Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Astronomi Kurslar Bul

Gezegenler, asteroitler, kuyruklu yıldızlar, yıldız, bulutsu, Dünya 'ın atmosfer dışından kaynaklanan yıldız kümeleri, galaksiler ve olayların bazı Astronomi derslerinde çalışmanın konulardır. Ama 'ın sadece teorik anlayış: Birçok Astronomi içerisinde Astronomik araştırma pratik, teknik tarafı gösteren unsurlar-eller var. Bu uzay araçları, yüksek güçlü teleskoplar tasarım ve inşaat, veya görüntüleme ve ışıkyılı uzaklıkta bizden gök cisimlerinin analizi oluşturulması ve işletilmesi olsun, Astronomi içerisinde pratik beceriler için temel olan temel bilgi sağlayacaktır.

Astronomi dersleri buradan ay gün bir dizi için son ve radyo, kızılötesi, optik, ultraviyole, x-ışını veya gama dahil olmak üzere teknik metodoloji, dayanmaktadır gözlemsel astronomi, en önemli alanlarından bir veya daha fazla konsantre olabilir teklif -ray.Astronomi dersleri de yıldız dinamikleri, galaksi oluşumu, genel görelilik ve Astroparticle fizik ele Teorik Astronomi, değinmek olabilir.

Eğer Astronomi bir kariyer peşinde ilgilenen, ya da sadece mevcut eğitim tamamlamak isteyen olsun, Astronomi içerisinde ile arama başlayabilirsiniz. Akredite üniversite ve kurumlarda Astronomi kursları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Astronomi

Universidad Católica del Norte

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinl ... [+]

Şili'nin Kuzeyindeki İspanyol, Astronomi, Jeoloji ve Maden Ekonomisi

Atacama Immersion Chile Universidad Católica del Norte

Diğer bilimler arasında Astronomi, Arkeoloji, Jeoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenci veya amatörlere yönelik programlarımızla, şaşırtıcı bir öğrenme ve seyahat macerası yaşamak için gezegendeki en kurak çölde bulunun.

Yer: Antofagasta bölgesi, Şili'nin kuzeyiBaşlangıç tarihi: Her aySüre: 15 gün veya 30 günKredi: gerekirseAçıklama

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinlikler, ziyaretçilerin keyif alabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve paylaşabilecekleri dahil olmak üzere kapsamlı bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Şili Antofagasta Bölgesi
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
15 - 30 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku