ACADEMICCOURSES

Astronomi Kurslar Bul

Gezegenler, asteroitler, kuyruklu yıldızlar, yıldız, bulutsu, Dünya 'ın atmosfer dışından kaynaklanan yıldız kümeleri, galaksiler ve olayların bazı Astronomi derslerinde çalışmanın konulardır. Ama 'ın sadece teorik anlayış: Birçok Astronomi içerisinde Astronomik araştırma pratik, teknik tarafı gösteren unsurlar-eller var. Bu uzay araçları, yüksek güçlü teleskoplar tasarım ve inşaat, veya görüntüleme ve ışıkyılı uzaklıkta bizden gök cisimlerinin analizi oluşturulması ve işletilmesi olsun, Astronomi içerisinde pratik beceriler için temel olan temel bilgi sağlayacaktır.

Astronomi dersleri buradan ay gün bir dizi için son ve radyo, kızılötesi, optik, ultraviyole, x-ışını veya gama dahil olmak üzere teknik metodoloji, dayanmaktadır gözlemsel astronomi, en önemli alanlarından bir veya daha fazla konsantre olabilir teklif -ray.Astronomi dersleri de yıldız dinamikleri, galaksi oluşumu, genel görelilik ve Astroparticle fizik ele Teorik Astronomi, değinmek olabilir.

Eğer Astronomi bir kariyer peşinde ilgilenen, ya da sadece mevcut eğitim tamamlamak isteyen olsun, Astronomi içerisinde ile arama başlayabilirsiniz. Akredite üniversite ve kurumlarda Astronomi kursları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

1 Sonuçlar Astronomi Filter

Kurs: Antofagasta'da Astronomi, Jeoloji, Maden Ekonomisi ve Çevre

Universidad Católica del Norte
Ders
<
Tam zamanlı
<
15&nbsp;-&nbsp;30 gün
Ingilizce
Ispanyolca
Kampüs

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinlikler ...

Devamını oku