ACADEMICCOURSES

Kurslar içinde Arkeoloji İrlanda'da

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

Geçmiş hakkında hiçbir yazılı ya da kanıt olmadığı için Arkeoloji başka yollarla açıklayacak edilemez tarihi hakkında önemli gizemleri çalışmalar. Sen onlar yaşamak için kullanılan evler için kullanılan silah dinlerini ne için ne yemek öğrenebilirsiniz.

İrlanda son zamanlarda bir yasa, zorunlu onlara yüksek akademik hayallerini gerçekleştirmek izin devlet kredileri için başvuruda üniversite eğitim gören tüm öğrenciler. Uygulanan Ilk resmi dili de İrlanda Gal olarak bilinen, İrlandalı, ancak İngilizce (ikinci resmi dil) daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Ulusal sermaye Dublin olduğunu. İrlanda tüm dünyada Saint Patrick Günü ederken (17 Mart) kutlamak için ünlüdür.

Kurs içinde Arkeoloji İrlanda'da

3 Sonuçlar Arkeoloji, İrlanda Filter

Arkeolojik Kazılara Giriş

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu yoğun modül, öğrencilere ilk arkeolojik kazı zevkini kazandırmak için tasarlanmıştır. Arkeologların farklı alan türlerini kazımak için kullandıkları çeşitli yöntemleri açık ...

Devamını oku

Giriş / Ara Arkeolojik Kazı

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
6 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu ders Arkeoloji Anketi ve artefakt işlemeye giriş ile arkeolojinin giriş ve orta düzeylerini kapsamaktadır.

Devamını oku

Giriş

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
4 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu ders, hem arkeolojinin giriş ve orta düzeylerini kapsamaktadır.

Devamını oku