Akademikprogramlar.com

Astronomi Kurslar Bul

Gezegenler, asteroitler, kuyruklu yıldızlar, yıldız, bulutsu, Dünya 'ın atmosfer dışından kaynaklanan yıldız kümeleri, galaksiler ve olayların bazı Astronomi derslerinde çalışmanın konulardır. Ama 'ın sadece teorik anlayış: Birçok Astronomi içerisinde Astronomik araştırma pratik, teknik tarafı gösteren unsurlar-eller var. Bu uzay araçları, yüksek güçlü teleskoplar tasarım ve inşaat, veya görüntüleme ve ışıkyılı uzaklıkta bizden gök cisimlerinin analizi oluşturulması ve işletilmesi olsun, Astronomi içerisinde pratik beceriler için temel olan temel bilgi sağlayacaktır.

Astronomi dersleri buradan ay gün bir dizi için son ve radyo, kızılötesi, optik, ultraviyole, x-ışını veya gama dahil olmak üzere teknik metodoloji, dayanmaktadır gözlemsel astronomi, en önemli alanlarından bir veya daha fazla konsantre olabilir teklif -ray.Astronomi dersleri de yıldız dinamikleri, galaksi oluşumu, genel görelilik ve Astroparticle fizik ele Teorik Astronomi, değinmek olabilir.

Eğer Astronomi bir kariyer peşinde ilgilenen, ya da sadece mevcut eğitim tamamlamak isteyen olsun, Astronomi içerisinde ile arama başlayabilirsiniz. Akredite üniversite ve kurumlarda Astronomi kursları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

1 Sonuçlar Astronomi Filter

Kurs: Antofagasta'da Astronomi, Jeoloji, Maden Ekonomisi ve Çevre

Universidad Católica del Norte
Kampüs Tam zamanlı 15 - 30 gün Açık Kayıt Şili Antofagasta Bölgesi

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinlikler, ziyaretçilerin keyif alabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve paylaşabilecekleri dahil olmak üzere kapsamlı bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. AIChile Team, tarihi ve arkeolojik alanları, Paranal Gözlemevi, Jeoloji Müzeleri, Huanchaca Harabeleri, diğer yerler arasında 'Mano del Desierto' heykeli gibi doğal cazibe merkezlerini tanıtacaktır. Geysers Programlarımız ilgilenen herkese, öğrencilere, şirketlere veya bu tür deneyimleri kişisel bir amaç olarak elde etmek isteyen arkadaş gruplarına açıktır. Rehberli turlar, konaklama, yemekler, destek materyali ve daha fazlası bu iki harika haftada yer alıyor.