$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Coğrafi Veri Teknolojileri Kurs Eğitimleri İncele

Coğrafi teknolojileri bir orta öğrenimini takip Birçok öğrenci de mezuniyet yakın olsun tasarlanmış sınıfları için uyanık bulunmaktadır. Bir derecesi için gerekli birçok diğer sınıflara ek olarak alındığında çalışmanın bir öğrencinin belirli bir alanına bağlı olarak, bazı dersler ölçüde yararlı olabilir. Sadece, aynı zamanda kendi bilgilerini artırmak için… Devamını oku

Coğrafi teknolojileri bir orta öğrenimini takip Birçok öğrenci de mezuniyet yakın olsun tasarlanmış sınıfları için uyanık bulunmaktadır. Bir derecesi için gerekli birçok diğer sınıflara ek olarak alındığında çalışmanın bir öğrencinin belirli bir alanına bağlı olarak, bazı dersler ölçüde yararlı olabilir. Sadece, aynı zamanda kendi bilgilerini artırmak için bir kursa kayıt düşünebilirsiniz belli bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler.

Coğrafi teknolojileri bir ders nedir? Bir coğrafi teknolojileri sınıfı, ölçüm ve Dünya'nın özelliklerinin analizinde kullanılan yazılım ve ekipman kullanımı ve inşaat anlamak gerekir talimat ve bilgi ile öğrencilere sağlar. Elbette bu tür genellikle küresel konumlandırma sistemleri (GPS), coğrafi bilgi sistemleri (CBS) ve uzaktan algılama (RS) kullanımı konusunda eğitim içerir.Genellikle bir araştırma-tabanlı bilim, coğrafi teknolojileri kursları öğrencileri alanına ilişkin bir derecesini tamamlamak için gereken müfredat geliştirmek için kullanılır.

Bir coğrafi teknoloji kursundan tipik bilim adamları ve mühendisler tarafından kullanılan özel aletler kullanılarak uygulamalı eğitim sunarak bir öğrenci yararlanabilir. Ikincil veya yüksek lisans ile birlikte alındığında, öğrencilerin programın tamamlanması için bir adım daha yakın yerleştirilir. Ayrı ele alındığında, ders teklifleri kariyer fırsatları geliştirmek için tasarlanmış eğitim belirtildi.

Bir coğrafi teknoloji dersi maliyeti kurumu yere göre değişir. Öğrenciler en eksiksiz bilgi için güncel öğrenim tahminleri elde etmek özel okullara başvurmalısınız.

Coğrafi teknoloji mühendisliği, ölçme, haritalama ve havacılık da dahil olmak üzere kariyer geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.Birçok profesyoneller ülke genelinde farklı kurumlar ve okullarda araştırma, öğretim ve geliştirme kurşun. Alanında araştırma ortasında olduğunu çok var çünkü bir devlet kurumu olan istihdam elde edilmesi mümkündür.

Bu üniversitelerin çeşitli esneklik ve kullanılabilirlik sunuyor coğrafi teknoloji bir online ders, birçok öğrenci için iyi bir seçenektir. Bugün kayıt için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
معهد وادي عربة للدراسات البيئية
Ketura, İsrail

Uzaktan Algılama, bir alan veya nesne hakkında o alan veya nesne ile doğrudan fiziksel temas olmaksızın bilgi edinilmesini sağlayan teknolojidir. Uzaktan algılama biçimleri ar ... +

Uzaktan Algılama, bir alan veya nesne hakkında o alan veya nesne ile doğrudan fiziksel temas olmaksızın bilgi edinilmesini sağlayan teknolojidir. Uzaktan algılama biçimleri arasında hava fotoğrafları (günümüzde çoğunlukla İHA'lar), uydu görüntüleri ve alan spektroskopisi bulunur. -
Ders
Ingilizce
Eki 2021
Kampüs