$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Diğer Diller 5 Kurs Eğitimleri Bak

Bir ders, genellikle orta öğretimi bitirdikten sonra alınan bir eğitim birimidir. Genellikle bir akademik dönem boyunca sürer ve bir profesör tarafından yönetilir. Bir kursun başarılı bir şekilde tamamlanması genellikle bir lisans derecesine doğru krediye yol açar. Diğer dillerde kurs nedir? Başka bir dilde bir ders, konuşulduğu haliyle dili konuşmanızı, okumanızı ve anl… Devamını oku

Bir ders, genellikle orta öğretimi bitirdikten sonra alınan bir eğitim birimidir. Genellikle bir akademik dönem boyunca sürer ve bir profesör tarafından yönetilir. Bir kursun başarılı bir şekilde tamamlanması genellikle bir lisans derecesine doğru krediye yol açar.

Diğer dillerde kurs nedir? Başka bir dilde bir ders, konuşulduğu haliyle dili konuşmanızı, okumanızı ve anlamanızı öğretecektir. Başka bir dilde bir giriş dersi, temel kelime kelime ve fiil zamanlarını kapsayacaktır, oysa daha ileri düzeydeki kurslar, öğrencilerin dilde akıcı olmalarına yardımcı olmak için bu alanları daha kapsamlı bir şekilde kapsayabilir. Metodolojiler, kelimeleri ve cümleleri ezberlemeyi, konuşmaları dilde tutma ve kapsanan malzemeyi test etmeyi içerebilir.

Başka bir dilde ders almanın bir yararı, daha fazla dünya işgalcisiyle görüşme yeteneğini kazanmasıdır. Dilbilgisinin başka bir dilde nasıl çalıştığını anlamak, öğrencilerin kendi ana dillerini daha iyi anlamalarına yardımcı olabilir. Öğrenciler ayrıca diğer kurslarda onlara hizmet edebilecek kaliteli çalışma alışkanlıkları geliştirebilirler.

Öğrenciler, belirli derslerin maliyetlerini öğrenmek için başvurmak istedikleri üniversitelere veya üniversitelere başvurmalıdır. Bu rakamlar dünya çapında kurumlar arasında değişebilir.

Diğer dilleri öğrenen öğrenciler için olası bir iş fırsatı, hükümet veya özel sektör kurumları için tercüman veya tercümanlık yapmaktadır. Diğer kariyer seçenekleri, başka bir dili öğrenmek isteyen veya belirli bir dili konuşan konukları ağırlayan turist destinasyonunda çalışan öğrenciler için öğretmen veya öğretmen olmak olabilir. Öğrencinin akıcılığı düzeyine bağlı olarak başka birçok fırsat da mevcut olabilir.

Kurslar sunan üniversiteler ve üniversiteler dünyanın dört bir yanında bulunabilir. Birçoğu, giderek yoğunlaşan programları karşılamak için çevrimiçi seçenekler bile sunuyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
FutureLearn

İrlanda dilinin temellerini öğrenerek İrlanda kültürüne bir giriş yapın.

İrlanda dilinin temellerini öğrenerek İrlanda kültürüne bir giriş yapın. -
Ders
Yarı zamanlı
4 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
Ceran Lingua International
Spa, Belçika +3 Daha fazla

Öğrenmek gibi, dinlenmek şarap ve geliştirmek isteyen, hedef dilde yemek, dilini canlı.

Öğrenmek gibi, dinlenmek şarap ve geliştirmek isteyen, hedef dilde yemek, dilini canlı. -
Ders
Kampüs
 
Pendragon Educational Publishers

Yeni bir dile, kültüre ve pazara erişin! Profesyoneller, öğrenciler ve bu büyüleyici dil ve kültür ile meşgul olmak isteyen herkes için.

Yeni bir dile, kültüre ve pazara erişin! Profesyoneller, öğrenciler ve bu büyüleyici dil ve kültür ile meşgul olmak isteyen herkes için. -
Ders
Ingilizce, Türk
e-Öğrenme
 

Maksimum $10.000 değerinde burs kazanın

Bursumuzun size sağlayabileceği seçenekleri keşfedin.
Lingoci

Deneyimli, anaokulu öğretmeniyle online İsveççe derslerinin keyfini çıkarın. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir plan izleyin. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenc ... +

Deneyimli, anaokulu öğretmeniyle online İsveççe derslerinin keyfini çıkarın. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir plan izleyin. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler tarafından 5 üzerinden 4 yıldız verilmiştir. -
Ders
Yarı zamanlı
İsveççe
e-Öğrenme
 
FutureLearn
Oslo, Norveç

Norveççe öğrenmeye bugün başlayın. Bu ücretsiz dört haftalık kursla temel Norveççe konuşmayı, yazmayı ve anlamayı öğrenin.

Norveççe öğrenmeye bugün başlayın. Bu ücretsiz dört haftalık kursla temel Norveççe konuşmayı, yazmayı ve anlamayı öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
4 hafta
Ingilizce, Norveççe
e-Öğrenme