ACADEMICCOURSES

Bilimsel Araştırma Metodolojileri 3 Kurslar Araştır

Profesyonel beceriler geliştirmek için bakıldığında, kurs ödev olabilir. Bir kurs, bireylere, herhangi bir konuyla ilgili kavramları ve bilmesi gereken bilgileri araştıran derin bir akademik deneyim sunar.

Bilimsel araştırma metodolojilerinde ders nedir? Bir araştırma metodolojisi dersinde öğrenciler araştırma tasarımı, süreçler, etik, örnekleme ve koleksiyon yanı sıra veri analizinde sınıflar bulmayı bekleyebilirler. Mevcut çeşitli yöntemlere bilim adamlarını tanıtmak için tasarlanan kurslar, her araştırma yöntemine özgü becerileri ve yöntem kapsamında deneylerin nasıl yürütüleceğini kapsayabilir. Kalitatif, kantitatif ve karma yöntem yaklaşımları, tıp, mühendislik, psikoloji ve bilim gibi çok çeşitli disiplinlerdeki uygulamalarına göre ele alınabilir.

Metodoloji öğrencilerinin titiz ve detay odaklı doğası, veri, sayı veya süreçlerle ilgilenen kariyer alanları için yararlı olan olağanüstü bir beceridir. Kritik düşünme, veri analizi ve bireysel olarak ve takım olarak problem çözme, potansiyel liderlikte aranan becerilerdir. Etik ve düzenleyici deneyim, herhangi bir kariyer alanında faydalı denetim ve kalite kontrol becerileri geliştirir.

Araştırma metodolojilerinin geniş doğası, hem mesafe hem de yerel öğrenme fırsatları tarafından karşılanan bir talep yaratmıştır. Kurs odağındaki çeşitlilik, her öğrenci için benzersiz bir yön oluşturur ve kurumlara göre değişebilen bir finansal yükümlülük oluşturur. İlgili okul, maliyet hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir.

Bilimsel araştırma metodolojilerinin bilgisi ve tecrübesi olan kişiler için sıklıkla birçok kariyer fırsatı vardır. Araştırma alanlarındaki öğretim ve denetleme, herhangi bir sayıda imalat, kozmetik, ilaç veya su şirketinin Ar-Ge departmanında yönetim yaptığı gibi potansiyeli de barındırmaktadır. Birçok öğrenci, kalite güvence denetçileri, teknik satış ve pazarlama koordinatörleri veya düzenleyici uzmanlar olarak bir kariyer bulabilir. Disiplin dizisi çok sayıda açıklık sunabilir.

Bilimsel araştırma metodolojileri alanı, sayısız mesafe programlarıyla dünya çapında sunulan kurslarla desteklenmektedir. Fiziksel sınıf kursları da yerel kalmayı tercih eden öğrenciler için fırsat yaratır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Bilimsel Araştırma Metodolojileri Filter

Online Ders: Etiyolojik Araştırmalarda Çalışma Tasarımı

Elevate Health
Ders
16 Mar 2020
<
Yarı zamanlı
<
6 hafta
09 Mar 2020
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu ders, Epidemiyoloji alanında yüksek lisans derecesinin temel bir bileşenidir ve epidemiyoloji alanında uzmanlaşmış çevrimiçi tıp kurslarını takip edebilmenin de anahtarıdır ...

Devamını oku

Madrid - Mühendislik, Matematik

IES Abroad
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Ispanyolca
Kampüs

Eğitiminizi, uzaydan mekanik ürüne kadar çeşitli mühendislik kurslarıyla uzmanlaştırabilirsiniz. Bilim dersleri size biyoloji ve kimya dersleri ile birlikte tıp bilimi ile gıd ...

Devamını oku

Amsterdam - Psikoloji

IES Abroad
Ders
Oca 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Flemenkçe
Kampüs

Vrije Universiteit Amsterdam (VU). Amsterdam'ın güneyinde bulunan ve çeşitli öğrenci nüfusuna sahip olan VU, Psikoloji ve kendi alanlarında en iyileri arasında bulunan profesö ...

Devamını oku