ACADEMICCOURSES

Yarı zamanlı Kurslar içinde Bilgisayar Animasyonu İspanya'da 2021

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Sen animasyon filmler, karakter animasyonu ve hareketli grafik tarihini öğrenecekler.Bu hareket film ve TV için gelişmiş 3D bilgisayar grafikleri, sanal ortamlar ve döviz teknikleri tanıtılacak

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Yarı zamanlı Kurs içinde Bilgisayar Animasyonu İspanya'da

2 Sonuçlar Bilgisayar Animasyonu, İspanya Filter

Hareket tasarımı mezunu

Bau Design College of Barcelona
Ders
<
Tam zamanlı
Ispanyolca
Kampüs

Eğer çevrenizdeki kaç ekranlar görüyor musun? Istekli Bilgi, taze baştan çıkarıcı ve çekici içerik ile beslenen bekliyoruz.

Devamını oku

Maya autodesk yoğun 3D animasyon

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales
Ders
<
Yarı zamanlı
<
85 saat
Ispanyolca
Kampüs

Temel mesleki eğitim 3D animasyon başlamak için.

Devamını oku