ACADEMICCOURSES

Arkeoloji 4 Kurslar Araştır

Geçmişte insan faaliyetinin çalışma, akademik bir disiplin olarak Arkeoloji tanımlamak nasıl. Arkeoloji içerisinde ilgili lisans programları, geri dönen öğrenciler, çalışan profesyoneller, ya da konu ile ilgilenen kişilerde kayıtlı öğrenciler yararlanabilir. Dünya çapında üniversite ve akademik kurumlarda sunulan, Arkeoloji kursları birçok alanda, konu ve Arkeoloji disiplin içindeki alanlar herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırsatlar sunmaktadır.

Arkeoloji içerisinde genellikle Bizans ya da Osmanlı gibi insan uygarlığının, belirli bir dönemi veya dönem inceleyin. Diğerleri sadece yarı zamanlı ise bazı Arkeoloji kursları, tam zamanlı çalışma olarak sunulmaktadır. Öğrenciler üniversitelerde Arkeoloji kursları bulmak, hangi diğerleri sadece birkaç gün sürebilir ise, bütün bir yıl sürer. OlabilirÜstün mesleki konu hakkında bilgi, Arkeoloji içerisinde katılanların birden fazla düzeyde Arkeoloji bilgilerini artıracak ile öğrenci ve öğretim çeşitli bir sınıf yararlanılması. Okullar sunan Arkeoloji ders sınıfları okuyan coğrafi bölgelere yakın bulunmaktadır. Bu öğrencilerin tarihi yerleri ziyaret ve ilk elden veri toplamak için önemli bir fırsat verir.

Eğer dünya çapında özellikli üniversitelerde Arkeoloji ders almaları nasıl hakkında daha fazla bilgi için, aşağı kaydırın ve daha fazla bilgi için tıklayın, bugün!

4 Sonuçlar Arkeoloji Filter

Arkeolojik Kazılara Giriş

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu yoğun modül, öğrencilere ilk arkeolojik kazı zevkini kazandırmak için tasarlanmıştır. Arkeologların farklı alan türlerini kazımak için kullandıkları çeşitli yöntemleri açık ...

Devamını oku

Bir geçmiş dönemin izleri.Sibirya Kültür

Сибирский государственный аэрокосмический университет
Ders
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
Kampüs

Yabancı öğrenciler Sibirya şaşırtıcı güzellik ve gizem tanık, Rusya'nın kalbi ziyaret, dünyanın sınırlarını genişletmek için bir fırsat

Devamını oku

Giriş / Ara Arkeolojik Kazı

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
6 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu ders Arkeoloji Anketi ve artefakt işlemeye giriş ile arkeolojinin giriş ve orta düzeylerini kapsamaktadır.

Devamını oku

Giriş

Caherconnell Archaeology Field School
Ders
<
Tam zamanlı
<
4 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu ders, hem arkeolojinin giriş ve orta düzeylerini kapsamaktadır.

Devamını oku