Akademikprogramlar.com

Prague Çek Cumhuriyeti'nde Belgesel Çalışmaları Kurslar Karşılaştır 2019

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Ülkenin doğu ve Polonya için güneyden kuzeye, Slovakya için batı, Avusturya Almanya ile sınırlanmıştır. 1,3 milyon nüfuslu başkenti ve en büyük şehri, Prag olduğunu.

Prague Çek Cumhuriyeti'nde Belgesel Çalışmaları Kurs Eğitimleri Bugün Başlayın 2019

2 Sonuçlar Belgesel Çalışmaları, Prague Filter

Bir Yıllık Kurs - Belgesel ve Kurmaca Olmayan Film

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Kampüs Tam zamanlı 1 - 1 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Prague

Belgesel ve kurgusal olmayan yönlendirme kursu, küçük bir öğrenci grubuna (altı ya da daha az) yaratıcı bir fikrin tam olarak gerçekleşmiş bir kısa filme nasıl dönüştürüleceğine dair yoğun bir rehberlik sağlayan mentor liderliğindeki atölye sistemi üzerine kuruludur.

Belgesel - Yıllık program

Prague Film School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Açık Kayıt Çek Cumhuriyeti Prague

PFS Belgesel Film Programı hem kamera, ışık, ses ve düzenleme el sanatlarında yetenekli hem de doğru hikaye anlatımı sanatında eğitilmiş profesyonel belgesel film yapımcıları yaratıyor.