Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bilimsel Araştırma Metodolojileri 3 Kurslar Araştır

Profesyonel beceriler geliştirmek için bakıldığında, kurs ödev olabilir. Bir kurs, bireylere, herhangi bir konuyla ilgili kavramları ve bilmesi gereken bilgileri araştıran derin bir akademik deneyim sunar.

Bilimsel araştırma metodolojilerinde ders nedir? Bir araştırma metodolojisi dersinde öğrenciler araştırma tasarımı, süreçler, etik, örnekleme ve koleksiyon yanı sıra veri analizinde sınıflar bulmayı bekleyebilirler. Mevcut çeşitli yöntemlere bilim adamlarını tanıtmak için tasarlanan kurslar, her araştırma yöntemine özgü becerileri ve yöntem kapsamında deneylerin nasıl yürütüleceğini kapsayabilir. Kalitatif, kantitatif ve karma yöntem yaklaşımları, tıp, mühendislik, psikoloji ve bilim gibi çok çeşitli disiplinlerdeki uygulamalarına göre ele alınabilir.

Metodoloji öğrencilerinin titiz ve detay odaklı doğası, veri, sayı veya süreçlerle ilgilenen kariyer alanları için yararlı olan olağanüstü bir beceridir. Kritik düşünme, veri analizi ve bireysel olarak ve takım olarak problem çözme, potansiyel liderlikte aranan becerilerdir. Etik ve düzenleyici deneyim, herhangi bir kariyer alanında faydalı denetim ve kalite kontrol becerileri geliştirir.

Araştırma metodolojilerinin geniş doğası, hem mesafe hem de yerel öğrenme fırsatları tarafından karşılanan bir talep yaratmıştır. Kurs odağındaki çeşitlilik, her öğrenci için benzersiz bir yön oluşturur ve kurumlara göre değişebilen bir finansal yükümlülük oluşturur. İlgili okul, maliyet hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir.

Bilimsel araştırma metodolojilerinin bilgisi ve tecrübesi olan kişiler için sıklıkla birçok kariyer fırsatı vardır. Araştırma alanlarındaki öğretim ve denetleme, herhangi bir sayıda imalat, kozmetik, ilaç veya su şirketinin Ar-Ge departmanında yönetim yaptığı gibi potansiyeli de barındırmaktadır. Birçok öğrenci, kalite güvence denetçileri, teknik satış ve pazarlama koordinatörleri veya düzenleyici uzmanlar olarak bir kariyer bulabilir. Disiplin dizisi çok sayıda açıklık sunabilir.

Bilimsel araştırma metodolojileri alanı, sayısız mesafe programlarıyla dünya çapında sunulan kurslarla desteklenmektedir. Fiziksel sınıf kursları da yerel kalmayı tercih eden öğrenciler için fırsat yaratır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Bilimsel Araştırma Metodolojileri

IES Abroad

Bu program, prestijli ve akademik açıdan zorlu bir üniversitede İngilizce veya İspanyolca dersleri almak isteyen mühendislik, mimarlık ve fen öğrencileri için tasarlanmış ... [+]

genel bakış

İspanya'da endüstri, ticaret ve teknoloji araştırmasının önde gelen merkezi olan Madrid, mühendislik, mimarlık, bilim ve uygulamalarını profesyonel dünyada incelemek için ideal bir şehirdir.

Bu program, prestijli ve akademik açıdan zorlu bir üniversitede İngilizce veya İspanyolca dersleri almak isteyen mühendislik, mimarlık ve fen öğrencileri için tasarlanmıştır - Universidad Carlos III de Madrid.

Havacılıktan mekanik yapıya kadar çeşitli mühendislik kursları ile çalışmalarınızı uzmanlaşın. Genel mimarlık kursları - mimariye giriş, taslak hazırlama ve tasarım kursları dahil - alanınıza benzersiz bilgiler sunar. Bilim kursları, aynı zamanda biyoloji ve kimya dersleri ile birlikte, ilaç bilimi yanı sıra gıda bilimleri, çalışma şansı sağlar. Daha yoğun çalışmalar için disiplinleri karıştırın veya tek bir alana odaklanın.... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IES Abroad

Kendinizi bir biyografi laboratuarında veya psikoloji dersinde tasarlayın. Şimdi etrafınıza bakın - Hollandalı ve uluslararası öğrenciler tarafından çevrilsin. Sınıfınız, ... [+]

genel bakış

Kendinizi bir biyografi laboratuarında veya psikoloji dersinde tasarlayın. Şimdi etrafınıza bakın - Hollandalı ve uluslararası öğrenciler tarafından çevrilsin. Sınıfınız, ev kampüsünüzdeki eski tanıdık binalardan birinde değil; Avrupa'nın en heyecan verici ve eşsiz şehirlerinden biri - Amsterdam - uluslararası tanınmış bir araştırma üniversitesi olan Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

Psikoloji ve bilimlerdeki güçlü ders olanakları ile, Deneysel Hücre Biyolojisinden Tarih ve Psikoloji Felsefesine kadar, ana dalınıza başvurabilmek için VU'da İngilizce kursları bulacaksınız. Ana dalınızın derinliklerine dalabilirsiniz, ancak çalışmalarınızı Hollanda dili ve kültürü, cinsellik ve cinsiyet, stüdyo sanatı ve sanat tarihi gibi IES Abroad kurs seçenekleriyle genişletme fırsatına da sahipsiniz.... [-]

Hollanda Amsterdam
Bilgi iste
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Elevate Health

Bu ders, herhangi bir Ustanın temel bileşenidir ... [+]

Etiyolojik Araştırmalarda Çalışma Tasarımı

Bu ders, Epidemiyoloji alanında herhangi bir Yüksek Lisans derecesi temel bileşenidir ve epidemiyolojide uzmanlaşmış online çevrimiçi kursları takip edebilmenin anahtarıdır. Amacı, kohort, vaka kontrol ve kesitsel çalışmaların ilkeleri ve uygulamaları hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Farklı çalışma tasarımlarının başlıca avantaj ve dezavantajlarının yanısıra, tasarım, veri toplama ve sonuç ölçümlerini tartışacağız. Vurgu, etiyolojik araştırmada çalışma tasarımının uygulanması üzerine olacaktır. Bu çevrimiçi sağlık kursu klasik yaklaşımı ele alır, ancak modern kavramları ve örnek olaylar gibi tasarım seçeneklerini de ele alır. Geçerlilik konularına ağırlık vererek çeşitli diğer çalışma dizaynları da tartışılacaktır. Etiyolojik Araştırmalarda Çalışma Dizaynı MSc Epidemiyolojisi Lisansüstü Programının bir parçasıdır; Utrecht Üniversitesi, Üniversite Tıp Merkezi Utrecht, MSc Epidemiyolojisi ve Elevate tarafından sunulan Epidemiyoloji alanında çevrimiçi MSc programı.... [-]

Hollanda Hollanda Çevrimiçi
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku