Akademikprogramlar.com

Araştır Kurslar içinde Belgesel Çalışmaları Çek Cumhuriyeti'nde

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Çek Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Ülkenin doğu ve Polonya için güneyden kuzeye, Slovakya için batı, Avusturya Almanya ile sınırlanmıştır. 1,3 milyon nüfuslu başkenti ve en büyük şehri, Prag olduğunu.

Kurs içinde Belgesel Çalışmaları Çek Cumhuriyeti'nde

2 Sonuçlar Belgesel Çalışmaları, Çek Cumhuriyeti Filter

Bir Yıllık Kurs - Belgesel ve Kurmaca Olmayan Film

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Kampüs Tam zamanlı 1 - 1 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Prague

Belgesel ve kurgusal olmayan yönlendirme kursu, küçük bir öğrenci grubuna (altı ya da daha az) yaratıcı bir fikrin tam olarak gerçekleşmiş bir kısa filme nasıl dönüştürüleceğine dair yoğun bir rehberlik sağlayan mentor liderliğindeki atölye sistemi üzerine kuruludur.

Belgesel - Yıllık program

Prague Film School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Açık Kayıt Çek Cumhuriyeti Prague

PFS Belgesel Film Programı hem kamera, ışık, ses ve düzenleme el sanatlarında yetenekli hem de doğru hikaye anlatımı sanatında eğitilmiş profesyonel belgesel film yapımcıları yaratıyor.