ACADEMICCOURSES

Bakanlık Kurs Eğitimleri Bak

Liseyi geçmişte eğitmek için, birçok ileri düzey öğrenci, bir ticarette uzmanlık geliştirmek veya yeni beceri setleri geliştirmek için kurslara yönelir. İster isterse isterse tam zamanlı, bağımsız veya uzun bir programda bir adım olsun, kurslar seçtiğiniz bir konuda yoğun bir çalışma fırsatı sunar.

Bakanlıktaki kurslar nelerdir? Bu kurslar, Hıristiyan teolojisi ve kutsal kitabının yanı sıra bakanlığın ve diğer kilise liderlerinin rolleri ve sorumluluklarına genel bir bakış sunmaktadır. Öğrenciler Eski ve Yeni Ahitleri hem tarihsel hem de çağdaş bağlamlarda inceleyebilir ve İncil'in toplum, teoloji ve felsefe ile ilgili eleştirel yorumlayıcı okumalarını nasıl geliştireceklerini öğrenebilirler. Kurslar ayrıca bakanlığın liderlik uygulamalarını ve topluluk rehberleri olarak nasıl davrandıklarını da kapsayabilir.

Bakanlıktaki kurslar sayesinde öğrenciler, liderlik ve yönetim, kişiler arası beceriler, iletişim ve etik konularında, herhangi bir meslekte yararlı bir temel oluşturabilirler. İncil çalışmalarına odaklanan birçok ders, eleştirel okuma ve araştırma becerilerini ve güçlü bir tarihsel perspektifi de teşvik etmektedir.

Bakanlıkta ders alma ile ilgili maliyetler, dikkate alınan okul veya programa göre değişir. Her durumda, önceki araştırmalar iyi bir fikirdir, bu yüzden öğrenciler kayıt ve öğrenim ücretleri ile ilgili tercih ettikleri kurumdan ne beklemeleri gerektiğini bilirler.

Bakanlıktaki derslerin sunduğu eğitim ve beceri seti, bakanlık veya teolojik alanda kendileri için bir gelecek görenler için çok uygundur. Bakanlar toplum kiliselerinde topluluk üyeleri için manevi ve teolojik sesler olarak çalışırken, papazlar veya yaşlılar da kilisede yönetimsel roller üstlenirler. Kiliseler bakanlar gibi benzer hizmetler sunarlar, ancak hastanelerde, cezaevlerinde veya orduda çalışırlar ve daha özenli bir şekilde yönlendirilmiş rollere sahip olabilirler. Teoloji profesörleri ve sosyal hizmet uzmanları da din adamlarının dışında potansiyel meslekler.

Öğrencilerin bakanlıktaki dersleri aramaları için kendi hız ve programlarında esnek öğrenim olanağı sağlayan çok sayıda çevrimiçi program bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

1 Sonuçlar Bakanlık Filter

İncil çalışmaları ve Hıristiyan bakanlık ders

International Career Institute
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, onla ...

Devamını oku