ACADEMICCOURSES

Avrupa'da Arkeoloji Kurslar Karşılaştır 2020

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

Arkeoloji çalışmaları eserler ve yapılar araçları, sanat, dini eserler ve fiziksel kalıntıları da dahil olmak üzere, geride kalan inceleyerek tarih ve geçmiş medeniyetlerin kültür. Gelişmiş öğrenciler genellikle bu tür bir toplum tipi, belirli bir bölgede ya da zaman içinde belirli bir süre gibi ilgi, odağı bulacaktır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Avrupa'da Arkeoloji Kurslar İncele 2020

4 Sonuçlar Arkeoloji, Avrupa Filter

Arkeolojik Kazılara Giriş

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu yoğun modül, öğrencilere ilk arkeolojik kazı zevkini kazandırmak için tasarlanmıştır. Arkeologların farklı alan türlerini kazımak için kullandıkları çeşitli yöntemleri açık ...

Devamını oku

Bir geçmiş dönemin izleri.Sibirya Kültür

Сибирский государственный аэрокосмический университет
Ders
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
Kampüs

Yabancı öğrenciler Sibirya şaşırtıcı güzellik ve gizem tanık, Rusya'nın kalbi ziyaret, dünyanın sınırlarını genişletmek için bir fırsat

Devamını oku

Giriş / Ara Arkeolojik Kazı

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
6 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu ders Arkeoloji Anketi ve artefakt işlemeye giriş ile arkeolojinin giriş ve orta düzeylerini kapsamaktadır.

Devamını oku

Giriş

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
4 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu ders, hem arkeolojinin giriş ve orta düzeylerini kapsamaktadır.

Devamını oku