Akademikprogramlar.com

Bilimsel Araştırma Metodolojileri 3 Kurslar Araştır

Profesyonel beceriler geliştirmek için bakıldığında, kurs ödev olabilir. Bir kurs, bireylere, herhangi bir konuyla ilgili kavramları ve bilmesi gereken bilgileri araştıran derin bir akademik deneyim sunar.

Bilimsel araştırma metodolojilerinde ders nedir? Bir araştırma metodolojisi dersinde öğrenciler araştırma tasarımı, süreçler, etik, örnekleme ve koleksiyon yanı sıra veri analizinde sınıflar bulmayı bekleyebilirler. Mevcut çeşitli yöntemlere bilim adamlarını tanıtmak için tasarlanan kurslar, her araştırma yöntemine özgü becerileri ve yöntem kapsamında deneylerin nasıl yürütüleceğini kapsayabilir. Kalitatif, kantitatif ve karma yöntem yaklaşımları, tıp, mühendislik, psikoloji ve bilim gibi çok çeşitli disiplinlerdeki uygulamalarına göre ele alınabilir.

Metodoloji öğrencilerinin titiz ve detay odaklı doğası, veri, sayı veya süreçlerle ilgilenen kariyer alanları için yararlı olan olağanüstü bir beceridir. Kritik düşünme, veri analizi ve bireysel olarak ve takım olarak problem çözme, potansiyel liderlikte aranan becerilerdir. Etik ve düzenleyici deneyim, herhangi bir kariyer alanında faydalı denetim ve kalite kontrol becerileri geliştirir.

Araştırma metodolojilerinin geniş doğası, hem mesafe hem de yerel öğrenme fırsatları tarafından karşılanan bir talep yaratmıştır. Kurs odağındaki çeşitlilik, her öğrenci için benzersiz bir yön oluşturur ve kurumlara göre değişebilen bir finansal yükümlülük oluşturur. İlgili okul, maliyet hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir.

Bilimsel araştırma metodolojilerinin bilgisi ve tecrübesi olan kişiler için sıklıkla birçok kariyer fırsatı vardır. Araştırma alanlarındaki öğretim ve denetleme, herhangi bir sayıda imalat, kozmetik, ilaç veya su şirketinin Ar-Ge departmanında yönetim yaptığı gibi potansiyeli de barındırmaktadır. Birçok öğrenci, kalite güvence denetçileri, teknik satış ve pazarlama koordinatörleri veya düzenleyici uzmanlar olarak bir kariyer bulabilir. Disiplin dizisi çok sayıda açıklık sunabilir.

Bilimsel araştırma metodolojileri alanı, sayısız mesafe programlarıyla dünya çapında sunulan kurslarla desteklenmektedir. Fiziksel sınıf kursları da yerel kalmayı tercih eden öğrenciler için fırsat yaratır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Bilimsel Araştırma Metodolojileri Filter

Madrid - Mühendislik, Matematik

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste İspanya Madrid

Bu program, prestijli ve akademik açıdan zorlu bir üniversitede İngilizce veya İspanyolca dersleri almak isteyen mühendislik, mimarlık ve fen öğrencileri için tasarlanmıştır - Universidad Carlos III de Madrid.

Amsterdam - Psikoloji

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Kendinizi bir biyografi laboratuarında veya psikoloji dersinde tasarlayın. Şimdi etrafınıza bakın - Hollandalı ve uluslararası öğrenciler tarafından çevrilsin. Sınıfınız, ev kampüsünüzdeki eski tanıdık binalardan birinde değil; Avrupa'nın en heyecan verici ve eşsiz şehirlerinden biri - Amsterdam - uluslararası tanınmış bir araştırma üniversitesi olan Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

Online Ders: Etiyolojik Araştırmalarda Çalışma Tasarımı

Elevate Health
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 hafta Bilgi iste Hollanda Hollanda Çevrimiçi

Bu ders, herhangi bir Ustanın temel bileşenidir