ACADEMICCOURSES

Deniz Biyolojisi 3 Kurslar Hepsini İncele

Bilim bir lisans derecesine sahip öğrenciler, belirli bir kategori çalışmalarını odaklanmak yüksek öğretime içine bakmak gerekir. Çevre bilimi büyük ve en önemli alanlarından birisi deniz biyolojisi olduğunu. Bu alan çok ilginç yapabilirsiniz bilimsel yönleri, geniş bir aralığı kapsar.

Yani deniz biyolojisi bir ders nedir? Deniz biyolojisi Dersler kendi davranış ve etkileşimleri ve sucul ortamlarda dahil olmak üzere sucul organizmalar, ikili odak var. Aynı derecede önemli hayvanlar ve çevre arasındaki ilişkidir. Çoğu program daha iyi kariyer öğrencileri hazırlamak için alan ve laboratuar çalışmaları üzerinde ağır bir spot bulunmaktadır. Biyolojik verimlilikleri, bakım manipüle ve okyanus yaşamı korumak için nasıl yanı sıra, ötrofik gelen oligotropik değişir.

Deniz biyolojisi okuyan büyük bir fayda konular geniş olduğunu. Bu alanda Kurslar genellikle kimya, jeoloji, oşinografi ve biyoloji dahil.Eğer farklı bir yöne fen eğitimi almaya karar bile, değerli bir çok bilgi elde edilecek vardır.

Bu uygulamalar göndermeden önce farklı programlar araştırma önemlidir. Maliyet seçtiğiniz üniversite ve ülke bağlı biraz değişir. Avrupa'da deniz biyolojisi programları nedeniyle özellikle Atlantik Okyanusu ve Akdeniz ile çevrelenmiştir birçok adaların itiraz ediyorlar.

Profesyonel deniz biyologları için birçok pozisyon vardır. En yaygın kariyer araştırma olduğunu, ancak bu bile bir alanda çeşittir. Hükümet işleri en güvenli, ancak genellikle sınırlıdır. Yerel yönetimler ya da bağımsız araştırma laboratuarları için iş bulmak için bekliyor olabilir. Ayrıca akvaryumlar, müzeler, üniversitelerde veya danışma pozisyonlarında çalışabilirler. Balıkçılık bilimi bile fırsatlar vardır.

Başlamak için, mevcut farklı programlar tüm düşünün ve sizin için tek bir doğru buluyorum.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Deniz Biyolojisi Filter

Tropikal Deniz Biyolojisi Kısa Dönemli Programı

VERITAS
Ders
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bu ders, denizcilik, deniz jeolojisi, deniz ekolojisi ve deniz biyolojisinin temel kavramlarını, türler, türler ve çevresi ile ekosistemler arasındaki etkileşime vurgu yaparak ...

Devamını oku

Galápagos Adaları Doğrudan Kayıt - GAIAS

IES Abroad
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Dünyanın en ünlü bilim adamlarının Galápagos Adaları'nı ziyaret etmelerinin bir nedeni var. Şimdi dünyanın en güzel ve biyolojik çeşitlilik gösteren ada yerlerinden birini keş ...

Devamını oku

Köpekbalıkları ve Işınlarının Biyoloji Biyolojisi Kısa Dönemli Program

VERITAS
Ders
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bu ders, Tropikal Pasifik'teki (ETP) son koruma çabalarına vurgu yaparak, Kosta Rika Elasmobranch türlerinin (köpekbalıkları ve ışınları) korunmasında Muhafaza Deniz Biyolojis ...

Devamını oku