilir.

Derinlemesine bir Arapça çalışma fırsatı için, çoğu kurs bir Arap ülkesinin kalbinde sunulmaktadır. Yurtdışı eğitim fırsatı olarak, katılım maliyeti daha geleneksel bir kursa göre önemli ölçüde değişecektir. Finansal detaylar için kursa ev sahipliği yapan kurumla görüşün.

Arapça çalışmalarda eğitim almış kişiler için birçok iş imkanı vardır. Arap dili konuşan okullarda iki dilli eğitimcinin olduğu gibi, politik veya uluslararası kurumlarla tercümanlara her zaman ihtiyaç vardır. Yetkin öğrenciler, insan hakları, engelli veya dezavantajlı Arap nüfusu ile çalışan kar amacı gütmeyen gruplarda irtibat veya yönetici olarak ya da bir kuruluşta rehber veya host olarak fırsatları bulabilirler. Raporlama veya gazetecilik gibi medyaya özgü ihtiyaçlar, Arapça çalışmalarda da vasıflı profesyonellere güvenmektedir.

Arap kültürüyle zengin bir bağ kurmak, bir Arap ülkesinde fiziki olarak derse katılmayı gerektirebilir, ancak çevrimiçi formatta öğrenme fırsatı olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Arapça Çalışmaları Filter

Courses in Area & Arabic Language Studies in Jordan (Semester/Academic Year)

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Ürdün Amman

Courses in Area & Arabic Language Studies in Morocco (Semester/Academic Year)

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Fas Rabat

Rabat - Rabat'ta Eğitim

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Fas Rabat

Başlangıç, orta ve ileri seviyedeki kurslarla Modern Standart Arapça öğrenirken, bu Kuzey Afrika ulusunun büyüleyici kültürüne dalın. Faslı Faslılar ile iletişim kurmak için Faslı Arapça'yı öğrenin ve eğer daha önce Fransızca eğitim aldıysanız, IES Abroad Center'da veya partner kurumumuz olan Université V. IES Abroad Fransızca öğretimli alan çalışmaları kurslarına katılabilirsiniz.