ACADEMICCOURSES

Uzaktan Eğitim Kurs Eğitimleri içinde Bilgi Teknolojisi 2021 Asya'da

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

Bilgi teknolojisi iş yerinde bilgisayar entegrasyonu bu yana büyüyen bir alandır. Yüksek lisans bilgi teknolojisi ile yapmak mümkün olacak, ateş sorun ve yazılım sistemleri saptamak.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Kurs Uzaktan Eğitim içinde Bilgi Teknolojisi Asya'da

3 Sonuçlar Bilgi Teknolojisi, Asya, Uzaktan Eğitim Filter

AWS Academy Cloud Foundations Kursu ile Bulut Bilişim Uygulayıcısı - Coventry Üniversitesi

FutureLearn
Ders
25 Oca 2021
<
Yarı zamanlı
<
12 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme

Hızla büyüyen bulut bilişim sektöründe çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz teknik becerileri geliştirin ve bir AWS Sertifikasyonuna hazırlanın.

Devamını oku

Veri Yürütme Programı

361 Degree Minds
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
6 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme

Teknoloji, Veri Bilimi ve işletme vakaları ile anlayışların mükemmel bir karışımı olan bu program dünyanın en iyileri arasındadır.

Devamını oku

Küresel Sağlık İyileştirme Kursunda Yapay Zeka ve Büyük Veri - Taipei Tıp Üniversitesi

FutureLearn
Ders
<
Yarı zamanlı
<
4 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme

Sağlık sektöründeki veri paylaşımının tüm dünyada tıbbi sonuçları iyileştirme potansiyeline sahip olduğunu keşfedin.

Devamını oku